gıda tarım ve hayvancılık

Burakalp

Üye
Üye
Umarım Birde ankaraya gitmek zorunda kalmayız. Bu arada hayırlı olsun erolktl kardeşim. iş hayatında başarılar dilerim :)

marcus_oredius

Üye
Üye
ben topluca belgeleri verme ayrıca tanışma şek,lde olması amacıyla tekif ettim

erolktl

Üye
Üye
hocam bende onu istiyorum hem bize öncülük edersiniz bilmeyenlere

marcus_oredius

Üye
Üye
öncülük değilde yoldaşlık yaparız hep beraber çünk bende ilk defa atanıyorum bu konuda bende sizin gibi heycanlı bir şekilde bekliyorum.

erolktl

Üye
Üye
bunu bu hafta içinde bir güne organize edelim o halde ben size mesaj atacaktım ama özel mesaj kutunuz dolmuş

marcus_oredius

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar biz gıda tarım ve hayvancılık bakanlığa bir başvuru turu organize etmeyi düşünyoruz. sanırım eğer toplu gidersek ulaşımı bizi ta kapıya kadar götürmeyi ikna ederiz aynı zamanda herkes birbirinin belgelerini kontrol ederek eksiği gediği varmı diye kontrol eder. birde tanışmış oluruz aynı kurumda çalışacağız birbirimizle iletişimde olmamızın bence faydası olabilir.

marcus_oredius

Üye
Üye
evet ama önce ankaradaki bakanlıktan iş emrinizi almanız gerek güz gülleri. hayırlı olsun erzurumun çok güzel olduğunu duydum

wear3d

Üye
Üye
slm

benimde lise diplomam üniversite de dekan yardımcısına konuyu anlattım sağolsun lise diplomasının aslını verdi (kimlik karşılığı) notere gidip aslıdır aldım lise diplomamı geri verdim (ösym klavuzunda yanılmıyorsam aslı veya noter tasdikli diyordu ama kurumlar nasıl ister bilemem derimki işinizi sona bırakmayın)

marcus bende eskişehirde ikamet ediyorum gıda tarım memurluk eskişehir kazandım (kazanan arkadaşlar hepinize hayırlı uğurlu olsun şimdiden görevinizde başarılar :) )

bu arada böyle bir imkan veren site yöneticileri ve kurucularına teşekkürler ve kafamdaki bir cok soruya sizlerin muhabbeti vasıtasıyla da cevap buluyorum hepinizden Allah razı olsun

mesutttt

Üye
Üye
güz gülleri, bize bakanlık bildirecek ama marcus işlerin daha hızlı yürümesi için tebligatını elden alıp hemen elden teslim edecek. Bu yapılması zorunlu değildir. Sadece işe başlama sürecini hızlandırır.

erolktl

Üye
Üye
yaa mal beyanamesini nereden alıyporuz maliyedekiler anlamadı ne olduğunu

mesutttt

Üye
Üye
Mal Bildirim Beyannamesi ve Nüfusa Kayıtlığı olduğu yer ? Bunlarda takıldım.
Nüfusa Kayıtlı Olduğu Yer derken il/ilçe/köy şeklindemi yazacağız.

erolktl

Üye
Üye
mesela bartın merkez yazılır oraya öyledir başka türlü olmaz mesuttt sen nereye atandın bu mal bildirim beyanamesiyle ilgili bişey bilen yok mu

erolktl

Üye
Üye
mal beyanamesini kendimiz dolduracakmışız yaa şimdi öğrendim de benim bir çift ayakkabım1 çift te elbisem var onlarda kayda girer mi acaba ve tabi cep telefonu :))

Tekerlekli Sandalye