E-devlet üzerinden evde bakım maaşı ödeme bilgileri sorgulanabiliyor

[MENTION=14731]Sahmat[/MENTION]

Öncelikle annenize şifalar sizede kolaylıklar diliyorum. Malesefki kişi başı düşen miktar aşılırsa maaş kesilir bunun için yapılabilecek birşey yok. Sanırım 2022 kesildi evde bakım maaşı alıyorsunuz. Hiç bir geliriniz yoksa 1085 evde bakım maaşı evdeki kişi sayısına bölünmesi halinde 542 kişi başına düşer oysa 2022 maaşı için sınır 483 tl dir.

[MENTION=1577]eagle20[/MENTION]

Sanırım sistem oldukca karıştı bir görülüp bir görülmüyor,bu durumda insanları tedirgin ediyor.

Arkadaşlar e-devletteki sorgulama sonuçlarına çokta takılmayın. Orada sistem güncelleşmesi çok geç olur. Hatta yanlış bilgi bile verilebilir. Bir örnek vereyim. Soy ağacı uygulamasını duymuşsunuzdur. Orada benim dedemin annesi ki 1874 doğumlu halen sağ olarak gösteriliyor. :)

Arkadaşlar e-devletteki sorgulama sonuçlarına çokta takılmayın. Orada sistem güncelleşmesi çok geç olur. Hatta yanlış bilgi bile verilebilir. Bir örnek vereyim. Soy ağacı uygulamasını duymuşsunuzdur. Orada benim dedemin annesi ki 1874 doğumlu halen sağ olarak gösteriliyor. :)

nediyosun gercekmi ya cok garip sayin yoneticim

Evet su andan itibaren sistemde bilgiler düzeltilmiş olarak gorunmektedır.

KARDEŞ il il farklı gözüküyor herhalde bazılarının gözüküyor bazılarının gözükmüyor senin il neresi bizmki gözükmüyor halen

Konya onceden subat icin 1027 lira yaziyordu. Su anda yine subat ayi icin 1085,50 lira olarak duzeltilmis

kardeş bizim yazıyordu son ödeme 13.02.2018 1085 yazıyordu şimdi hiçbir şey yazmıyor kayıt yok yazıyor başka ildeki arkadşın mart ödemesi yazmışlar o derece

Yanlış bakmışım son odeme tarıhı 13.03.2018 başlangıç 1.3.2018 bitiş 31.3.2018 yazıyor.bu işte bir yanlışlık var.biz şubat ayını alacağız.hayıriısı

E devlet nisan maaşları gözüküyor mu ? Bana nisan 15 hesabınızı bakın dediler ( geçen ay mart 15 hesaba bakın dedilerbaglanmamis kurumu aradım nisan 15 dedi) kurumu tekrar aramak istemiyorum çok zor durumdayım acaba onaylanıdysa edevletten gozukur mü simdi?

Geri