Aile Destek Ödemesi

qxqxqx

Üye
Üye
arkadaş cektiseniz yazsanıza bu sitenin amacı ne böyle şeyler için
bi saatlik yolu gidip benmi bakıp yazayım.

Hsnslmz

Üye
Üye
arkadaş cektiseniz yazsanıza bu sitenin amacı ne böyle şeyler için
bi saatlik yolu gidip benmi bakıp yazayım.
Yazdık işte gidiyoruz hocam. Yoldayım 5 dk ya ptt de olurum benimde ptt uzakda 45 dk yol sürüyor sadece.. şimdi yatıp yatmadığı belli olur. Sosyal yardım bilgilerinde ödemeniz hazır diyor. Ott kurum ödemelerinde 0 lira örünüyor ama hesaba aktarıldı diyor şimdi varmak üzereyim

qxqxqx

Üye
Üye
Yazdık işte gidiyoruz hocam. Yoldayım 5 dk ya ptt de olurum benimde ptt uzakda 45 dk yol sürüyor sadece.. şimdi yatıp yatmadığı belli olur. Sosyal yardım bilgilerinde ödemeniz hazır diyor. Ott kurum ödemelerinde 0 lira örünüyor ama hesaba aktarıldı diyor şimdi varmak üzereyim
ptt kurum ödemeleri açılmadı bende hiç hesaba aktarıldı yazmışsa kesin yatmış bende çıkayım yavaşdan.

nasip

Üye
Üye
gaziantep yatmış ben cektim tek kişiyim 850 tl çektim gecen ay 450 tl bu ay 850 tl yatmış e devlette henuz yatmamıs gorunuyor ama ptt kurum ödemesinde görünüuptdu gece saat 3 de cektim

qxqxqx

Üye
Üye
gaziantep yatmış ben cektim tek kişiyim 850 tl çektim gecen ay 450 tl bu ay 850 tl yatmış e devlette henuz yatmamıs gorunuyor ama ptt kurum ödemesinde görünüuptdu gece saat 3 de cektim
bunca vakit yazsadın ya neyse

Hsnslmz

Üye
Üye
Hocam aynen burada sırada bekleyen şahıslar şu şekilde diyor( elektrik indirim ödeneği alanlar aile destek ödemelerini atm den değil ptt içerisinde vezneden alabilirsiniz dedi. Bir kaç kişi çekmiş. Biz beklemedeyiz. Haberiniz olsun. Çekimce de yazacam
Bu arada antep in gece 3 de yatmasını garipsedim. Çünkü gece 4 ve sabah 7 de 9 da baktığımda sosyal yardm bilgilerinde hala ödemeniz hazır yazmıyordu. Eski ödeme görünüyordu ve ptt kurum ödemelerindede çıkmıyordu aile destek...

nasip

Üye
Üye
bunca vakit yazsadın ya neyse
canını yediğim bilgisayara yeni geldim
Hocam aynen burada sırada bekleyen şahıslar şu şekilde diyor( elektrik indirim ödeneği alanlar aile destek ödemelerini atm den değil ptt içerisinde vezneden alabilirsiniz dedi. Bir kaç kişi çekmiş. Biz beklemedeyiz. Haberiniz olsun. Çekimce de yazacam
Bu arada antep in gece 3 de yatmasını garipsedim. Çünkü gece 4 ve sabah 7 de 9 da baktığımda sosyal yardm bilgilerinde hala ödemeniz hazır yazmıyordu. Eski ödeme görünüyordu ve ptt kurum ödemelerindede çıkmıyordu aile destek...
güzel kardeşim neden yalan söyliyeyim sosyal aile yardımı bölümünde bendede yattıgı gözükmüyor gecen ayınki var ödemeniz hazırdır yazmıyor tesadüf ptt kurum ödemelerine baktım orada 850 tl yatmıs ben cektim daha önce 450 tl alıyordum tek kişiyim

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Arkadaşım çekmiş olamazsin insanlari boşuna yaniltma ptt gorevlisiyle konustum ödeme emri gelmedi odeme baslatilmadi henüz dedi bana niye yalan soyleyip insanları bosuna umutlandiriyosunuz

nasip

Üye
Üye
Arkadaşım çekmiş olamazsin insanlari boşuna yaniltma ptt gorevlisiyle konustum ödeme emri gelmedi odeme baslatilmadi henüz dedi bana niye yalan soyleyip insanları bosuna umutlandiriyosunuz
al gözünle gör kişi kendinden bilir işi derler demekki sizde yalancılık var ptt kurum ödemesinden banka hesabıma aktardım gece 3 de para şuan elimde

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    127.1 KB · Görüntüleme: 121

Hsnslmz

Üye
Üye
canını yediğim bilgisayara yeni geldim

güzel kardeşim neden yalan söyliyeyim sosyal aile yardımı bölümünde bendede yattıgı gözükmüyor gecen ayınki var ödemeniz hazırdır yazmıyor tesadüf ptt kurum ödemelerine baktım orada 850 tl yatmıs ben cektim daha önce 450 tl alıyordum tek kişiyim
Estagfrullah hocam niye yalan olsun. Doğrudur. Türkiye genelinde tek seferde herkese yatınca. O saatlerde sık sık kontrol ettim dediğim gibi sosyal yardım ödemelerinde bendede ödemeniz hazır diyor.ama ptt kurum ödemelerinde filan ptt hesabınıza aktarıldı yazıyor fakat sıfır tl görünüyor aktarılan para. Bu yüzden şaşırdım.

Hsnslmz

Üye
Üye
Rabia hanım ptt görevlisinin sizi yanıltma ihtimali olabilir mi acaba ? Önümdeki sırada bulunan 2 kişi çektiğimi söyledi. Elektrik yardımlarıda yatmış. Hatta ptt atm sine kartı soktuk 0 görünüyor. Sonra sıradaki vatandaşlar içeriden çekeceksiniz dedi. Hakkınızı helal edin ama henüz ben çekmedim. Sadece sıradaki çeken kişilerin olduğunu söylemek isterim.

Postanemizdeki güvenlik arkadaş sağolsun yoğunlukta aksi bi durum olursa genel uyarı yapıyor. Pandemi sürecinde de yaşadık ( paralarınız yatmış ama ödemeleriniz yarın hazır çekemezsinizmdedi dağılmıştık o gün ) acaba sizin ödeme henüz hazır olmamış olabilir mi ?

Özge52

Üye
Üye
Rabia hanım ptt görevlisinin sizi yanıltma ihtimali olabilir mi acaba ? Önümdeki sırada bulunan 2 kişi çektiğimi söyledi. Elektrik yardımlarıda yatmış. Hatta ptt atm sine kartı soktuk 0 görünüyor. Sonra sıradaki vatandaşlar içeriden çekeceksiniz dedi. Hakkınızı helal edin ama henüz ben çekmedim. Sadece sıradaki çeken kişilerin olduğunu söylemek isterim.
Ben çektim şimdi pttden

Timsah

Üye
Üye
Atm den geliyorum para hesapta yok ptt den mi cekilecek

veli 1500

Üye
Üye
Her ay mı bunu verecekler çocuk bileşeni yardımını arkadaşlar sayğılar

kunchin

Üye
Üye
sinir oldum ozaman bize niye ptt ön ödemeli kartı verdiler o çileyi o kuyrukta çekeceksek bir kerede işi doğru yapsalar günahamı girerler hem ayın 8 de hesaplarda olacak deniyor e devlette girdiğimizdede sistemde hata var yazıyor neden bu çelişkileri hep yaşamak zorundayız neden ????

Tekerlekli Sandalye