gıda tarım ve hayvancılık

marcus_oredius

Üye
Üye
valla bende aslı gibi olan raorumu verdim

G

güz gülleri

Guest
bende bu gün evraklarımı teslim ettim
1-nüfuz cüzdan fotokopisi
2-diploma (aslı ile beraber fotokopi,aslına bakmış fotokopisini almışlar)
3-sağlık raporunun aslı gibidir kaşeli olanı
4-beyanname
5-mal beyannamesi
6- 6 adet fotoğraf
7-adli sicil kaydı

memur bunları teslim alıp bir evrak numarası ve telefon numarası vermiş .10 gün sonra dosya takibi için arayın demişler.10 gün bekleyecez bakalım:)

marcus_oredius

Üye
Üye
ya gıdanın arazisi ne büyük öyle ya... içeri bir ilce felan sığardı.

blues

Üye
Üye
marcus_oredius hayırlı olsun..Allah gönlüne göre versin..

meredith

Üye
Üye
Hayırlı olsun mutlu sonuçlansın. Bayramınız kutlu ve bayram tadında iş hayatınız olsun arkadaşlar.

erolktl

Üye
Üye
ama gerçekten orası müthiş bir hayat alanı olur daha gelişir diye tahmin ediyorum inşallah orası çıkar benim il müdürlüğü yeni mahallede orası güzel midir acaba

birde yassax a sordumda bilgisi yokmuş bizim maaşımız kağıtları teslim ettiğimiz gün başlıyor mu bana öyle dediler anneme de danışmada demişler bilen var mı bu durumu ?

marcus_oredius

Üye
Üye
hayır sana şu anda iş emrini yani teligatını verecekler. eşimden öğrendiğim kadarıyla bağlı olduğun il müdürlüğüne o kağıdı imzalatıp çalışmaya başlıyacağın bölüme gidip ben iş başlama kağıdını imzaladıktan sonra maaş işlemeye başlıyormuş.

omar009

Üye
Üye
marcus hocam ben tekirdağ il gıda tarım'a atandım allahın izniyle. tekirdağ'a atanan diğer arkadaşları nasıl bulabiliriz tanışmak bâbından, ( başlık açsak kim nereye atandığını kısaca yazsa nasıl olur) bide ben evrakları elden teslim ettim sonuç olarak bundan sonra atandıgım yer ilemi muhatap olucam. daha doğrusu napcam şimdi ben :)

Bu arada herkesin bayramı mübarek olsun, sevdiklerinizle nice mutlu bayramlara inş..

marcus_oredius

Üye
Üye
omar zaten eğer gıda tarım yazan konulara bakarsan çoğu kişi yazdı nereye atandığını. öncelikle halen bakanlıkla işimiz bitmedi ordan ile gidecek olan tebliği almadan tayin olduğumuz iilin bizden haberi yoktur. ancak tebliği aldıktan sonra ille işimiz başlıyor.

mesutttt

Üye
Üye
Bende sordum bize gelen tebliğ ile müdürlüğe gidip artık işe başlıyorum diye imza atıyormuşuz. İmza atıldıktan sonra o evrak Ankara'ya gönderiliyormuş. İmza attığın tarihten itibaren maaşın başlıyormuş.

Tekerlekli Sandalye