Gazoz_Agaci durumu hk

İsmail Çelik

Üye
Üye
Geçmiş olsun Allah dan acil şifalar dilerim.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bilgi aldıkca bizimle paylaşan güz güllerine teşekkür ederiz. Umarım çok daha iyi haberlerinide alırız.

güz gülleri

Üye
Üye
Arkadaşlar Gazoz Ağacının refakatçisinden aldığım son bilgi ye göre durumu çok iyiymiş.ameliyatı iyi geçmiş. bu gün fizyoterapistler tarafından yürütülmüş.ağrıları çok fazlaymış (doktorları normal diyor?) öğlen yemeğinide yemiş.şu an uyuyormuş.herkesin selamını ilettim.selamları alınca çooook mutlu oluyormuş :D :D egzersiz programı felan vermişler ,uyuyor olsada kaldırıp yapacaksın deyip başında bekliyorlarmış :D (Laf aramızda Gazoza bunları bize anlatacak çok malzeme çıktı :D )

Gazozuuummm çoğu gitti azı kaldı ha GAYRET !

KARDELEN

Üye
Üye
çok geçmiş olsun ALLAHIN izniyle bundan sonra daha iyi olcan seni seviyommmmmmmm

capsi

Üye
Üye
Cookk geçmis olsun,Allah yardimcin olsun..!

S

simurg19

Guest
çok büyük geçmişler olsun acil şifalar diliyorum kendisine en kısa zamanda aramıza dönmek ümidiyle

oktay0677

Üye
Üye
ben bu güzel ve kalbi temizailenin çook eski bir müdavini değilim ama biçoğumuzun derdi aynı. bende gazoz ağacı arkadaşımıza rabbimden acil şifalar diliyorum.kalbim ve dualarım onunla . dertde dermanda allahtan. derdi veren güzel rabbim şifasınıda versin.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar Merhaba,

Şu an hastane odasından siteye giriş yapabilecek gücü buldum ve inanılmaz mutluyum...ameliyatlı olduğumu bile unuttum...duygularımı ifade etmekte hiç bu kadar tutuk kalmamıştım...öyle çok teşekkür ederim sizlere...bu sayfayı açan, paylaşan, yazan, dualarını esirgemeyen tüm kardeşlerime gönül dolusu sevgilerimle,

Birazdan yine iğne olmak zorundayım ama sizlerin duaları ve manevi destekleriniz öyle iyi geldi ki ameliyatım inanılmaz güzel geçti...şu an hastanede de olsam beni evimde hissettirdiğiniz için, her şey için çok çok teşekkür ederim hepinize...

S

simurg19

Guest
siteye girebildiğiniz için çok sevindim bütün dualarımız sizinle allah şifalar versin

sinandeniz

Üye
Üye
mutluluklarının devamı dileklerimle gazoz yaprağı hadi bak iğleş hastahanede yattığın yatağı bekleyen hastalar var iğleşte kalk çık o hastahaneden :)

Sairane

Üye
Üye
bir efsanenin ayak sesleri duyuluyor. galiba geri dönüşün işareti bu. hoşgeldin, iyi ki geldin. cansın sen. eyvallah hacıııı 1 :D

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sevgili Gazoz Ağacı

Seni tekrar sitede görmek çok güzel umarım tedavi sürecin biran evvel çok başarılı bir şekilde sonuçlanır ve sen tamamen aramıza dönersin. Seni sevdiğimizi ve dualarımızın seninle olduğunu sakın unutma..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ameliyat olalı daha bir hafta bile olmadı. Öyle kendini fazla yorma. Yoksa patak gelecek. Demedi deme... :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba Sayın Yöneticim, Sevgili Abicim,

Haklısın daha çok yeni ameliyatlıyım, tamam yarın bir hafta olacak ama kendimi iyi hissettiğim için dalıverdim siteye :) Hepinizi ve sitemi nasıl özledim tahmin bile edemezsin çünkü anlasan bana kızmazdın :( ben kendime çok iyi bakıcam ve bir an önce hastaneden taburcu olucam inan bana ...ya korka korka girdim yine ikinci kez neyse birazdan çıkıcam hemşirelere yakalanmamam lazım :)))

Sizlere olan özlemimi bir parça olsun dindirmek istedim ama olmuyor böyle, zaten ben bu siteye kolay kolay doyamam ki...

Fulya

Üye
Üye
Çok geçmiş olsun arkadaşım. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle...

yasminn

Üye
Üye
sevgili gazoz ağacı;

öncelikle çok geçmiş olsun. umarım bir an önce iyileşir, ameliyatın yaşamına farkındalığını hissedersin.
benim her ameliyatımdan sonra 2-3 ay çok sabırlı olup dİnlenmem gerekiyor. seninde iyileşme sürecin
benimki gibiyse sabırlı ol ve bol bol dinlen lütfen.

en kısa zamanda bıcır bıcır enerji dolu mesajlarınla siteye dönmen için dua edeceğim inan, ama lütfen
sende yorma kendini

derderbo

Üye
Üye
Halil beyin sözünü dinleyin size ihtiyacımız var.Şuan sadece istirahatınız bizler için çok önemli.
Tekrar acil şifalar.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba Canlarım,

Dualarınız ve güzel dilekleriniz için sizlere çok çok teşekkür ederim. Sevgili derderbo kardeşim benim inan o kadar çok dinleniyorum ki elimde değil hemen yoruluyorum zaten :( işe de gitmiyorum ama benim gibi birisinin ameliyat olup saatlerce yatması fizik kurallarına aykırı sanki...çok bunaldım kardeşlerim ya ama yapacak bir şeyim yok şu an için ağrılarımın bir an önce dinmesini, dikişlerimin alınmasını istiyorum. Hasta olmak çok ama çok zor...dualarınızı benden esirgemediğiniz için Allah hepinizden razı olsun kardeşlerim...

Hepiniz ama herbiriniz iyi ki varsınız...iyi ki...

Sağlıcakla kalın, sevgiyle kalın,

Tekerlekli Sandalye