Atatürk'e İftiralara Cevaplar

kartalreis

Üye
Üye
Atatürk ten sonra sıra şahsıma hakarete kadar geldi demek. Bir kişiye ifitra atan herkese atabilir bunlara şaşırmıyorum. Yazdıklarınız nasıl bir anlayışa sahip olduğunuzu göstermek için yeterlidir ve okuyanlar da gerçekleri göreceklerdir.

Okullarda eğitim dili Türkçe değil mi? İsteyen de istediği dili öğrenebilir... Türkçe yi iftira atmak, hakaret etmek için kullananlar da var...

kartalreis

Üye
Üye
Biz Atatürk e olan sevgimizin gereği olarak belgesiz, delilsiz, yalan haberlere karşı; yürütülen iftira kampanyalarına karşı üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Peki siz ölmüş bir insanın ve Türkiye nin kurucusu olan ve çok sevilen, örnek alınan bir insanın arkasından yalan, iftira, dedikodu yaparak kime ve neye hizmet ediyorsunuz? Amacınız nedir?

Erol Elmas Hocamız ın "Türk Toplumu Voodoo Bebeği'ne mi Dönüştürülüyor" yazısında Amerikan ajanlarının kişi ve toplum üzerinde deneyler yapacakları hakkında istihbarat vermiş, siz de bu ajanlardan mısınız? Okumak isteyenler Türk Toplumu Voodoo Bebeği'ne mi Dönüştürülüyor? / ON ALTI YILDIZ

star trek

Üye
Üye
Siz savcımısınız? Hakimmisiniz? Kim kime ne iftirası atmış?
Kim neye hizmet etmiş?

Asıl sizin Atatürk ün arkasından nemalanmak için bu tür şeyleri gündem yaptığınız kanaatindeyim.
Kitap satmak için insan reyting uğruna ATA sını böyle şeylere alet etmez.
Hadi oradan..

Halen bize kitapı okuyun diye pazarlama yapıyor. Hızırla görüşüyorum diyen bir yalancının kitabını okuyan ahmaktır.
Sen kimsin de Hızır ile görüşüyorsun?

Sen Atatürkü değil. Atatürkün reytingi ile para kazanmayı seviyorsun. Kitap satmanın peşindesin.

Atatürkü bir tarihçi anlatmayacak da sen mi anlatacaksın? Hakaret ile bunun ne alakası var? Kişi inanıp inanmamakta hürdür.
Bu bağlamda zorla Atatürkü kendi dinine sokma, tekelinize alma çabanız. Tamamen duygusal ve hakaret maksatlıdır. Asıl ATA ya hakaret eden sizsiniz.

Bardakçı Atatürke iftira veya hakaret ediyor ise kanıtlayın!
Yada susun. Hakaret ediyorsa gidin savcılığa başvurun!. Bardakçı orada. Muhatabınız orada.. Ya mahkeme belgesi getirin. Yada canlı yayında yüzleşin.

Ondan sonrada kendinizi aklayın. Kitap pazarlayıcısı ve Atatürk istismarında da görelim.
Hele o Zeybek denen sünni İslam düşmanını nasıl alet ettiniz. Anlamak, izah etmek mümkün değil.
Hele o konu ile alakasız ayakkabı kutusu mutusunun Atatürkle ne alakası var? Sahabe ye hakaret eden birine Müslüman diyen zaten Müslüman olamaz. Ben demiyorum. Bu işin ehli diyor.

kartalreis

Üye
Üye
Benim video paylaşımım engellenmiş ama siz paylaşabiliyorsunuz nasıl oluyor bu ? Hakaretlere devam ediyorsunuz ama şunu unutmayın ki zulmedenin kazandığı görülmemiştir. Siz insanların zekalarını hafife alıyorsunuz. Şu başlığa göz ucuyla bakan biri sizin ne yapmaya çalıştığınızı anlayabilir merak etmeyin.

Reklam yapıyor diye benimle ilgili site yönetimine siz mi şikayette bulundunuz? Amacınız nedir?

Erol Elmas Hocamız ın "Türk Toplumu Voodoo Bebeği'ne mi Dönüştürülüyor" yazısında Amerikan ajanlarının kişi ve toplum üzerinde deneyler yapacakları hakkında istihbarat vermiş, siz de bu ajanlardan mısınız?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
@kartalreis, senin video eklemen engellenmedi. Tekrardan kontrol et. Bu arada reklam yapma olayı ap ayrı bir mevzu. Onun nedenlerini ö.m ile açıklamaya çalışmıştım. Konuyla direk ilişkisi yok.

kartalreis

Üye
Üye
Halil Bey benim üst panodaki özelliklerimden hiçbirisi yok, dün hepsi yok oldu... sadece yazı yazabiliyorum.

Murat.Y

Üye
Üye
kartalreis İnternet tarayıcını ne kullanıyorsan örnek: Mozilla Firefox, Chrome, Opera vs sil tekrar yükle sorun devam ediyorsa farklı bir tarayıcı dene.. Yine olmazsa Sistemini CCleaner tarzı bir programla temizle sorun çözülecektir.

kartalreis

Üye
Üye
7362.jpg

Türk atasını unutmaz;unutmaz, unutmadı, unutmayacak!

