Aile yardımı ödemesi yatmış mı?

mert

Üye
Üye
engelliler bir kitledir, bu kitlenin sesi başka platfoırmlarda siyasi kanalı kullanıp sesimizi duyurmadıkca daha çok seneler böyle enflasyonun altında ezilir gideriz tefe tüfenin keser sapından yapıldıgı bir TÜRKİYE DE fazlasını beklemek sanırım pek doğru olamaz emekliyi askeri ücretitin altında maaş alamayacak denildi askeri ücret 11.400 diye konusuldu en düşük emekli maaaşını 11.00 diye duydum emekliye gelen zam oranı 7.500 den 11.00 e 3.500 fark yapar askeri ücret ise 8.500 den 2.900 tl fark yapar engellinin 4336 tl den afedersiniz kaç konusuluyor gexcenlerde burda bir arkadas o rakkamı mırıldandı bakacak olursanız benim beklentim olması gereken 7.400 ortalamasındaydı yani 3.000 tl olarak yansırsa o aralıga ulaşır belki diye düşünmüştüm bakalım ne olacak hayırlısı arkadaslar, bir oda ev kirası en kırsal bölge de 4.000 lira olmus satılık daire fiyatları en taşra bölgede 1.5 liaradan aşa ev yok daha bugün mtv 2 katı oranında zam geldi 5 tl den aldıgın ekmek 3 gün sonra 7.5 lira cebe girmeden her kesim maaşı devlete zaten geri döndü bugünden takdiri ALLAH a yorumu sizlere bırakıyorum
kaşıkla verdiklerini illaki geri kepçeyle geri alacaklar mehmet kardeşim bundan sonra görün bakalım zamları

aslanaysun

Üye
Üye
engelliler bir kitledir, bu kitlenin sesi başka platfoırmlarda siyasi kanalı kullanıp sesimizi duyurmadıkca daha çok seneler böyle enflasyonun altında ezilir gideriz tefe tüfenin keser sapından yapıldıgı bir TÜRKİYE DE fazlasını beklemek sanırım pek doğru olamaz emekliyi askeri ücretitin altında maaş alamayacak denildi askeri ücret 11.400 diye konusuldu en düşük emekli maaaşını 11.00 diye duydum emekliye gelen zam oranı 7.500 den 11.00 e 3.500 fark yapar askeri ücret ise 8.500 den 2.900 tl fark yapar engellinin 4336 tl den afedersiniz kaç konusuluyor gexcenlerde burda bir arkadas o rakkamı mırıldandı bakacak olursanız benim beklentim olması gereken 7.400 ortalamasındaydı yani 3.000 tl olarak yansırsa o aralıga ulaşır belki diye düşünmüştüm bakalım ne olacak hayırlısı arkadaslar, bir oda ev kirası en kırsal bölge de 4.000 lira olmus satılık daire fiyatları en taşra bölgede 1.5 liaradan aşa ev yok daha bugün mtv 2 katı oranında zam geldi 5 tl den aldıgın ekmek 3 gün sonra 7.5 lira cebe girmeden her kesim maaşı devlete zaten geri döndü bugünden takdiri ALLAH a yorumu sizlere bırakıyorum
Aynen durumu ne güzel anlatmışsınız. Biz küçücük bir ilçe de yaşıyoruz dört bin kira veriyoruz kışın doğalgaz faturalar bitmiyor. Kızım ağır engelli sonda ile besleniyor mamalr ilaclar yurt dışı teminli medikal ürünler yaşamıyoruz nerdeyse yani. Her kesime zamlar yapıldı ama biz mağdur oluyoruz. Verilen rakamlar Ağustos ayında verene kadar eriyecek zaten. Ki şimdiden eridi

Hsnslmz

Üye
Üye
engelli maaşı evde bakım parası alanlar %17.55 zam alacak şükretmeye devam bence.....
Yanlış anlaşılmaya meal vermek istemem fakat. Tabiki şükürler olsun ama gelen zam için değil. Rabbime şükür bu ayda ölmeden yaşadığımız için. Bende sizin gibi yönetilen ve işlenen sistemden şikayetçiyim. İnanın bana çok daha kötü sonuçlar doğacak gibi. Ülke tamamen yalan üzerine kurulmaya başladı.

aslanaysun

Üye
Üye
Bu söylemlerin siyaset üzerine değil. Sadece verilen yetmiyor ve enflasyon verileri az gösteriliyor. Bizde hakkımızı alalım en azından bir nefes almak adına. Bu para bir eve dört dörtlük baksın demiyorum ama çocuğuma baksın en azından

serbetcimehmet

Üye
Üye
sorunlar aynı sorular aynı dertler aynı ama bunun yanında sorumsuzluklarda aynı degişen bişey yok mevlam beterine müsade etmesin inşallah

Hsnslmz

Üye
Üye
Bu söylemlerin siyaset üzerine değil. Sadece verilen yetmiyor ve enflasyon verileri az gösteriliyor. Bizde hakkımızı alalım en azından bir nefes almak adına. Bu para bir eve dört dörtlük baksın demiyorum ama çocuğuma baksın en azından
Estagfrullah onca yıl hiçbir siyesi görüş ile ilgili sözel eylemlerimin olmamasına özen gösterdim. Sadece içinde bulunduğu durumdan haddinden fazla memnun olanlar var. İşte onlardan olmadığımı açıklamak istedim. Keza ilk yazımda öyle bir imaj görülmüş kusura bakmayın. Derdimiz bir de dermanımız bu değil.

