Aldığım duyuma göre 2022 maaşları bayram öncesi ödenecekmiş?

mert

Üye
Üye
septik kardeşim slm lar ben de yüzde elliüç engelliyim neden size yalan konuşayım ki zonguldak valliginde vali yardımcısının bütün işleri yapan bu arkadaş la bizzat görüştüm 2022 65 yaş üstü ve diger emekli maaşları hafta sonu cuma günü bütün ödemeler yapılacakmış konuyu kapatmışın hayırdır kardeşim çekemezlik yapma burası bir forum sitesi sizler ve diger arkadaşlar konuyu açar bilgisi olan varsa cevabını yazar.

mert

Üye
Üye
septik kardeşim benim bu sitede kimseye art ve kötü niyetim yoktur kimseyede umut tacirligi yapmıyorm kimseyede yalan borcum yoktur burası bir forum sitesi herkes görüşünü paylaşır ve konuya yazar görüşlerini istibarat demişsin zonguldak valiginde çalışan bu kişi bu da engelli yakınıdır bak görecegiz septik kardeşim ödemeler cuma günü yapılacak

yunus bozan

Üye
Üye
mert kardeşim septik abi bu sitenin yöneticilerinden ve kendisi bu tür konularda gereken bilgiye sahip 2022 maaşını hepimiz bekliyoruz ve septik abi kulaktan dolma bilgilere değilde resmi aslı olan açıklamalardan bahsediyor bu sitede bedensel engelliside var zihinsel olanıda ve yıllardır herkez bişeyler diyor şu olcak bu olcak diye ama maalesef olan bişey yok..biz 2022 aylıklarını 2 haftadan bu yana hep konuşmaktayız verceklermi vermiceklermi diye ve ben şahsen e devletten 2022 li nolu numarayı aradım geçenlerde memurla görüştüm memur ise bu konuda bir açıklama yapılmadığını büyük bir ihtimalle gününde alcaksınız erken yatmaya bilir dedi ben üzüldüm şahsen çünki bayram geldi cepte kuruş yok kuruş yoksa bayram bana değilki...sende sabah bu olumlu haberi paylaşınca ben şahsen yine sevindim fakat sana söylenilen kulaktan dolma resmi bişey yok sana sen yalan atıyorsun diyen yokki sadece bizler garanti bekliyoruz devletin kaleminden evet çıktığını kimse duymadı...ama sen verilcek diyosun umarım sen haklı çıkarsında yüzümüz güler ve bu ilk haberide ben şahsen senden aldım olarak sayarım peki egerki alamazsak o zaman ne dersin ?

mert

Üye
Üye
yunus kardeşim öncelikle saygılarımı arz ederim bende bir engelli birey olarak kanıtım sizlerden yanayım tabiki bende istiyorum ki kimse bayramda madur olmasını istemem septik kardeşim gereken bu konularda benden daha bilgili olabilir o konuda haklısınız ama benim kimseyeye art ve kötü niyetim yok bende tabiki septik kardeşim dediyi gibi kulaktan kulaga söylenen birşey olabilir ama kanıtım valilikte çalışan arkadaş 2022 65 yaş dul vetim emekli maaşlarının yatacagını söyledi yunus kardeşim en alta bana soru yazmışın peki alamazsak ne olur diye o zaman sizlere özür borcum olur peki alırsak kardeşim 2022 maaşlarını o zaman herkesten baklava isterim anlaşıldımı güzel kardeşim saygılar sevgiler sunarım alllaha emanet olun birde kardeşim bugün ayın 11 şurda ayın 17 sine altı gün var görecegiz bakalım

