Gerçek Yaşam Öyküsü

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öykünün Adı: Gerçek Yaşam Öyküsü

Yazar: Fatih ÇETİN

Yazarın özgeçmişi:

1981 yılında Manisa İli'nin Alaşhir İlçesi!nde dünyaya geldim.Babam çiftçi annem ise ev hanımı.Çocukluk dönemimin bir kısmını Alaşehir'de bir kısmını Şahyar Köyü'nde geçirdim.İlkokulu Şahyar Köyü İlköğretim Okulu'nda,ortaokulu Alaşehir Beşeylül İlköğretim Okulu'nda,liseyi Alaşehir Lisesi'nde bitirdim.Kendimden 3 ve 6 yaş küçük 2 erkek kardeşim var.Bugüne kadar lise son sınıfta yakalandığım ''Dirençli Obsesif Kompulsif Bozukluk'' ve''Kronik Psikoz''hastalıklarıyla mücadele ediyorum.

Gerçek yaşam öyküsü adlı eserden kısa alıntı.

Ben bu yazıyı Manisa İli'nin Alaşehir İlçesi'nin Şahyar Köyü'nden yazıyorum.Benim burada anlattığım olayların hepsi gerçek,yaşanmış ve yaşanmaya devam eden olaylardır.
Ben 5 kişilik Çetin Ailesi'nin en büyük erkek evladıyım.Benim çocukluk dönemimde fazla bir rahatsızlığım yoktu.Çocukken ellerimde ve ayaklarımda terlemeler oluyordu.Ancak bu amansız hastalık olan ''Dirençli Obsesif Kompulsif Bozukluk'' ve''Kronik Psikoz'' hastalıklarına lise son sınıfın başlarında yakalandım.Okuduğum lise köyümüzden 8 km.uzaklıkta buluna ilçedeydi.Fakir olduğumuz için hergün 8 km. uzaklıkta bulunan okula yayan olarak gidip geliyordum.İşte amansız hastalıklara bu dönemde yakalandım.Bende bu dönemde bazı hareketler başlamıştı.Önceden 3-5 dakikada giydiğim okul elbiselerimi 1 saatte giyer duruma gelmiştim,sürekli elbiselerimi belli bir süre bakıp ondan sonra giyiyordum,okula yayan olarak gidip gelirken devamlı arkama bakıyordum,iştahsızlık ve halsizlik başlamıştı,tuvaletten ve banyodan uzun sürede çıkıyordum,hayattan zevk almamaya ve bu hareketleri yapmayınca rahatsızlık duymaya başlamıştım. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Tekerlekli Sandalye