Yüzeysel olarak bakmakla hükümlü oldup bakım parası hak kazandıran kişinin temel kıyafet ve kuaför/berber ihtiyacı için bile ocak ayındaki fiyat ile şimdiki fiyat 3 katı oldu. Bunu nasıl görmezlikten galiyorlar anlamıyorum.

aslanaysun

Üye
Üye
Estagfrullah onca yıl hiçbir siyesi görüş ile ilgili sözel eylemlerimin olmamasına özen gösterdim. Sadece içinde bulunduğu durumdan haddinden fazla memnun olanlar var. İşte onlardan olmadığımı açıklamak istedim. Keza ilk yazımda öyle bir imaj görülmüş kusura bakmayın. Derdimiz bir de dermanımız bu değil.

Yüzeysel olarak bakmakla hükümlü oldup bakım parası hak kazandıran kişinin temel kıyafet ve kuaför/berber ihtiyacı için bile ocak ayındaki fiyat ile şimdiki fiyat 3 katı oldu. Bunu nasıl görmezlikten galiyorlar anlamıyorum.
Böyle seviyeli olduğunda çok mutlu oluyorum teşekkür ederim. Bende yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına yazdım kusura bakmayın. Bende aynı fikirdeyim sizinle. Çok fazla göz ardı ediliyor engelli çocuklar. Verilen meblalar çok az en temel ihtiyaçları hususunda bile sıkıntı yaşıyoruz. Bugün oranları duyduğumda şok oldum. Umarım bize de harici bir arttırım olur. Sanırım daha rakamları açıklamamislar. Umarım herkesi memnun edecek bir rakam verilir.

serbetcimehmet

Üye
Üye
bayram çıktı mesai başladı bez ödemelerinde henüz bir hareketlilik yok e devlette , sizde de öylemi arkadaslar !!

Timsah

Üye
Üye
Bizimde bankaya gonderilmeyi bekliyor yaziyor

Timsah

Üye
Üye
Bayram dolalayisiyla olmuş olabilir sizinde düşer sisteme yakında

tolgahan0

Üye
Üye
aile destek neden yatmadı o kadar ihtiyacım varki bunladım vallaha. üç kuruş para verecekler işkence yapmadan vermiyorlar. o 3 kuruş paraya bile ihtiyacımız var sesimizxi de duyan yok allaha havale ediyorum ya ihtiyaç bu herşeyide heryerde anlatamıyorum ne diyim başka sözün bittiği yerdeyim. duygular tercüman olur bu saatten sonra, kelimeler değil.

AZAD21

Üye
Üye
Bu gün ayın 7si destek odemesi neden yatmadi

tolgahan0

Üye
Üye
Bir bilsem ne mesaj var nede pttde var tık yok yolunu gozluyoruz şu muhtacligin gözü kör olsun hacı yolu bekler gibi bekliyorum
ihtiyacım var amA zaaflarımdan dolayı. muhtaç değilim ihtiyacımda yok ama devlet bqna bunu uygun görmüş bende ona göre bir plan içerisine girmişim. haydan gelen huya gider misali yani market alışverişi değil borcumda yok önemli alacam birşeyde yok, zaaflarım beni yeniyor dik duruşumdan eser kalmadı acılarımı dindirmem gerekiytor ve hiç bir ilaç çareolmuyor mecburen zaaflarıma yenik düşüyorum çünki acılarım hafifliyor. onun dışında paraya ihtiyacım yok. bak saat sabah 5 çeyrek olmuş uyuyamıyorum çünki ya dişiniz ağrıyor dayanamıyorsunuzx benim ağrılarım allah kimseye vermesin uyutmuyor eğilimim var zaaflarım var bu kadar yazabilirim mecburum bağımlı değilim acılarımı dindiriyorum.

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar dün gece e devletime baktımda Türkiye Aile destek paketi Gss gelir tespiti güncel olmaması nedeniyle Red edildi fes edildi yazıyor bende biraz önce sosyal yardımlaşmaya gittimde sistemsel bir güncelleme var dedi 1yıl dolduğu için dediler uygun görüldüğünde tekrar başlıcak dedi
Türkiye genelinde böyle dedi

AZAD21

Üye
Üye
Ozge hanim herhangi başvuru yapmiyacakmiyiz
Bu ayin maasi ne olacak

Tekerlekli Sandalye