Gazoz_Agaci durumu hk

messi

Üye
Üye
kusura bakmayın konuyu buraya actım için
Ben gazoz ağacı ablamın durumunu soracaktım hastaneden
Çıktımı inşallah kurban oldugum mevlam acil şifa verir
Bizlere her zaman yardım etti Allah CC de ona yardim etsin
Tüm site üyeleri gazoz ağacı ablamıza dua edelim Allah CC yar ve yardımcınız olsun

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba,
Gazoz Ağacı ile bügün konuştum. Hastanede yatıyor. Yarın (11 nisan) öğleden sonra kalça ameliyatı olacak. 6 Ay sonradadiğer kalçadan olacak. Konuyu açman iyi oldu. Telefonla konuşurken sitedeki herkese selam söylememi ve dualarınızı istedi.
Kısa sürede iyleşerek aramıza döner inşalllah.

güz gülleri

Üye
Üye
bende konuştum :) morali yerinde . durmadan siteyi ve site dostlarını soruyor .... dostların duasıyla inşallah en kısa zamanda aramıza dönecek... :) :) <3

messi

Üye
Üye
İnsallah Allah CC yardımcısı olsun inşallah iyileşir dua ile

Sairane

Üye
Üye
arkadaşlar, zannedersem dua zamanı şimdi. hadi dua edelim. :)

Sairane

Üye
Üye
salat-ı tefriciye.

"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

"Allahım! Biz Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sevgili Gazoz Ağacı bunuda başarıp yine aramıza dönecek inşallah dualarımız onunla olsun yüreğindeki o kocaman sevgiden aldığı güçle bu zor günlerinide atlatacağına eminim. Seni bekliyoruz Gazoz Ağacımız..

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam

sevgili kardeşim gazoz ağacı ;

öncelikle çok geçmiş olsun dileklerimle ve inşallah başarılı bir amaliyatla seni tekrar aramızda görmek istiyoruz, dualarımız seninle kardeşim ALLAH'dan acil şifalar diliyorum seni seven ve senin sevdiklerinle huzur içinde sağlık neşe ve mutluluklarla dolu nice senelere inşallah burada birlikde görmek istiyoruz
SAYGI VE SEVGİLERİMLE

KARABÜK
MEHMET KÜÇÜKŞERBETCİ

derderbo

Üye
Üye
Yeni haberim oldu,değerli gazoz ağacı arkadaşıma geçmiş olsun.Allah'tan acil şifalar dilerim inşallah en kısa zamanda aramıza döner.
Dualarımız kendisiyle olacak.
Tam olarak anlıyamadım tedavi amaçlımı ameliyat olacak yoksa Allah etmesin başına bir kazamı geldi?

güz gülleri

Üye
Üye
derderbo : tedavi amaçlı oluyor.kalça protezi takılacak.site dostlarının dualarını ilettim kendisine çok mutlu oldu :) herkese çok teşekkür ediyor.ve her seferinde sizleri sevdiğini söylüyor :)

sinandeniz

Üye
Üye
gazoz ağacı arkadaşımıza ALLAH şifa versin umarım sağlık ve mutlu birşekilde biran önce aramızda olur

ee ALLAHIN izni ile amelyattan sonra inş engel durumu ortadan kalkmış olur sonrada engelsiz bir vatandaş olarak geri kalan hayatını mutlu başarılı sorunsuz birşekilde yaşarr gider

derderbo

Üye
Üye
Valla bizlerde kendisini çok seviyoruz,Allah'n izniyle ve burdaki değerli sevenlerinin duasıyla kısa zamanda toparlanır.buna inanıyorum tekrar kendilerne acil şifalar dilerim.
Allah yardımcısı olur.Bir hastanın sevenlerdinden dua alması asla o duaların boşa gitmeyeceği inancındayım.

derderbo

Üye
Üye
Ayrıca güz gülleri kardeşim verdiğin bilgilerden dolayı size teşekkürlerimi iletirim.

İskender Durgun

Üye
Üye
Arkadaşlar şu an itibariyle ameliyata girdi ve herkese teşekkürlerini söyledi. Dualarımızı eksik etmeyelim...

KARDELEN

Üye
Üye
dualarımız senle sakın bunu unutma senin sadece moralin iyi olsun yüzünden gülücük kalpinden sevgi eksik olmasın sağlıcakla kalll seni seviyommmm.

güz gülleri

Üye
Üye
arkadaşlar saat 15:50 itibariyle gazoz ağacı ameliyattan çıktı..

serbetcimehmet

Üye
Üye
ALLAH ım sana şükürler olsun kendisine çok geçmiş olsun dileklerimi ve acil şifalar dilediğimi telefonla görüşen varsa iletiversin lütven istirham ediyorum

saygı ve sevgilerimle

Tekerlekli Sandalye