gıda tarım ve hayvancılık

G

güz gülleri

Guest
peki o zaman.teşekkürler.

meredith

Üye
Üye
Sürecin herkes için hayırlı olmasını dilerim. Arkadaşlar Kadir Geceniz Mübarek olsun.
Ben Maliye'nin Personel Genel Müdürlüğü'ne ki Formlar'dan Mal Beyanı Formunu indirdim ancak doldurulmuş bir örnek arıyorum Google'de bulamadım yanlış doldurmak istemiyorum. Yerini linkini bilen varsa doldurulmuş örnek formunun link atabilir mi? Zahmet olacak şimdiden teşekkürler.

Birey

Üye
Üye
Ben D.bakırdayım, evraklarımı hazırlayacam ve bayramn son günü Ankaraya yol alacam Çarşamba sabahı ankarada olacam, sormak istediğim ise şu: Ben evrakları teslim ettikten sonra ne olacak, Beklemeye devam edecek miyiz? Bu konuda bilgisi olan varsa ltf cevaplasın.

marcus_oredius

Üye
Üye
bildiğim kadarıyla belgeleriniz incelenecek ondan sonra elinize tebliği yazısı verilebilir.

Birey

Üye
Üye
Eğer böyle olursa güzel olur da komisyon nerede? Bizim evrakları incelemesi gereken komisyon değil mi? Ankaradan imza aldıktan sonra atandığımız il'e gidince de daha komisyondan mı geçecez?

:)) Başbakan koruması olacaz sanki

marcus_oredius

Üye
Üye
komisyon esasında bizim durumumuzda gerekli mesutum. orda bizim belgelerimizde belirtiğimiz rahatsızlığın işlerimizi engelleyecek bir durum oluştururmu diye bakacaklar. benim tahminim ankaraya gidenler orda personel dairesinde bir komisyonla karşılaşabileceğini düşünüyorum. posta yoluyla gidenler işe başlayacakları kurumda karşılaşacaktır. bence bütün bu tantana bizi kaile aldıklarının bir işareti.

Birey

Üye
Üye
İnş dediğin gibi olur abı. Komisyonu görmek, vereceği kararı elden almak çok güzel olacak. Umarım kimsenın başına terslik gelmeden işleri yoluna koyulur ve iş başı yapar.

Kolay gelsın hepimize... Cevap için teşekkürler abı.

marcus_oredius

Üye
Üye
birşey değil kardeşim. dürüst olduktan sonra ve tercihlerde hata yapmadıktan sonra allah kimsenin ekmeğini elinden almaz. biz bu sınavla kendimizi gösterdik. atanananlar sevindi ama atanamayan arkadaşlar halen umudunu koruyor. bence bu bizim için yapılmış en büyük iyilik.

erolktl

Üye
Üye
arkadaşlar bütün belgelerim tamam yarın ankaradayım sayın marcus_oredius belgeleriniz tamamsa beraber veririz bu arada bu sağlık raporu hastaneden aldığımz özürlülük durumu için olan değil mi

marcus_oredius

Üye
Üye
ben ancak perşembe günü çıkabilecem. nöbetteyim bugün yarın kendime gelip. bugün hanımın ve kızın temizlediği yerleri dağıtmam gerekecek :D .... sen perşembeye hazır ol beraber çıkalım erol

erolktl

Üye
Üye
hocam bizimkiler tutturdu bugün gidelim diye perşembe akrabalar filan gelecekmiş ogün olmaz filan bende belgeleri tamamladım biletimi aldım işimiz uzun sürerse artık perşembe görüşürüz haa işimiz çok uzun sürer mi acaba bilginiz var mı ? :)

marcus_oredius

Üye
Üye
sanmıyorum kardeşim esasında senden öğreneceğiz bu işlerin uzunmu kısa mı diye :D

G

güz gülleri

Guest
arkadaşlar bu gün iş dönüşü trafikte koskoca sarı bir servis otobüsü gördüm.üzerinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yazıyordu.Galiba Bakanlığın servisi var.personeli taşıyan:):)
ankara ya gelenlere duyurulur:)

marcus_oredius

Üye
Üye
:D bak bu güzel haber. biilhassa ankarada oturan arkadaşlar için. umarım diğer illerdede buna benzer şekilde kolaylıkları vardır.

muratozgur

Üye
Üye
perşembe günü saat 9 da eskişehirden hızlı trene binmeyi düşünüyorum tarım bakanlığı gara uzakmıdır gün içinde yetiştirebilirmiyiz acaba

marcus_oredius

Üye
Üye
murat hazırlıkları iki kişilik yap. ben fikrimce en az 30 dakkikada ankarada dolaşırız gıda tarıma ulaşmak için.

muratozgur

Üye
Üye
tamamdır abi biz burdan 2 kişi geliyoruz eskişehirde buluşalım seninle

adre

Üye
Üye
beyler trenle değilde varsa imkanınız otobüsle gelmenizi tavsiye ederim aşti ye 15 dakika tek dolmuş bakanlık ankara gardan çok uğraşırsınız eskişehir yoluna girmek için baya mesafe var

adre

Üye
Üye
otobüsle gelenler için bilgi vereyim ...

ankara aştide inerseniz herhangi birine sorun metro girişleri nerde diye gösterirler... (metroyla işiniz yok ona girmeyin) daha sonra orda dışarı çıkan bir merdiven göreceksiniz o merdivenden çıkın ve üst köprüden karşıya geçin... tam üst geçitin altından sincan - etimesgut - elvankent dolmuşları geçer herhangi birine binin ve bakanlığı söyleyin önünde indirecektir aştiden bulmak çok kolay 15 dakkada önündesiniz

Tekerlekli Sandalye