Engelli maaşları zam bilgisi hakkında

mir33

Üye
Üye
Hepimiz aynı gemideyiz. Önce bunu bilelim.

SÜLO

Üye
Üye
ne yani sevi kardeş belediylerde süper demişsin
ülke yönetiminde iyi deiller yani öylemi chp liyim demek suç değil korkma
chp iktidar olsa sanki ülkeyi halkı refaha kavuşturcak
böyle bi niyetleride yok zaten
internetten dinleyin kılıçdaroğlu ne diyo hakkariye özerklik chp iktidarında gelecektir diyo
onun işi terörle
belediyelerde neler yaptıkları ortada istanbulda suya 100 de 49 zam yapıcaklardı akp li üyeler engelledi
adana belediye başkanı adanada su çok ucuz zam yapalım dedi tacizler tecavüzler yolsuzluklar vesaire

SÜLO

Üye
Üye
onlar aynı gemide olmak istemiyolarki
can ataklıyı dinlemedin galiba mir kardeş

sevi10

Üye
Üye
ne yani sevi kardeş belediylerde süper demişsin
ülke yönetiminde iyi deiller yani öylemi chp liyim demek suç değil korkma
chp iktidar olsa sanki ülkeyi halkı refaha kavuşturcak
böyle bi niyetleride yok zaten
internetten dinleyin kılıçdaroğlu ne diyo hakkariye özerklik chp iktidarında gelecektir diyo
onun işi terörle
belediyelerde neler yaptıkları ortada istanbulda suya 100 de 49 zam yapıcaklardı akp li üyeler engelledi
adana belediye başkanı adanada su çok ucuz zam yapalım dedi tacizler tecavüzler yolsuzluklar vesaire
Parti tutmadigimi daha once dile getirmistim...chpli yada akpliyim dedigim zaman hepsini kabul etmem lazim,ki bu mumkun degil.kemal kilictaroglunu hic bir zaman tasvip etmedim.her zaman kisiye oy verdim partiye degil.bu konulara fazla dahil olmak istemememin nedenide ,iktidar yada muhalefet bunlar gecici biz kaliciyiz halk olarak.araya siyaseti kisisel dusunceleri sokarak kutuplasmayi dogru bulmuyorum.kendi icimizde bolunmeyi birakip bir olmamiz lazim.bakin mesela siz bana ithafen konusurken,sizinle ayni seyi savunmuyorum yada farkli dusunuyorum diye hep araya partiyi sokarak dusmanmisim gibi konusuyosunuz.ben size hic partiden bahsettimmi? Yada akp soyle yapti chp boyle yapti dedimmi? Siyasi dusunceniz ne olursa olsun ben size saygi duyuyorum.benim anlatmaya calistigim sey,fikrimizi belirtirken genelleme yapmayalim,kirici konusmayalim.kim diyebilirki butun turkler iyi yada kotu.veya alman iyi ingilizler kotu.zaten siyaset degilmi insanlari ayristiran.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SÜLO

Üye
Üye
biz kimseye düşman falan değiliz
ne demişler
yaradılanı yaradandan ötürü sevdik
nefret ve kin gütmek chp yi yönetenlere has bişey
erdoğana karşı

SÜLO

Üye
Üye
saçma konuşuyosun chp yi yönetenler hiçbi zaman erdoğanla akp lilerle bir olmaz
zaten söylüyolar bu iktidar dünyanın en iyi işinide yapsa bizim onları desteklememiz mümkün değil
seçmenimiz bize bu görevi verdi diyolar
yani bunlara hergün pirzola biftek ver yaranamassın kuş sütü yokmu diye sorarlar

sevi10

Üye
Üye
saçma konuşuyosun chp yi yönetenler hiçbi zaman erdoğanla akp lilerle bir olmaz
zaten söylüyolar bu iktidar dünyanın en iyi işinide yapsa bizim onları desteklememiz mümkün değil
seçmenimiz bize bu görevi verdi diyolar
yani bunlara hergün pirzola biftek ver yaranamassın kuş sütü yokmu diye sorarlar
Ben ne dersem deyim siz hala parti de parti diyosunuz...konusmamak en iyisi sanirim. Bundan sonra ben sizinle ilgili yada yorumlarinaza ithafen konusmam.sizdende aynisini bekliyorum.sevgiler

gececi01

Üye
Üye
turksat 5a boşuna uzaya fırlatıldı o paraya en az 5000 tane büst yapardık

