E-devlet üzerinden evde bakım maaşı ödeme bilgileri sorgulanabiliyor

Ben gecen yıl şubat ayında bağlattım bakıcı aylığını ama e-devletten bakınca başlangıç tarihi 01.02.2018 bitiş tarihide 28.02.2018 olarak gözüküyor arada 1 ay bile yok bugun bitiyormu yani aylık sürem onu anlayamadım?? fakat ödeme durumum da normal yazıyor..kafam karıştı.

[MENTION=18167]D.BULUT[/MENTION]
Kafanızı karıştırmayın belirtilen tarihler yani başlangıç tarihi 01.02.2018 bitiş tarihide 28.02.2018 maaşın dönemini ifade ediyor. Ayın 1 ve 28 arasında maaşın verildiğini gösteriyor.

Sosyal hizmetler yetkilisi 15 mart hesabinizi kontrol edin dedi. Bendee devletten sorguladim adınıza ödeme yoktur dedi acaba onaylanmadı mı

[MENTION=20322]Edizabi34[/MENTION]

E devlet henüz güncellenmedi mart ayının 2. veya 3. günü güncellenir ve hasabınıza yatan miktar yazar.
Maaşınızı şu tarihler arasında ptt den çekebilirsiniz.

ÖDEME GÜNLERİ

Doğum tarihinin son rakamı 0-5 olan kişilere her dönemin 5 inci günü.
Doğum tarihinin son rakamı 1-6 olan kişilere her dönemin 6 ıncı günü.
Doğum tarihinin son rakamı 2-7 olan kişilere her dönemin 7 inci günü.
Doğum tarihinin son rakamı 3-8 olan kişilere her dönemin 8 inci günü.
Doğum tarihinin son rakamı 4-9 olan kişilere her dönemin 9 uncu günü.

[MENTION=20322]Edizabi34[/MENTION]

E devlet henüz güncellenmedi mart ayının 2. veya 3. günü güncellenir ve hasabınıza yatan miktar yazar.
Maaşınızı şu tarihler arasında ptt den çekebilirsiniz.

ÖDEME GÜNLERİ

Doğum tarihinin son rakamı 0-5 olan kişilere her dönemin 5 inci günü.
Doğum tarihinin son rakamı 1-6 olan kişilere her dönemin 6 ıncı günü.
Doğum tarihinin son rakamı 2-7 olan kişilere her dönemin 7 inci günü.
Doğum tarihinin son rakamı 3-8 olan kişilere her dönemin 8 inci günü.
Doğum tarihinin son rakamı 4-9 olan kişilere her dönemin 9 uncu günü.
Allah razı olsun cevabınız için.bende acaba olumsuz mu sonuç diye düşünüyordum

Pardon ben yalnış anlamış olabilirim sizin 2022 engelli maaşı dıye düşündüm, yeni ferkettim soyal hizmetler demişsiniz evde bakım içinse verdiğim tarihler geçerli değil, siz yinede sitemizi takipte olun evde bakım maaşları hangi illerde ödenmeye başladığı bilgisi verilir, o zaman bakarsınız e devlete.

e devlete girdiğimde şubat dömeneni gösteriyordu bugün kayıt bulunamadı diyor sistemin güncelenmesimi acaba

Sosyal hizmeti aradim yogunluk var dedi bi mart dedi bi nisan dedi insaallah martta yatar gerçekten zor durumdayiz

evde bakım maaşı sorgulandığında e devletten kayıt yok ibaresi çıkıyor bu nedir acaba bilgisi olan varmı 2 gün öce şubat ayı bakım maaşı gözüküyordu

e devlet uzerinden neden kayit yok gorunuyor ekonomik desdek bolumu gecen ay almaya baslamastik kayit bulunamadi diyor

Evde bakım maaşı sistemi E-Devlette yeni olduğu için böyle aksaklıklar olabilir. Sanırım bir kaç güne kadar sistem düzgün işlemeye başlayacaktır.

[MENTION=5390]gizemliyol[/MENTION]

Kiminde kayıt gözüküyor kimisinde gözükmüyor yani sistemin henüz tam oturmadığıyla alakalı diye düşünüyorum.

Geri