Aldığım duyuma göre 2022 maaşları bayram öncesi ödenecekmiş?

mersinlim

Üye
Üye
Avrupa da engelli ye nasıl bakıldığını devletin engelelilerin bakıldığı yerlere herhangi elokronik cihazla giremezsin direk hapiş cezası var yüzde 40 üzeri engeliyi göstermezler hayımlarda 40 altı evde bakılır 400 yuro maaş alır bakıcı Yok oda ilacı karşılamaz 2004 öncesi Türkiye’de engelli şart larını da istersen iz konuşalım eleştiriler nankörlük sınırına gelmesin engelisi olmayıp siyasi eleştiri yapan arkadaşlar biz gaza gelmeyiz siz beğendiğiniz iktidar döneminin şartları bittin konuşalım allah devletimize zavall. vermesin başka Türkiye yok hain ler dışarı ........

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

D.BULUT

Üye
Üye
Yatacak diyip duyum aldık diyenlere muhalif olunca elinize ne geciyor? yatarsa hepimizin cıkarına umutlanan arkadaşları neden üzüyorsunuz?tek ses olup yatsın demek yerine cok bilmiş gibi milleti fırçalıyorsunuz..

D.BULUT

Üye
Üye
Millet ev kirasını ödeyememiş,anne cocuğunun mamasını alamamış kimin umrunda!! ben hasta annemin ayakkabısını alamıyacaksam bayram zamanı yere batsın verilen maaş..

Medine dilencilerine döndük her bayram zamanı yalvartmak kime ne kazandırıyor cok merak ediyorum.. Dolarla dövizlede alakası yok bu maaşların.

derya35

Üye
Üye
Arkadaşlar engeli maaşlari yatimi bilginiz varmi yarin hafta sonu niye böyle yapiyorlar ya biz engelilerede acizinlarya

SM-J701F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi
Edevlet üzerinden şimdi baktım yatan birşey yok bu bayram da çulsuz gireceğiz anca Eylül ayını beklicez sanırım

A15 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

derya35

Üye
Üye
yunus kardeşim öncelikle saygılarımı arz ederim bende bir engelli birey olarak kanıtım sizlerden yanayım tabiki bende istiyorum ki kimse bayramda madur olmasını istemem septik kardeşim gereken bu konularda benden daha bilgili olabilir o konuda haklısınız ama benim kimseyeye art ve kötü niyetim yok bende tabiki septik kardeşim dediyi gibi kulaktan kulaga söylenen birşey olabilir ama kanıtım valilikte çalışan arkadaş 2022 65 yaş dul vetim emekli maaşlarının yatacagını söyledi yunus kardeşim en alta bana soru yazmışın peki alamazsak ne olur diye o zaman sizlere özür borcum olur peki alırsak kardeşim 2022 maaşlarını o zaman herkesten baklava isterim anlaşıldımı güzel kardeşim saygılar sevgiler sunarım alllaha emanet olun birde kardeşim bugün ayın 11 şurda ayın 17 sine altı gün var görecegiz bakalım
Mert kardeş o arkadaşın vardı ya maaşlar konusunda yatacak diyen benim fikrim bir daha bilmediği konular üzerinde ilk önce seni daha sonrada senin paylaştığın bilgileri paylaşıp da ne sen ne de biz umutlanalım bak bugün ayın 17 demek ki neymiş sayılı günler çabuk geçermiş

derya35

Üye
Üye
Edevlet üzerinden şimdi baktım yatan birşey yok bu bayram da çulsuz gireceğiz anca Eylül ayını beklicez sanırım

Şimdi 144ü aradım ama gene kesin bir karar olmadığını muhtemelen Eylül ayını bekliceksiniz dediler.

yunus bozan

Üye
Üye
Şimdi 144ü aradım ama gene kesin bir karar olmadığını muhtemelen Eylül ayını bekliceksiniz dediler.

valla kardeşim ben şahsen siz nasıl bekliyorsanız ben daha fazla bekliyorum hepimizin ihtiyacı gerçekten var ve devletin yatırması gerekirdi 9 günlük bayram tatilini öne atınca aylığa pek bişey kalmıyor onun için devletin bir açıklama yapması gerekirdi evet veya hayır diye..dün anneme beediye temizlikçi gönderdi başlarına sorumlu memur bir hanım efendi vardı ona sordum bizim bu 3 aylıkları oda kaymakamlığı arayıp bir yakınına sordu o kişi pazartesi günü yatıcak dedi ben kulağımla duydum sonra ben e devletten numarayı alıp arayıp sordum kibarca bana söylenilen şu.. şu anda bize bir açıklama gelmedi evet veya hayır diye fakat hiç belli olmaz pazartesi günü siz yine atm den hesabınızı kontrol edin olabilirde olmaya bilirde..yani burnumuzdan geldi bayram gelmeden bizi kanser etti bu devlet hayır yani sonuçta ikramiye vermiyosun bişey vermiyosun engellinin yasaya göre hak ettiği bir 3 aylık en fazla erken vermiş olcaksın oda bayrama özel niye insanları canından bezdiriyorsun..dediğim gibi benim gözüm kulağım hep haberlerde birde pazartesini bekliyorum umarım bukadar beklememe değer veya beklememize değer.

