Evde bakım maaşında kontrol için eve gelen heyet evde bizi bulamazsa ne olacak?

kosovali1

Üye
Üye
Yani sence kaç gün sonra gelirler

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam kosovali,

Okudukça üzüldüm, öfkelendim ve daha bir çok şey :( Bu maaşın adı bence evde bakım maaşı değilde evde mahkum etme maaşı olmalıymış. Lanet olsun böyle sisteme! İlle de için rahat etsin istiyorsan ve inşallah bugün gelmedilerse önümüzdeki pazartesiden itibaren her gün için hazırlıklı olmalısın. Umarım en kısa zamanda gelirler ve bu işkence son bulur sizin adınıza...

Beklemek ve özellikle belirsizce bekleyiş bana göre bir çeşit psikolojik şiddettir. Bunu size uygulayan sisteme ve bu sistemi hayata geçiren düzene bir kez daha yazıklar olsun!!!

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani bu konuda net cevaplar vermek gerçegi yansıtmaz, kurum yetkilileri ne zaman gelirler bilemiyorum ama geldiklerinde en azından evde bulmak isterler eğer bu evde bulamama olayı tekerrür ederse işte o zaman net sıkıntı yaşanır, ama işte ne zaman hangi gün hangi saatte gelirler kestirmek zor gerçekten benim düşüncem de bu yönde kosavalı...

kosovali1

Üye
Üye
Net değilde yani bayramdan sonra dedikleri ne göre sence

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bayramdan sonra denilmişse bu hafta içi en geç önümüzdeki hafta içi kesinlikle gelirler merak etmeyin.

kosovali1

Üye
Üye
Çok çok teşekkür ederim benim de öğrenmek istediğim buydu saol

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Eve geldiklerinde veya sonrasında aksilik olursa bize ulaşırsınız yine...

kosovali1

Üye
Üye
Gülüm abla beklemekten sıkıldım sence geç kalırlar mı

gülümse_hayata

Üye
Üye
kosovalı kardeş mehmet bey zaten söylemiş size ama bir kezde ben anlatayım kurum yetkililerinin nezaman geleceği belli olmaz buna şu gün gelirler diye bir cevabı hiç birimiz veremeyiz. Zira sizin gibi bekleyen bir çok kişi vardır kendilerince bir gidiş planları bir sıraları mutlaka vardır bundan dolayı beklemekten başka yapılacak bir yol yok maalesef. Bayramdan sonra dediklerine göre bu hafta olmasada haftaya inşallah gelirler hakkınızda hayırlısı olması dileklerimle.

kosovali1

Üye
Üye
Hepinize teşekkür ederim ni hayat bugün inceleme ye geldiler ama 2015 te geldiler ve bu 2014 ve 2015 sinde incelemesi dediler ne demek bu yani anlamadım...

Yağmur

Üye
Üye
merhaba heyet eve geldi evden ayrılmayın postayla yazı gelecek dedi evde beklemek gerekiyormu evde yokken posta gelir bizi evde bulamazsa muhtaramı bırakırlar yoksa tekrar kurumamı gider veya takip edebileceğim site varmı postaya verildi diye veya e devlet şifresi alsam oradan görebilirmiyim teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yok potayı e-devletten göremezsinizde bilemiyorum eğer iadeli taahütlü posta gelirse o zaman sizin almanız gerekir. Ama bunda iadeli teahütlü posta gelmiyor bildiğim kadarıyla.

Yağmur

Üye
Üye
evde bakımcılar gelmiş evde yokuz komşuya sormuş oda eşide kendiside çalışıyor demiş ama ben kardeşimin iş yerine gidiyorum eşimle beraber ama komşular orada çalıştığımızı sanıyor bu yüzden maaşı keserlermi birde sağlık sorunu yüzünden zaten evde sıkılıyorum kardeşimin işyerinde bilgisayar var gelen giden olunca zaman daha hızlı ve güzel geçiyor buna bir şey demezler herhalde vereceğiniz bilgi için teşekkürler

ramke84

Üye
Üye
Eve gelen yetkili heyet konu komşu bilgisi ile işlem yapacağını sanmıyorum. Fakat günü belli olmayan başka bir gün yine kontrol için eve geldikleri zaman yine evde bulunmadığınız takdirde maaşıniz büyük bir ihtimal kesilir.

Tekerlekli Sandalye