cilginpalet

Üye
Üye
Vaybe burayada siyaset karıştırmışsınız arkadaşlar bari burda siyaset yapmayın yada bu konu başlığı altında yapmayın kalp kırmayın bakın bir bir partinin ilçe yönetiminde olduğum halde siyaset yapmıyorum aklı başında olan herkes neyin ne olduğunu görüyor yaşıyor zaten ha illada siyaset diyorsanız ülkede devlet verilerine göre 9 milyon civarı engelli var anne baba eklesek 27 milyon eder bunların yarısı bile oy verme yeterliliği olsa meclise gireriz demem oki bulunduğunuz ilve ilçelerde parti ayrımsız üye olun yönetime grmeye çalışın biryerlere gelinki sesimiz gür çıksın YOKSA BURDA BİR BİRİNİZİN KALBİNİ KIRMAKTAN ÖTEYE VARMAZ BU YAZILAR sağlıcakla kalın

sevi10

Üye
Üye
Vaybe burayada siyaset karıştırmışsınız arkadaşlar bari burda siyaset yapmayın yada bu konu başlığı altında yapmayın kalp kırmayın bakın bir bir partinin ilçe yönetiminde olduğum halde siyaset yapmıyorum aklı başında olan herkes neyin ne olduğunu görüyor yaşıyor zaten ha illada siyaset diyorsanız ülkede devlet verilerine göre 9 milyon civarı engelli var anne baba eklesek 27 milyon eder bunların yarısı bile oy verme yeterliliği olsa meclise gireriz demem oki bulunduğunuz ilve ilçelerde parti ayrımsız üye olun yönetime grmeye çalışın biryerlere gelinki sesimiz gür çıksın YOKSA BURDA BİR BİRİNİZİN KALBİNİ KIRMAKTAN ÖTEYE VARMAZ BU YAZILAR sağlıcakla kalın
[emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

nadengi30

Üye
Üye
İnsan olmak bu dünyadaki herşeyden daha önemlidir. Boşverin partileri

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
Ülkesine ve vatandaşlarına kim adil davranıp iyi hizmet veriyorsa en iyi insan en iyi parti odur. İsterse Afrikalı olsun.

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SÜLO

Üye
Üye
ee sende siyaset yapmış oluyon cilginpalet

SÜLO

Üye
Üye
ben siyasi bi partiye üye falan değilimde demek istediğim tek şey
chp akp nin altarnetafi değil onu demek istiyom
benle tartışanlar sanki chp iktidar olduğunda türkiyeyi kurtarcak herşeyi her sorunu çözcek gibi konuşuyolar
chp nin işi dhkpc fetö hdp pkk yla ittifak yapmaktır ülkeye en ufak bi iyilik yapmaz halkın oylarıyla seçilmiş cumhurbaşkanına sözde cumhurbaşkanı diyo
halkın milletin oylarıyla seçilmiş birisine bile tahammül edemiyolar
zaten yalan söylemekten iftira hakaret etmekten 15 seçim kaybetmekten yüzü pancar gibi nar gibi kızarmış bi şekilde görüyom tv de

cilginpalet

Üye
Üye
ben siyasi bi partiye üye falan değilimde demek istediğim tek şey
chp akp nin altarnetafi değil onu demek istiyom
benle tartışanlar sanki chp iktidar olduğunda türkiyeyi kurtarcak herşeyi her sorunu çözcek gibi konuşuyolar
chp nin işi dhkpc fetö hdp pkk yla ittifak yapmaktır ülkeye en ufak bi iyilik yapmaz halkın oylarıyla seçilmiş cumhurbaşkanına sözde cumhurbaşkanı diyo
halkın milletin oylarıyla seçilmiş birisine bile tahammül edemiyolar
zaten yalan söylemekten iftira hakaret etmekten 15 seçim kaybetmekten yüzü pancar gibi nar gibi kızarmış bi şekilde görüyom tv de

Ne diyeyimki sana anlıyan anladı demek istediğimi ısrarla devam ediyorsun müneccim gibisin mübarek kimin kimlerle ne yapacaüını biliyorsun bu yazın A HABERDEN alıntı heralde brakın artık sizle aynı fikirleri paylaşmıyanlara hakaret etmeyi bukadar kolay olmamalı insanlara hain tererist damgası yapıştrmak HERKES HADDİNİ BİLECEK

SÜLO

Üye
Üye
siz bilin haddinizi
siyaset yapmayın diyosun siyasetin alasını yapıyosun

SÜLO

Üye
Üye
tele 1 halk tv fox u çok dinliyosun sende galiba

SÜLO

Üye
Üye