yunus bozan

Üye
Üye
kardeşim açıklaman beni tatmin etti açıkçası..anladım sen elçisin sana söylenileni sen doğal olarak dile getiriyorsun..fakat ben konuyu biraz daha açacak olursam şu şekil diyeyim hani delinin biri kuyuya 1 taş atarda 40 kişi çıkaramazya bu konu ona benziyor yazıdada bahsettim burda bedenselide var zihinselide yani şöyle bir düşünce geçti acaba bu arkadaş zihinsel engellide burdaki ümit bekleyen insanlarla alaymı ediyor ümit vererek çünki bu çok yaşandı kardeşim bu sitede ve bunu herkezde bilir..ve alamasakta özüre hiç gerek yok sen bu şekilde güzel açıklama yaptığın için sana minnettar kalıyorum ve sana söyleyenin hatasıdır kimse kimsenin hatasını çekemez..parayı alırsakta baklava senin köpeğin olsun ben izmirde yaşıyorum leventte eğer yakınsan buyur gel misafirim ol bu sebeple arkadaşım olmuş olursun bizde sevene can feda sevmeyene elveda :)

mert

Üye
Üye
tşkler ederim yunus kardeşim dilerim ki engelli arkadaşlarımız bu bayram herkez gönlünce olmasın isterim yaradanda baklava konusuna gelin ce şaka anlamda söyledim yunus kardeşim sen gel buyur zonguldağa misafirim ol sende cansın kardeşim beklerim herzaman saygılar sevgiler

septik

Editör
Editör
............

Son düzenleme:

mert

Üye
Üye
septik kardeşim o zaman baklavaları sen söyleyecen haklı çıkarsam bu konuda

septik

Editör
Editör
Tamam inşallah haklı çıkarsınız, baklava nedir ne isterseniz.

derya35

Üye
Üye
Az önce aradım Henüz kesin bişey olmadığını söylediler

A15 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:

derya35

Üye
Üye
septik kardeşim benim bu sitede kimseye art ve kötü niyetim yoktur kimseyede umut tacirligi yapmıyorm kimseyede yalan borcum yoktur burası bir forum sitesi herkes görüşünü paylaşır ve konuya yazar görüşlerini istibarat demişsin zonguldak valiginde çalışan bu kişi bu da engelli yakınıdır bak görecegiz septik kardeşim ödemeler cuma günü yapılacak
Ayyy inşallah valla ne iyi olur tam bayram üzeri

derya35

Üye
Üye
mert kardeşim septik abi bu sitenin yöneticilerinden ve kendisi bu tür konularda gereken bilgiye sahip 2022 maaşını hepimiz bekliyoruz ve septik abi kulaktan dolma bilgilere değilde resmi aslı olan açıklamalardan bahsediyor bu sitede bedensel engelliside var zihinsel olanıda ve yıllardır herkez bişeyler diyor şu olcak bu olcak diye ama maalesef olan bişey yok..biz 2022 aylıklarını 2 haftadan bu yana hep konuşmaktayız verceklermi vermiceklermi diye ve ben şahsen e devletten 2022 li nolu numarayı aradım geçenlerde memurla görüştüm memur ise bu konuda bir açıklama yapılmadığını büyük bir ihtimalle gününde alcaksınız erken yatmaya bilir dedi ben üzüldüm şahsen çünki bayram geldi cepte kuruş yok kuruş yoksa bayram bana değilki...sende sabah bu olumlu haberi paylaşınca ben şahsen yine sevindim fakat sana söylenilen kulaktan dolma resmi bişey yok sana sen yalan atıyorsun diyen yokki sadece bizler garanti bekliyoruz devletin kaleminden evet çıktığını kimse duymadı...ama sen verilcek diyosun umarım sen haklı çıkarsında yüzümüz güler ve bu ilk haberide ben şahsen senden aldım olarak sayarım peki egerki alamazsak o zaman ne dersin ?
Az önce bende aradım kesin bir şey yok dediler

septik

Editör
Editör
[MENTION=19559]derya35[/MENTION]

