Epilepsi ve ankilozan spondilit için erken emeklilik?

İyi akşamlar halil bey ben 1999 yılında beyin ameliyatı geçirmiştim beyin absesi olarak ve halen ilaç tedavisi görüyorum ve sürekli nöbet geçiriyorum kullandığım ilaçlar depakine ve selectra ilaçları çalışıyorum ama çok nöbet geçiriyorum sigortam 4300 gün olarak görünüyor erken emekli olabilirmiyim saygilarimla

Selamlar,

Çok büyük geçmiş olsun. Yalnız merak ettiğim için soruyorum siz ameliyat olduğunuzda yani 1999 senesinden bu yana kimse size erken engelli emekliliğinden faydalanarak emekli olacağınızı söylemedi mi? Bu kadar zor şartlarda çalışıyor olmanıza çok üzüldüm o yüzden merak ediyorum hiç haberiniz yok muydu sağlık raporu alarak erken emekli olabileceğinizden?

Bu sorunun yanıtı belki okuyan bir çok hastaya faydalı olabilir. Aslında sürekli gitmekte olduğunuz hastanenin sizi bu konuda bilgilendiriyor olması lazım ama...

Acil emeklilik dileğimle,

Merhaba malesef evet çalıştığım işyerinde sürekli nöbet geçirdiğim için işyerinde bi arkadaş bana söyledi sen neden gidip hastanede heyete girip rapor almiyorsun erken emekli olmak için diye bende araştırdım ve halil beye sordum olabilirsinir dedi bende başvurdum inşallah rapor alırım çünkü çok zorlanıyorum çalışmaktan teşekkür ederim

Selam Pusa,

Çok geçmiş olsun ne iyi arkadaşınız varmış ki size ışık tutmuş. Biran önce engelli sağlık raporunuzu alarak erken emeklilik hakkınıza kavuşmanızı dilerim.

Rapor sonrası ve emeklilik aşamasında yaşadıklarınızı yazarak siz de başkalarına ışık olabilirsiniz.

Hayırlı emeklilikler dileğimle,

Çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun inşallah rapor alırım çünkü çok ihtiyacım var

İyi akşamlar nasılsınız Size bir şey daha sormak istedim benim sigorta başlama tarihi 31.10.2003.toplam 4300 günüm var ve ben 1983 doğumluyum %60 rapor alırsam hemen emekli olur muyum tekrar iyi akşamlar

Geri