Kahraman Türk Ordusunu kutluyoruz. Operasyon sırasında şehit olan kahramanımıza Allah'tan rahmet diliyor yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Türk Milleti'nin başı sağolsun. Allah daima muzaffer kılsın...

(Sayın Oktan Keleş Bey in "Türk Atasını Unutmaz" başlıklı yazısından kısa bir alıntı yapılmıştır.)

not: clenarla temizlik yapınca ie de düzeldi, tekrar teşekkür ediyorum.

star trek

Üye
Üye
''M.Kemal, "Türk halkının uzun zamandan beri ezberden okuduğu bazı Arapça duaların gerçek manasını
anladığı zaman (haşa) tiksineceğini" söylüyor.

Doğrusu Osmanlıca Kuran meallerinden de haberi yok. Bu konuyu bir kez daha açacağım. Bunun nedenini bir şekilde daha ortaya koyacağım.

Dikkatinizi çekeriz söz konusu eser ilki 1934 yılında M.Kemal yaşarken, üç kez Türkçeye çevrildi ve M. Kemal müdahale etmedi... Demek oluyor ki bunları gerçekten M. Kemal söyledi. Ayrıca "Radikal" ve "Milliyet" Gazetesi'nde de yayınlandı... Ben Milliyet Gazetesi'nde yayınlanan haberin resmini çektim ve buraya yükledim.

M.Kemal'İn din hakkındaki görüşlerine ışık tutacak yeni bir belge ortaya çıktı. 1932-1933 yıllarında Ankara'da görev yapan ABD Büyükelçisi Charles H. Sherrill'in hazırladığı ve M.Kemal'İn kendi ağzından dinle ilgili görüşlerini içeren rapor ilk kez Toplumsal Tarih dergisinde araştırmacı yazar Rıfat N. Bali'nin hazırladığı yazıda yayımlandı. Büyükelçi, Ankara'da görev süresi boyunca M.Kemal ile yaptığı görüşmelere ve gözlemlere dayanarak "A Year's Embassy to Mustafa Kemal" adlı bir kitap hazırlamıştı. Eser ilki, **1934 yılında M.Kemal yaşarken**, üç kez Türkçeye çevrildi. Kitabın en ilginç bölümü M.Kemal'İn dine bakışını içeren kısımdı. Bu bölümde yazar, M.Kemal'le yaptığı uzun bir mülakata yer vermiş ancak M.Kemal'İn sözlerinin bir kısmını kitaba almamış bunu da "Din konusundaki şahsi görüşleri hususunda söylediklerinin tamamını burada vermek hiç doğru olmaz" satırlarıyla dile getirmişti. Ancak Sherill, kitaba sadece bir bölümünü aldığı görüşmeyi özetleyerek bir rapora döktü ve ABD Dışişleri Bakanlığı'na gönderdi. ABD Dışişleri Arşivi'ndeki bu raporu, Rıfat N. Bali Türkçeye çevirip Toplumsal Tarih'e yazdı. Aşağıda, raporun tam metni yer alıyor.

ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ
Sayı:423
Ankara, 17 Mart 1933
Konu: Türkiye'de din
MÜNHASIRAN MAHREM
Saygıdeğer Hariciye Vekili
Washington

"Arapça neden yasaklandı?" Diyor, devamla:
"M.Kemal Türk halkının uzun zamandan beri ezberden okuduğu bazı Arapça duaların gerçek manasını anladığı zaman tiksineceğini söylüyor. Kuran'dan alınan Arapça bir bölüm okudu. Bu surede Hz.Muhammed'in (sallallahu aleyhi ve sellem) amcası ile amca kızının yaptıkları bir şeyden ötürü cehenneme gidecekleri yazıyor. (Tebbet Suresi) 'Düşünen bir Türkün böylesi bir duayı okumaktan elde edeceği dini ilhamı veya dine ilgi göstermesini tahayyül edebilir misin (düşünebilirsin)?' dedi.
Bu fikrini geliştirdikçe ben de gitgide Kuran'ın Türkçe okunmasını teşvik etmesinin sebebinin Kuran'ın Türkler
arasında gözden düşmesi olduğu neticesine varıyorum. Daha sonra umumi ve şaşırtıcı bir beyanda bulunarak Türk halkının gerçekte hiçbir şekilde dindar olmadığını, aralarından camilere giden az sayıda kişinin alışkanlıktan veya yüksek sesle söylenen duaların cezbine kapılarak camiye gittiğini ileri sürdü."

KAYNAK

ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ, Sayı: 423, Ankara, 17 Mart 1933, Konu: Türkiye'de din, MÜNHASIRAN MAHREM, Saygıdeğer Hariciye Vekili, Washington. ABD Dışişleri Arşivi'ndeki bu raporu, Rıfat N. Bali Türkçe'ye çevirip "Toplumsal Tarih"e yazdı. Ayrıca Milliyet
Gazetesi'nde haber olarak yayınlandı, bakınız: Milliyet, 7 Eylül 2006.

