gıda tarım ve hayvancılık

mesutttt

Üye
Üye
Bu forum bende bomboş olacak öyle mi göndereceğiz. Eğer böyle bir forum şeklinde istiyorlarsa neden bu formuda Beyan Form'u gibi bize vermediler.

marcus_oredius

Üye
Üye
wear3d : diploma için mezun olduğun okuldan mezuniyet bilgilerini alabilirsin. hayırlı olsun eskişehirli kardeşim.

güz gülleri: iş emrini elden alıp bağlı olduğun müdürlüğe kendin götürebilirsin bu da işe başlama sürecini bitirdiğini belirtir. ancak ben o kısmı kurum içi gönderilmesinden yanayım malum ben siirte gidiyorum.

marcus_oredius

Üye
Üye
mesut. eğer üzerinde mal veya banka hesabında para yoksa " üzerimde mal beyan edilecek birşey yoktur diye bilirsin." sonuç olarak mal beyanı göstermelik bir prosedür. 6 yıldır beyan ettiğim sadece arabam okadar.

erolktl

Üye
Üye
hocam benim belgeler tamam da bu askerlik belgesi nasıl olacak ben daha 18 yaşındayım alabilirmiyim ve başvuru formuna ne yazılacak bunu anlamadım

erolktl

Üye
Üye
verirler değil mi bana vermezler dediler de daha muayne kağıdın filan gelmeden dediler

marcus_oredius

Üye
Üye
vermeleri gerekir. en kötüsü sana verecekleri "askerlikle ilişiği yoktur belgesidir."

mesutttt

Üye
Üye
marcus_oredius

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
Personel Müdürlüğü

Üzerime mal beyanı yapacak birşey bulunmamaktadır. Doğruluğunu teyid ederim.

Böyle mi yapmalı ? Benim gibi birşeyi olmayanlarada örnek olur bir standartını oluşturursak.

marcus_oredius

Üye
Üye
evet bence doğrudur ben mal beyanını oraya gdnice yapmayı planlıyorum genelde bundan sorumlu beir personel vardır. ondan daha net bilgi alabilirsin.

erolktl

Üye
Üye
bakalım inşallah bu topluca gitme işi olurwsa iyi olur ayrıca olura bir gece misafirhanede kalabilir ...

marcus_oredius

Üye
Üye
bencede. hoş misafirhane de kalmamıza izin vermezler gibi geliyor bana. şimdi ben kurumumuza sormak istediğim çok şey var öncelikle şunlar:
1- gittiğmiz illerde lojman hakkımız olacak mı
2- maaşlarımız ne kadar olacak - ek ödemeler nelerdir ve kadar alınacak
3- aday memur olarak ne yapabiliriz ne yapamayız ( imza yetkimiz yoktur)

erolktl

Üye
Üye
ve duyduğum kadarıyla yerleşmede 2 000 tl kadar yardım ödemesi oluyor diyolar bu doğru mu

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar hiçbirşey bize mektupla tebliği edilmeyecek. lütfen buna dikkat edin. evinize belge gelmiyeceğinden ve en son belge teslim süresi ayın 24dür.

marcus_oredius

Üye
Üye
ben böyle bir para yardımı duymadım ama şunu biliyorum açıktan atanan kişilere harcırha verilmediğini biliyorum.

erolktl

Üye
Üye
zaten hep bizi harvıyolar yaa açıktan atanma ne demek

marcus_oredius

Üye
Üye
sınavla atandığımız için açıktan atama oluyor. kanunda yazmışlar ilk defa göreve başlayana harcırahverilmez diye.

erolktl

Üye
Üye
belli olmaz yine de onu da araştıralım siz ne zaman gideceksiniz bakanlığa

adore

Üye
Üye
Benim sanırım Ankara'ya gitme imkanım yok,evrakları en güvenli hangi yolla gönderebilirim,fikri olan?

Tekerlekli Sandalye