HASTA ALT BEZİ/KÜLOTLU HASTA ALT BEZİ TEMİNİ HAKKINDA DUYURU

Kral6363

Üye
Üye
Hasta bezine de zam gelmişmidir acaba bilen varmı

Kral6363

Üye
Üye
Sayın arkadaşlar cvp verebilecek yok mu

osmaniye 80

Üye
Üye
Cevap vereyimde yanıltmak istemem sizi 24 haziranda anneme tena marka kilot bez L beden 5 nokta 230 tl ye aldım ortalama fiyatlar aynıydı birkaç yere sorup almıştım

serbetcimehmet

Üye
Üye
ben DR Comfort büyük boy 30 adetlik 1 paket hasta bezini 200,00 tl den aldım

Çeçen 21

Üye
Üye
Bez yardımı hesaplara ne zaman geçecek bilgisi olan yokmu

Kral6363

Üye
Üye
Ödemeler hakkında bilgi verir misiniz

mrtizmir

Üye
Üye
kızım için onlinedan başvurumuzu yaptık ama ödemelr için e devletten hesap tanımlama yapılması gerekiyormuş onuda yapayım istedim ve doğal olarak kendi emekli maaşımın yattığı banka bilgilerini girdiğimde sistem otomatik olarak bu TC ye ait hesap bulunmamaktadır yazısı çıktı işlem yapamadım..kızım 27 yaşında ve doğduğu günden beri tam bağımlı doğal olarak banka hesabı falan yok,ben zaten vasisiyim bu durumu nasıl halledebiliriz acaba..benim ibanıma yatsa

Elif altin

Üye
Üye
kızım için onlinedan başvurumuzu yaptık ama ödemelr için e devletten hesap tanımlama yapılması gerekiyormuş onuda yapayım istedim ve doğal olarak kendi emekli maaşımın yattığı banka bilgilerini girdiğimde sistem otomatik olarak bu TC ye ait hesap bulunmamaktadır yazısı çıktı işlem yapamadım..kızım 27 yaşında ve doğduğu günden beri tam bağımlı doğal olarak banka hesabı falan yok,ben zaten vasisiyim bu durumu nasıl halledebiliriz acaba..benim ibanıma yatsa
Bir bilgim yok lakin iban taninmazsa ptt ye yatiyor diye biliyorum

Timsah

Üye
Üye
Kızınız kimin üzerinden bakınıyorsa onun ibanini yazınız kızınız kendi üzerinden gss varsa kızınızın ibani olacak vasiliginiz varsa bankaya gidip actirabilirsiniz

mrtizmir

Üye
Üye
Bir bilgim yok lakin iban taninmazsa ptt ye yatiyor diye biliyo

Kızınız kimin üzerinden bakınıyorsa onun ibanini yazınız kızınız kendi üzerinden gss varsa kızınızın ibani olacak vasiliginiz varsa bankaya gidip actirabilirsiniz
ben zaten kızımın vasisiyim ve benim üzerimden bakınıyorda..şahıs ödemeleri banka hesabı tanımlama,işlemine girdiğimde kızımın herhangi bir hesabı olmadığı için benim emekli maaşımın yattığı bankayı seçiyorum ama başvuruyu kızımın tc si üzrinden yaptığımız için bu tc sahibinin bankamızda hesabı yok uyarı geliyor..tc kızımın iban benim olduğu için heralde..
sanırım ya dediğiniz gibi bankaya gidip kızımın adına bi hesap açtıracam yada ödeme zamnalarında ptt ye gidip ordan çekicez artık..buda ayrı bi uğraş yani..

mrtizmir

Üye
Üye
Ödemeler ne zaman
VALLA BU ÖDEME İŞİNİDE ANLIABİLMİŞ DEĞİLİM BENDE..MALUM YENİ Bİ SÜREÇ VE BİLGİLER NET DEĞİL HENÜZ AMA..NORMALDE HER 2 AYDA BİR GİDİP ECZANEDEN ALIYORDUK..VE BU 2 AY HERKESİN FARKLI TARİHLERDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM..EĞER ÖDEMELERDE HER AY HESABA YATACAKSA BU DURUMDA SON ALDIĞIMIZ 2 AYLIK BEZİN SÜRESİ DOLDUĞUNDA 1 AYLIK OLARAK YATIRILACAKTIR DİŞE TAHMİN EDİYORUM..
YANİ EĞER BÖYLE OLURSA HERKESİN YATIŞ TARİHİ FARKLI OLUR..AMA HER RAPORU OLANA HER AY BAŞI YATIRIRLARSA BİZİM İÇİNDE TAKİKİ KOLAY OLUR TABİ..BEKLEYİP GÖRCEZ ARTIK

can68

Üye
Üye
Bez paraları e devlete düşmüş 489 lira olarak

Timsah

Üye
Üye
Sız en son ne zamam almıştınız bezleri bizim birşey gözükmüyor e devlette

mrtizmir

Üye
Üye
bende şimdi şahıs ödemelerine baktım..önce kızımın e devletinden sorguladım..herhangi bir ödeme yoktur yazısı çıktı..sonra kendi e devetimden şahıs ödemeleri sorgulattım.. sgk izmir muhasebe birimi 01/08/2022 tarihinde hesabınıza geçemk üzere 227,92 tl para gönderecek yazısı yazıyor..
benim tek başvurum kızımın bez parası içindi..sanırım onun ödemesi 2 aylık 400 küsürdu zaten aylık olcağına göre bez ödemesi sanırım..iyi bari benim ibanıma gelicekmiş..
Bez paraları e devlete düşmüş 489 lira olarak
biz e 227,92 olarak düşmüş..1 aylıksa normali bu ama sanırım size 2 aylık kıyak yapmş devlet sanırım:D:D:D

Tekerlekli Sandalye