GülerAkköse

Üye
Üye
Atatürk dinsiz değildir asıl dinsiz ATA'mı dinsizlikle itham edendir ki ; din kul ile allah arasında olan bi meseledir kimse kimsenin dindarlığını ölcecek kudrete sahip değildir ,
Yayınladığınız videolardaki kişilerin neye hizmet ettikleri apacık ortadadır. Keske ATAM kadar adam olsaydınızda bu ülkeye bi faydanız dokunsaydı, böyle boş safsatalarla
uğraşmayaydınız.

star trek

Üye
Üye
Atatürk dinsiz değildir asıl dinsiz ATA'mı dinsizlikle itham edendir ki ; din kul ile allah arasında olan bi meseledir kimse kimsenin dindarlığını ölcecek kudrete sahip değildir ,
Yayınladığınız videolardaki kişilerin neye hizmet ettikleri apacık ortadadır. Keske ATAM kadar adam olsaydınızda bu ülkeye bi faydanız dokunsaydı, böyle boş safsatalarla
uğraşmayaydınız.

Bardakçı nın dinlimi dinsiz mi olduğunu ben bilmiyorum. Neye hizmet ediyormuş sayın Bardakçı hadi anlatında bizde öğrenelim..

O ata nız demek ALLAH C.C. den büyük size göre ki. Ufak harfle yazabilme kudretiniz var.
Madam yöneticinize orufuar...

Cahille sohbet edilmez. Ona binaen yazılarınıza bir daha karşılık veremeyeceğim. Belgeler orada isteyen istediğine inansın. Madam!.

kartalreis

Üye
Üye
Türk Atasını Unutmaz Belgeseli

Kulbak Bilge 18. bölümde yayınlanan bu videoda Türklerin 20 bin yıllık tarihine ışık tutuluyor.
Her Türk mutlaka izlemeli.
Kulbak Bilge ye Selam olsun...

kartalreis

Üye
Üye
7603.jpg

Çanakkale Zaferi'nin 100. yılında tüm şehidlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz...

ÇANAKKALE ÇANAKKALE

Çanakkale Zaferi'nin 100. yılında tüm şehidlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz...

Bir bir gezmeli o yerleri. Toprağın hâlâ kan koktuğunu hissetmeli insan. O diyardaki sessizliğe insan nasıl da hayret ediyor. Bu durum, toprağın altında yatan yüz binlerce şehidin ruhlarının rahat olmasından kaynaklanıyor olmalı. Başka nasıl izah edilebilir ki...

1915 yılındaki o muazzam savaşı insan şimdi bu sırtlardan bakınca, gözünde dahi canlandırmakta zorlanıyor. O ne savaştı öyle azizim! O ne direnişti, o ne savunmaydı öyle! Yeni bir dünya kuruluyordu ve Mehmetçik ölümle randevulaşmıştı. O ne yüksek ruhtu. Ölmeyi emrediyordu ‘Büyük Kumandan’, onlar da gözüne kırpmadan ölüme koşuyorlardı.

...

Erol Elmas

haberin devamı: onaltıyıldız

C*

Çanakkale geçilmez dedik
Geçemediler
Türk Atasını unutmaz dedik
Unutturmadık

Allah rahmet eylesin, Şehitlerimizin ruhları şad olsun, bize de şehitlik nasip olur inşallah...

Şu kopan fırtına Türk ordusudur Yârabbi!
Senin uğrunda ölen ordu budur Yârabbi!
Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın,
Gaalib et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!

Yahya Kemal

kartalreis

Üye
Üye
aa.jpg

Onlar geri dönmeyi düşünmediler
Vatan Onları hiçbir zaman unutmadı
Ruhlarınız şad mekanınız cennet olsun

kartalreis

Üye
Üye
7673.jpg

Oktan Keleş, KRT Kültür Tv'de Gönül Mimarları Programında belgelerle Atatürk'e İftiralara Cevaplar veriyor.

1.bölüm

https://youtu.be/crZFPJ6OZCo

2.bölüm

https://youtu.be/RskR91LmIQY

3.bölüm

https://youtu.be/B1DxLhdM8c4

haber: onaltıyıldız

C*

Oktan Hocamız Sayın Zeybek Bey in sunduğu programlarda Atatürk e atılan bütün iftiralara tek tek belgeleriyle, kaynaklarıyla, video ve resimlerle, candan bir gayretle cevap vererek tüm iftiracılara unutamayacakları bir ders vermiş ve tarihe altın harflerle yazılacak bir hizmette bulunmuştur. Sayın Namık Kemal Zeybek Bey e ve Oktan Keleş Hocamıza Türklüğe yaptıkları bu üstün hizmetten dolayı teşekkürü borç bilirim.

Vatan hizmetlerinizi unutmayacak sağ olun, var olun...

kartalreis

Üye
Üye
attrk.jpg

On Altı Yıldız / Kalperenler -feyzbuk

Tekerlekli Sandalye