gıda tarım ve hayvancılık

muratozgur

Üye
Üye
hadi hayırlısı.. askerlik yapmadık ama birliğimize teslim olalım bakalım :)

adre

Üye
Üye
öncelikle s.a diyelim

şimdi ben cuma günü ankara eskişehir yolu üzerindeki gıda tarım a gittim bir yetkili ile görüştüm o kişi bana ( ...:::TKB PERSONEL GENEL M ) bu adresi takip etmemi söyledi

duyurularda bu adresten görürsünüz dedi... burdan evraklarımızı hazırlayıp elden teslim edin , posta ilede teslim edilebiliyormuş ama siz işinizi garantiye alın dedi ben zaten buraya atandım ( eskişehir yolu 9. km bakanlık )

buralara evraklarımızı teslim ettiğimizde bizi ilçelere yönlendirecekler peki buradada bir süre hangi ilçe diye bekleyecekmiyiz acaba bir fikrim yok bilenler varmı ?

blues

Üye
Üye
evet bende başbakanın tüm ilçeler meselesini bizzat canlı dinledim..ama pratikte ne olur bakalım yaşayıp göreceğiz..başbakanın konuşmasını da söyledim daire başkanına biraz dinlemede kaldı..laf arasında sorun çıkartacaklarını sanmam dedi(il yönetimi için)..

valla böyle taksit taksit aklıma geldikçe yazıyorum..kusuruma bakmayın..

adre

Üye
Üye
ben ato daki müzakereyi izlemedim ama izleyen bir kaç tanıdığım ikametgah ilmuhaberi ile istenilen ilçelere gitmekde yardımcı olacaklarını açıklamış başbakan ve çok zaman kaybı olduğunu bayramdan hemen sonra işe başlayacaklarını söylemiş vatandaşların

bu şu anki tablo ile imkansız görünüyor 1 hafta evrak toplama izni vermeyeceklerine göre bayramdan sonra hemen işe başlanmaz sanırım bu durumdada yine bir müddet daha beklemek kaçınılmaz görünüyor helede birde ilçelere dağıtılmak için beklersek ...

blues

Üye
Üye
adre hayırlı olsun kardeş..kaçla hangi kadroya girdin kardeş? bende 0.25 ler gibi bir çeyrek puanla 22 kişilik Ankara merkez kadroyu kaçırdım..

marcus_oredius

Üye
Üye
esasında çoğu belgemiz elimizde sabıka kaydı 24 saatten az sürede alınıyor bence eğer sıkı tutulursa 2 -3 iş gün içinde herşey halledilir.

adre

Üye
Üye
aynı kadro kardeşim 22 kişilik olan 94 puanla yerleştim

adre

Üye
Üye
esasında çoğu belgemiz elimizde sabıka kaydı 24 saatten az sürede alınıyor bence eğer sıkı tutulursa 2 -3 iş gün içinde herşey halledilir.
aynen söylediğin gibi basit ufak tefek işler ama öğrendiğim kadarı ile internet ortamı elinin altında bulunmayan vatandaşlarıda düşünerek evrak toplama süresini genelde diğer memurluk sınavlarında uzun tutuyorlar buda böyle olur sanırım 1 hafta diyeceklerini sanmıyorum bayramdan sonraya kalıcak gibi

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlı olsun adre. bu arad hakkaniyet eğer bugün şu belgeler konusuna açıklık gelirse toplanıp gitmek isteyen varsa hep beraber toplanıp belgelerimiz ibraz edelim. en azından hiçbirimizin hata yapmasını engellemiş oluruz.

adre

Üye
Üye
hayırlı olsun adre. bu arad hakkaniyet eğer bugün şu belgeler konusuna açıklık gelirse toplanıp gitmek isteyen varsa hep beraber toplanıp belgelerimiz ibraz edelim. en azından hiçbirimizin hata yapmasını engellemiş oluruz.

aynen çok güzel düşünmüşsün ben yarın kentpark a gitmeliyim burada yolumun üstü tekrar bakanlığa uğrayıp görüşeceğim zaten eğer duyurulardan bir ses çıkmazsa gene bir görüşür haberdar ederim sizleri

blues

Üye
Üye
marcus_oredius evet kardeş ben bugun 10 gibi gıda tarımdan sıhhıye Adliyeye gittim resmi kurumlar için adli sicil sabıka kaydı kağıdımı yarım saat içinde aldım..ordan Mamaktaki askerlik şubesine gittim..askerlik yönünden sakıncası yoktur kağıdı aldım..öğlen 12:30 da işim bitti..

adre

Üye
Üye
marcus_oredius evet kardeş ben bugun 10 gibi gıda tarımdan sıhhıye Adliyeye gittim resmi kurumlar için adli sicil sabıka kaydı kağıdımı yarım saat içinde aldım..ordan Mamaktaki askerlik şubesine gittim..askerlik yönünden sakıncası yoktur kağıdı aldım..öğlen 12:30 da işim bitti..

ben 22 yaşındayım üniverste okumaya çalısıyorum ama tabi bitmiyor yozgatta okuyorum ama okula sadec sınavlara gidiyorum derslere girmiyorum hep ankaradayım :) okuduğum için beni tecilli gösteriyor sanırım okul peki ben askerlik için belge almaya gittiğimde ne olacak muayne edeceklermi beni yada belge verip yolluyorlarmı hemen

blues

Üye
Üye
ben 22 yaşındayım üniverste okumaya çalısıyorum ama tabi bitmiyor yozgatta okuyorum ama okula sadec sınavlara gidiyorum derslere girmiyorum hep ankaradayım okuduğum için beni tecilli gösteriyor sanırım okul peki ben askerlik için belge almaya gittiğimde ne olacak muayne edeceklermi beni yada belge verip yolluyorlarmı hemen

blues

Üye
Üye
ben 22 yaşındayım üniverste okumaya çalısıyorum ama tabi bitmiyor yozgatta okuyorum ama okula sadec sınavlara gidiyorum derslere girmiyorum hep ankaradayım :) okuduğum için beni tecilli gösteriyor sanırım okul peki ben askerlik için belge almaya gittiğimde ne olacak muayne edeceklermi beni yada belge verip yolluyorlarmı hemen
kardeş yanılmıyorsam senin şubende aynı mamakta bütün ilçeler mezkezi bir yerden halloluyor.. sıhhıye köprüsünün üzerinden Akdere dolmuşuna binersen tam önünde inersin net bilgi alırsın..istersen telefondada bilgi veriyorlar bir sor..

turukku

Üye
Üye
bende üniversiteyi yarıda bırakıp başka bir şehre çalışmaya geldim. dolayısıyla lise diplomam üniversitede, gitsem noter onaylı sureti lazım desem diplomayı verin noterden onaylatıyım desem vermezler sadece faotokopinin arkasına üniversitemizde halen kaydı bulunmaktadır/ öğrencimizdir gibisinden yazıp verecekler. kabul ederler mi acaba

adre

Üye
Üye
10020121521

Kurum Adı GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
Kadro Unvanı MEMUR (ANKARA / TÜM İLÇELER - MERKEZ)

yazan kadro bu ben eskişehir yolu üzerindeki bakanlık diye tahmin ediyorum orada çünkü gittim gördümde yanlış gelmişsin diyen olmadı ama bilemiyorum şimdi sen aklımı karıştırdın :) peki adli sicil kaydını merkez adliyeden mi almalı yoksa belediyelerdekilerde olabiliyormu ? sıhıyedeki uzak düşüyo baya baya bana :)

Tekerlekli Sandalye