Bu saatten sonra isteselerde ödeme yapamazlar. İnşallah maaşlar yatarda hepinize baklava ısmarlarım :D

afyonlu_11

Üye
Üye
cuma günü vermezlerse yandık bayram parası yok

yunus bozan

Üye
Üye
Az önce bende aradım kesin bir şey yok dediler

valla kardeş ne diyeyimki hem insanlara hem devlete bu işin ucunun neresinden tutsam kopuyor biri çıkıp yatıcak diyer vaat veriyor bizde burda köpeğin sahibine kuyruk sallaması gibi seviniyoruz diyer taraftan devlet elin suriyelisine verir emekliye ikramiye verir ama engellinin engelli parasını bayram nedeniyle 10 gün önceden vermez hayır yani onlara var neden bize yok emekli zaten emekli parası olduğu halde al sana diyosun suriyeliye sahip çıkıyorsun bizden arttırıp bunları yapıyorsun tmm yine yap yaparkende bizde aklına gelelim bayrammış ne bayramı bize bayram değilki hiç bayram olmasaydı keşkede bari üzülmeseydik bu sene bayram bize haram olsun emekliler ve suriyelilerede helal olsun yatsın kaksınlar devlete dua etsinler onların yüzü gülüyor biz burda kan aglıyoruz neyse kendi çapımızda konuşuyoruz işte bizi ne duyan nede gören var onun için bizim mevzu bayramdan sonraya kaldı..herzaman dedim bir kez daha diyorum allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.

yunus bozan

Üye
Üye
[MENTION=19559]derya35[/MENTION]

Bu saatten sonra isteselerde ödeme yapamazlar. İnşallah maaşlar yatarda hepinize baklava ısmarlarım :D

sen kazandın abi helal olsun harbiden profösör gibisin mert denen arkadaş hoşçakal oldu sen kazandın ama keşke kazanamasaydında bizde parayı alsaydın bayram bizede olmuş olsaydı :D

derya35

Üye
Üye
valla kardeş ne diyeyimki hem insanlara hem devlete bu işin ucunun neresinden tutsam kopuyor biri çıkıp yatıcak diyer vaat veriyor bizde burda köpeğin sahibine kuyruk sallaması gibi seviniyoruz diyer taraftan devlet elin suriyelisine verir emekliye ikramiye verir ama engellinin engelli parasını bayram nedeniyle 10 gün önceden vermez hayır yani onlara var neden bize yok emekli zaten emekli parası olduğu halde al sana diyosun suriyeliye sahip çıkıyorsun bizden arttırıp bunları yapıyorsun tmm yine yap yaparkende bizde aklına gelelim bayrammış ne bayramı bize bayram değilki hiç bayram olmasaydı keşkede bari üzülmeseydik bu sene bayram bize haram olsun emekliler ve suriyelilerede helal olsun yatsın kaksınlar devlete dua etsinler onların yüzü gülüyor biz burda kan aglıyoruz neyse kendi çapımızda konuşuyoruz işte bizi ne duyan nede gören var onun için bizim mevzu bayramdan sonraya kaldı..herzaman dedim bir kez daha diyorum allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.
Ama şöyle bir şey var biz suriyeli değiliz ki bize öncelik tanısınlar bayram parası bizden kesilir onlara verilir o bu gelir Türkiye kollarını açar elin yabancılarına ha yanlış anlaşılması dışladığım falan yok sonuçta hepimiz insanız ama bizim devletimiz biz engelli vatandaşları insan olarak görmüyor nasılsa öylede böylede bekliyor diyecek ama Suriyeliler öyle mi bakkal beleş ev beleş para beleş görsen hepsi açlar offff devlet bizi gör artık

derya35

Üye
Üye
İnşallah bu bayram bizim de yüzümüz güler önemli olan bizlerin yüzü güldükçe çoluğumuzun çocuğumuzun da yüzü gülecek tek gayem çocuklarımı mutlu etmek

Moderatörün son düzenlenenleri:
Tekerlekli Sandalye