Bası ve Yatak Yaralarına Kudret Narı Çözüm Oluyor

bilal özen

Üye
Üye
Evet uzun süredir engellerin içerinde olmama ragmen herkse az çok birşeyler aktarıyor olmama ragmen bası yarasından yıllardır sıkıntı çekenlerdenim, bu konuda maalesef yıllardır sıkıntılıyım, yara bende tam 4 yıldır var, sürekli doktorlara gitmekten artık bunalımlar gelmeye başlamıştı...
Akla gelebilecek bütün pomadları kullandım, hangi engelli neyi kullanmış fayda sağlamış hemen kullandım, oturma simidi aldım nafile, havalı minder aldım nafile onları yarayı açmadan önce kullanmam gerekiyordu ama ben bilmiyordum:(

Yara için kırşehirde plastik cerrahi bir dönemler yoktu bu konuda ankara hastanesine gittm, orda gören doktor dediki dikeriz kapatırız ama yine açılır, en iyisi kendi kendine kapansın sürekli takip edelim pansumanları aksatmayın dedi.
Dedimya bu konuda kullanılmamış bütün pansuman çeşileri bütün pomadları kullandım, yara örtücü bantlar, spreyler, akıllara neler gelmişse kullandım nafile yara bundan 1 ay önce baş parmağınızı işaret parmagınızla yuvarlak yaparak birleştirin hemen hemen o kadardı, içeri olan derinliği hemen hemen kemige dayanmış şekildeydi.
Ancak buraya bu başlık açıldıktan sonra okudum, aslında bu ürünü yıllar önce bir fizik tedavi merkezinde söylemişlerdi ama kırşehirde bulamadım o yüzden kalmıştı, ürünü netten araştırdım baktım pahalı birşey degil, 20 liralık bir ürün dedimki ne olacak sanki bunuda deneyelim dedim sipariş ettim netten;

yarayı sadece rifocinle temizledikten sonra gelen bu ürünün hazır yara için kullanılmış hazırlanmış şeklini bir çay kaşıgıyla yaraya sürüp üstünü kapatıyoruz, evet zaten ilk bir haftada gözle görülür bir ilerleme oldugunu gördügümde çok şaşırdım, şimdi yara tam 10 kuruş büyüklüğünde ve içerideki 1cm lil derinlik tamamen doku bağlaması sistemiyle dümdüz oldu yaraya bakınca şimdi sadece üzerindeki derisinin olmadıgını görüyorum, hiç içeri derinlik yok, dümdüz 10 kuruş büyüklüğünde bir yara kaldı. ilk önce her ne kadar yarada enfeksiyon yok gibi görünsede içerden enfeksiyon çıkıyor ürünü ilk kullandıgımız 2-3 günde sonra kesildi yradan hiç akıntı olmadı..

Yarası olan arkadaşlarıma rica ediyorum ben bası yarasından dolayı büyük büyük çok büyük sıkıntılar çektim, ama çok şükür kurtuldum, ürünün bir ballı yada pekmelisi var onu kaşıkla yiyorsunuz, ama benim kullandıgım ürünü netten sipariş ettiğim yere yara için kulllanacagımı belirttim kullanmam gereken ürünün zeytinyaglı kudret narı oldugunu söylediler bi kavanozda karıştırılmış şeklini gönderdiler, ürün için bir ugraş vermedik aldık kapağını açtık kaşıkla karıştırdık, kullanıma hazır, dedigim gbi yara için zeytinyağlı olanı kullanacaksınız.
Kavanozu 20-30 liralık birşey o yzden mutlaka kullanın alın deneyin ben 1 aydır iyice gün gün izleyip yazdım mutlaka yarası olan arkadaşlar kullansın,bası yarasından en son çare ameliyat, o yüzden önce kendi kendinize kapatmak çabası verin bu ürün size büyük fayda sağlayacaktır, kullandım tecrübe ettim mutlaka mutlaka öneriyorum, ürüne ulaşamayan bulamayan arkadaşlar bana ulaşabilirler.

selamün aleyküm o aldığın sitenin adını bana yazar mısın sana zahmet kardeşim...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aldıgım siteyi inanın hatırlayamadım çok üstünden zaman geçti ama sanıyorum adanadan gönderilmişti googleden bakarak sipariş verebilirsiniz nerden alındıgının önemi yok yeterki yara için kullanacagınızı ve krem şekline dönüştürülmesi için karıştırılıp ezilmesini isteyin

Aqua46

Üye
Üye
Kudret narini falan bosver abi ben hastane de calisiyorum, eger fazla derin degilse batikon surdur, havalandir, derinse pansumanci cagirin devlet hastanesi yasli ve engelli bakim biriminden, deri yapici krem surer.

Tekerlekli Sandalye