Aile yardımı ödemesi yatmış mı?

Hsnslmz

Üye
Üye
Açıklamalara göre VATANDAŞLIK MAAŞI adı ile anılan 1500 tl olacağı ön görülen maaşa başvurular e devlet üzerinden olacakmış fakat henüz başvuru başlamamış. Bu başvurdum diyen kesim ? Nerden nasıl başvurdu

haykolik

Üye
Üye
Arkadaslar yetkili bir akp li birisiyle gorüştüm aile destek ödemesi alanların masaları vatandaşlık maaşıyla devam edilecekmis kesin bilgi kimse karamsarliga kapılmasın

Özge52

Üye
Üye
Arkadaslar yetkili bir akp li birisiyle gorüştüm aile destek ödemesi alanların masaları vatandaşlık maaşıyla devam edilecekmis kesin bilgi kimse karamsarliga kapılmasın
Bu acele nedir anlamadım aile destek ödemesi temmuz ayında son ödemeleri alıcaz ozaman bilgilendirme yapılır

memo51

Üye
Üye
Birde arkadaşlar sosyal yardımlaşma kurban parası veriyormuş millet kuyruk olmuş 5000tl

compeder

Üye
Üye
Sanırım bana yatmayacak bu ay onayladığı için hiç mesaj gelmedi bana şu tarihte yatacak diye

ALBiNOGER

Üye
Üye
Aile destek ödemeleri bu yıl da devam edecek. Açıklamayı Cumhurbaşkanı yaptı. Yardımdan faydalanan tüm herkese hayırlı olsun. Temmuz aile destek ödemeleri muhtemelen 7-14 Mayıs arası ödenir diye düşünüyorum.

aslanaysun

Üye
Üye
Aile destek ödemeleri bu yıl da devam edecek. Açıklamayı Cumhurbaşkanı yaptı. Yardımdan faydalanan tüm herkese hayırlı olsun. Temmuz aile destek ödemeleri muhtemelen 7-14 Mayıs arası ödenir diye düşünüyorum.
Evet simdi bende okudum çok şükür inşallah miktarını da zamlarla beraber biraz arttırırlar da rahat bir nefes alırız.

Hsnslmz

Üye
Üye
Hocam yazdığınızı okudum ama anlayamadım rica etsem tekrar açıklar mısınız. Maaşlar bu yıl sonuna kadar devam edecek burası tamam
peki 7-14 mayıs olayı nedir.

aslanaysun

Üye
Üye
Arkadaşimiz yanlış yazmış 7-14 arası ödenir diye. Siz e devletten bakın orda yazar zaten. Ya da mesaj gelir zaten

ALBiNOGER

Üye
Üye
Pardon evet haklısınız. Temmuz olacaktı o :) Bu arada engelli, evde bakım ve yaşlı aylıklarına da sanırım %17 ila 19 arası bir zam geldi ancak yakında açıklanır.

aslanaysun

Üye
Üye
Pardon evet haklısınız. Temmuz olacaktı o :) Bu arada engelli, evde bakım ve yaşlı aylıklarına da sanırım %17 ila 19 arası bir zam geldi ancak yakında açıklanır.
Hiç vermesinler bence %19 ne ki sekizyuz lira mi zam vericek yani Reel enflasyon verilerini koysalar ortaya keşke. Herşey iki üç katı a çıkmış verilen zaman şaka gibi. Tahmini ne zaman açıklanır bilen var mı

Hsnslmz

Üye
Üye
Max. Yüzde 19 zam olcak gibi evde bakım parasına. Hiç olmamasından iyidir ama bu kadar da az olması kötü oldu.

aslanaysun

Üye
Üye
Ya Allah aşkına yedi yüz lira zam değil daha zam vermeden herşey zam geldi yetişemiyoruz ki. Bir engellinin ihtiyacına yetecek bir para değil

serbetcimehmet

Üye
Üye
engelliler bir kitledir, bu kitlenin sesi başka platfoırmlarda siyasi kanalı kullanıp sesimizi duyurmadıkca daha çok seneler böyle enflasyonun altında ezilir gideriz tefe tüfenin keser sapından yapıldıgı bir TÜRKİYE DE fazlasını beklemek sanırım pek doğru olamaz emekliyi askeri ücretitin altında maaş alamayacak denildi askeri ücret 11.400 diye konusuldu en düşük emekli maaaşını 11.00 diye duydum emekliye gelen zam oranı 7.500 den 11.00 e 3.500 fark yapar askeri ücret ise 8.500 den 2.900 tl fark yapar engellinin 4336 tl den afedersiniz kaç konusuluyor gexcenlerde burda bir arkadas o rakkamı mırıldandı bakacak olursanız benim beklentim olması gereken 7.400 ortalamasındaydı yani 3.000 tl olarak yansırsa o aralıga ulaşır belki diye düşünmüştüm bakalım ne olacak hayırlısı arkadaslar, bir oda ev kirası en kırsal bölge de 4.000 lira olmus satılık daire fiyatları en taşra bölgede 1.5 liaradan aşa ev yok daha bugün mtv 2 katı oranında zam geldi 5 tl den aldıgın ekmek 3 gün sonra 7.5 lira cebe girmeden her kesim maaşı devlete zaten geri döndü bugünden takdiri ALLAH a yorumu sizlere bırakıyorum

Tekerlekli Sandalye