Bu raporla engelli aracı alabilir miyiz?

mamiG

Üye
Üye
Benim asıl burda öğrenmek istediğim şey şu tekrar anlatayım. Sanırım tam olarak anlaşılmıyorum. Bu balthazard formulünde girdiğimiz değerler yada oranlar doktorları gezerken elimizdeki o kağıt parçasına okunması güç bir yazı şekliyle yazdıkları oranlar mı. O değerler mi alınıyor. Ayrıca balthazard formülünde nöroloji bölümü yok. Yani o zaman onun değeri anlamsız mı olmuş oluyor?

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
baltazar formulünde noroloji yok derken neyi kastediyorsunuz

mamiG

Üye
Üye
Yani formülde girdiğimiz değerler, siz bir paylaşımda bulunmuşsunız ordan otomatik hesaplıyor algoritmayı. Orada nöroloji yazan bir yer yok. Yani nörolojinin yüzdesini girebileceğimiz bir boşluk yok . Umarım anlaşılmı şımdır Halil bey.

otomasyoncu

Üye
Üye
[MENTION=17623]mamiG[/MENTION] dostum bende ayni soruyu soruyorum [MENTION=1098]halil[/MENTION] Yilmaz beye, heyete girmeden doktorlara Muayne olup kagida tani ve Oran yaziyorlar ya, Benim Endokrin %30+%30, Kbb %20, piskiyatri %25, Yaziyor, heyete ciktigim Zaman direk bu oranlar balthazar formulUne girilerek cikacak oranmi verilecek, Yani sunu demek istiyorum heyette kalacagimiz 5 sn icinde heyet tahlil sonuclari ve doktorun muaynede verdigi orani Kafasina gore dikkate almayabilir Mi?

MI 4LTE cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

mamiG

Üye
Üye
Hocam bende istediğim cevabı alamadım valla. Doktorları tek tek gezerken elimizdeki kağıda yazdıkları o oranlar mı belirleyici olacak yani. Balthazarda bu oranları mı giriyorlar acaba direk.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar burada yazan branşları soruyorsanız http://rapor.engelliler.gen.tr/ onların bir önemi yok. Sadece oranı yazmanız yeterli. Ve evet dr ların verdiği oranlar heyette birleştirilip nihai oran belirlenecek.

mamiG

Üye
Üye
Halil bey %96 ağır engelli raporu aldık babaannem adına. Ancak zihinsel ibaresi işaretli olduğu için araç alımı yapabilmek için vasi kararı alınmalıymış. Mahkemeye başvurduk. Tekrar heyete girmesi gerekecekmiş. Nasıl olur böyle birşey kadın tekrar bu süreci kaldıramaz .

Tekerlekli Sandalye