anatomie

Üye
Üye
valla kardeşim ben şahsen siz nasıl bekliyorsanız ben daha fazla bekliyorum hepimizin ihtiyacı gerçekten var ve devletin yatırması gerekirdi 9 günlük bayram tatilini öne atınca aylığa pek bişey kalmıyor onun için devletin bir açıklama yapması gerekirdi evet veya hayır diye..dün anneme beediye temizlikçi gönderdi başlarına sorumlu memur bir hanım efendi vardı ona sordum bizim bu 3 aylıkları oda kaymakamlığı arayıp bir yakınına sordu o kişi pazartesi günü yatıcak dedi ben kulağımla duydum sonra ben e devletten numarayı alıp arayıp sordum kibarca bana söylenilen şu.. şu anda bize bir açıklama gelmedi evet veya hayır diye fakat hiç belli olmaz pazartesi günü siz yine atm den hesabınızı kontrol edin olabilirde olmaya bilirde..yani burnumuzdan geldi bayram gelmeden bizi kanser etti bu devlet hayır yani sonuçta ikramiye vermiyosun bişey vermiyosun engellinin yasaya göre hak ettiği bir 3 aylık en fazla erken vermiş olcaksın oda bayrama özel niye insanları canından bezdiriyorsun..dediğim gibi benim gözüm kulağım hep haberlerde birde pazartesini bekliyorum umarım bukadar beklememe değer veya beklememize değer.

inşallah kıymetli kardeşim belirttiğin üzre pazartesi yatar inşallah..

en derin saygılarımla

yunus bozan

Üye
Üye
inşallah kıymetli kardeşim belirttiğin üzre pazartesi yatar inşallah..

en derin saygılarımla

inşallah kardeşim yatar herkez 1 bekliyorsa ben 2 bekliyorum herkezin kendine göre elbetteki sorunları sıkıntıları dertleri vardır şurda herkez derdini saysa satırlar yetmez ve bu dertlerden bitaneside atatürkün olmayışı yani paranın..umarım bana söylenilen gibi olur yatar zaten yatarsa cumartesi veya pazar açıklama yapılır belkide paralar hesaplarda hazır ama güncellemediler açıklamadan sonra güncellenir tabi bunlar ihtimaller olmazda değil burası türkiye burda doğmamış çocuğa bile don biçerler onun için sabır ederek bekliyelim

HÜLYAAA

Üye
Üye
Allah hepimizin yüzüne baksın inşallah bizlerede yazık hakimiz yatirsinlarya niye bizler engeliyiz diye mutlu olamiyaçakmiyiz yeter ya insaf edin bizlerede

derya35

Üye
Üye
Allah hepimizin yüzüne baksın inşallah bizlerede yazık hakimiz yatirsinlarya niye bizler engeliyiz diye mutlu olamiyaçakmiyiz yeter ya insaf edin bizlerede

İnşallah yatar da bu kadar insan boşa kürek çekmemiş olur

mert

Üye
Üye
yunus kardeşim demekki konumda haklıymışım yunus kardeşim bizzate o belediyeden gelen memur bayan kaymakamıgı aratıp bizzat kendi kulagınızla işittiniz 2022 maaşlarını yatacagını burda arkadaş lar bana laf eleştiri yapıyorlar diyorki yönetici olsun diger engelli arkadaşlarım olsun beni yalancı konumuna sokuyorlar bizzat burdan yazılarınızı okuyorum onu sıkıntı etmiyorum herkes birşeyler söyleyebilir önemli degil birde bardağın dolu tarafını düşünün Çıkmadık candan umut kesilmez ne yapalım ucunda ölüm yokya bu bayramda böyle olsun

yunus bozan

Üye
Üye
yunus kardeşim demekki konumda haklıymışım yunus kardeşim bizzate o belediyeden gelen memur bayan kaymakamıgı aratıp bizzat kendi kulagınızla işittiniz 2022 maaşlarını yatacagını burda arkadaş lar bana laf eleştiri yapıyorlar diyorki yönetici olsun diger engelli arkadaşlarım olsun beni yalancı konumuna sokuyorlar bizzat burdan yazılarınızı okuyorum onu sıkıntı etmiyorum herkes birşeyler söyleyebilir önemli degil birde bardağın dolu tarafını düşünün Çıkmadık candan umut kesilmez ne yapalım ucunda ölüm yokya bu bayramda böyle olsun

evet doğru mert kardeşim sana karşı bir tatlı eleştiri oldu bununda sebebi sen duyum aldım yatıcakmış deyince bu insanlarda gerekli yerlere telefo açıpta hayır yanıtını alınca otomatikman senin yalan söylediğini zannettiler ama onlarda haklı şimdi ben sana evet desem diyerleri hayır dese onlar derki iyide aslı astarı yoksa kime inanalım onlar otomatikman telefon açtığı yerlere inanıyor çünki sen normal sanaldan bir vatandaşsın diyerleri ise normal kurumlar kimisi 144 dü aramış hayır denmiş yani demek istediğim onlarda haklı sende haklısın ben kendi kulağımla pazartesi dendiğini duydum hatta bilir kişilerle bile bu durumu konuştum onlar bile olmaz dedi olsaydı açıklanırdı diye onun için ben şahsen bu maaşın yatıp yatmıyacağını 20 günden beri düşünüyorum bu ay benim kendime göre daha çok ihtiyacım var..ama dediğim gibi ben şahsen senin böyle bir duyum aldığına yürekten inanıyorum bende aldım bu duyumu bakalım yatıcakmı.

afyonlu_11

Üye
Üye
pazar akşamı belli olur

Tekerlekli Sandalye