Engelli maaşları zam bilgisi hakkında

sevi10

Üye
Üye
burda böyle boş boş devleti hükümeti kötülemekle çare bulunmaz
bir araya gelsin engelliler eylem falan yapsınlar burda chp sempatizanlığı yapmayın
chp hiç bi derde derman olmamıştır zaten atatürkten sonra hiç bi zaman halkın oylarıyla iktidar olmamıştır chp
asker darbe yapınca chp direkman iktidar olmuştur
chp zihniyetinde türk halkına türk milletine hizmet eden bi ktidarı engellemek olmuştur
chp hizmet etmez eziyet eder
mesela chp ye oy verenler hizmette beklemez zaten oy verenleri tatmin etmek için tesettürlü bi kadına hakaret etsinler mesela gidin irana arabistana desinler chp seçmeni tatmin olur namaz kılanla alay etsinler mesela erdoğan hırsız dini kullanıyo desinler chp ye oy verenler böyle tatmin oluyolar
Rica ediyorum dusuncelerinizi belirtirken genelleme yapmayin.sempatizanlik yapmayin derken bariz bir sekilde partizanlik yapiyosunuz.ben akpli degilim a belediye secimlerinde akp ye oy verdim cunku belediye olarak superler.kisiye bakilmali bence.kalkipta tum chpliler yada akpliler kotu diyemeyiz.ve tabiki hepsi iyide diyemeyiz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SÜLO

Üye
Üye
ya sevi sen bal gibi chp lisin boş yapma

SÜLO

Üye
Üye
sanane benim düşüncemden sana hesapmı vercem yazma bana bişey

SÜLO

Üye
Üye
bende chp hiçbizaman hizmet etmemiştir diyom halkı tüp ekmek kuyruklarına sokmuştur karneyle ekmek vermiştir
devletin bi kurumu olan sgk yı yönetemeyen bi zat ın koskoca türkiye cumhuriyetini yönetmesi imkansızında ötesinde bişey
bu zat iktidar olsa helikopterin pervanesini almak için milyon dolarlar öder hazinedeki parayı çarçur eder sonra ımf den borç alıp türk milletine ödetir
bırakın helikopterin pervanesini ihalar sihalar tihalar helikopter insansız deniz aracı aselsan roketsan o biçim sıçrayışa geçti bunları cumhur ittifakı yaptı boş boş konuşmayın

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
SÜLO BİZ diyoruz birlik olak haklarımızı ab standart nına çıkarak sen bizi partizanlıkla sucluyorsun sonra bakıyoruz kendin yapıyorsun

SÜLO

Üye
Üye
burda böle konuşmak çare olmaz diyom bende
engelliler olarak buluşup eylem yapalım diyom bende bursada bi eylem olursa bende katılırım mesela

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
SÜLO BİZ diyoruz birlik olak haklarımızı ab standart nına çıkarak sen bizi partizanlıkla sucluyorsun sonra bakıyoruz kendin yapıyorsun

yok ya dayanamıcam SÜLO acil sana beyin upragade lazım betadan çık bug var sende yeter da gidin la şu ülkeden illallah ettirdiniz önümüzde ekpss var atamaları 10 bin yaptıralım diyoruz

SÜLO

Üye
Üye
yani bu iktidar gitse bile chp hiç bi derde deva olmaz demek istiyom

SÜLO

Üye
Üye
ekpss yide ak parti iktidarı getirdi bu ülkeye

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
ekpss yokken KPSS vardı SÖLÜ ayar etme ya engelliler kpss den giriyordu ekpss ayırdı sadece allahım yaa eskiden engelliler daire başkanlığı vardı engellilere özel muhattab vardı

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
ENGELLIYASAM kALİTESİNİ daha çok attırmak için mücadeleye devam parti vs boş işleri birakın ben gidiyorum engelli yoldaşlar beni bekler 10 bin atama inş olacak

berraemrah

Üye
Üye
sana diyorum ne oldu az bi git twittere bak bakim engelliler neyiin mücadelesini verior burada yalakalık yapacağına ALLAH senin gibilerin inşallah birgün hak ettiğini verir
Ben sana hakaret etmedim dusunce ozgurlugumu anlattim hani siz dusunce ozgurlugunu savi iyodunuz ya bu ulkdde dusunce ozgurlugu yok diyodunuz ya ahada dusuncemi soyledim varmi otesi cakma aydinlikcilarla isim olmaz neyin e oldjgunu daha gorememissiniz ben sayin recep tayyip erdoganin her zaman vizyonunu begenmisimdir allah 10 yil daha basimizda durmak nasip etsin

SM-J415F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
Engellisine, memuruna, kimsesizine sırf fazla zam yapmamak için, enflasyon rakamlarını düşük gösteren başka bir ülke dünyada görülmemiştir. yahu sadece yumurta bile son ayda yüzde yüz arttı.engelliye yapılan zam 2 koli yumurta parası [emoji120][emoji120]Allah devletimize zeval vermesin. Binbir kere maşallah

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berraemrah

Üye
Üye
Engellisine, memuruna, kimsesizine sırf fazla zam yapmamak için, enflasyon rakamlarını düşük gösteren başka bir ülke dünyada görülmemiştir. yahu sadece yumurta bile son ayda yüzde yüz arttı.engelliye yapılan zam 2 koli yumurta parası [emoji120][emoji120]Allah devletimize zeval vermesin. Binbir kere maşallah

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En kotu yilin iyisi bence zam devlet ne yapsin yumurtanin pesinemi dussun sanki 2002 yili oncesi turkiye isvicreydi o zamanlari sanki gormedik para yoktu ama gida urunleri ucuzdu ne ogrendik yine alamadim ben bu urunu simdi parada var her urun normal fiyatts siz marketd girince kola aliyosun pahali diye biliyomusun algida dondurma aliyosun pahali demiyosun ama ciftcinin yumurtasina soganina dometesine patetesine pahali efendim birak yahudiler kazanacagina ciftcinin urunune pahali demeyin

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
burada bassi olan parti lideri veya başka bir partizanlık değil snn karnın aç olduğunda görüm seni cebinde paran yokken de böyle düşüncelere girebilecekmisin bakalım acaba ozaman görüz senikaçtane garibanın hakkını midene indirdin hepsi boğazınıza dursun

berraemrah

Üye
Üye
burada bassi olan parti lideri veya başka bir partizanlık değil snn karnın aç olduğunda görüm seni cebinde paran yokken de böyle düşüncelere girebilecekmisin bakalım acaba ozaman görüz senikaçtane garibanın hakkını midene indirdin hepsi boğazınıza dursun
Ya ben ne diyom sen ne diyon ya sen hala bana hakaret ediyorsun ben gorme envelli bir atandazim ve kimsenin hakkina girmem sen cok iftirCisin beni tanimadan benim hzkkjmda atip tutuyon bi daha bu siteye bisey yazmam

SÜLO

Üye
Üye
bunlar liderleri gibi hakareti iftirayı çok güzel yaparlar
berraemrah

Tekerlekli Sandalye