Heyete giderken nelere dikkat etmeliyim?

İsen Buga

Üye
Üye
Hocam anlamadım bu parayı kim istedi?
o tür insanlardan uzak dur. Herşey Tuzak...İşi oluruna bırak öyle ilerlemesini sağlamak en iyisi.
SGK da uzmanlardan yardım alabilirsin Tabii ki ama iş menfaate gelince uzak dur. Tuzak kurmaya çalışıyordur. En temizi ADLI TIP doktorunun görüşünü önerisini almak.

Diğer kardeşimiz bunalmış aklına geleni söylemiş. Yaşadıklarını söylemiş sisteme sinirli.

TİMSAH kardeş yaşananlar gerçek ama bunu buraya dökmek doğru mu? Biri bile radarına alır işi öyle ilerletirse vebali kimin üzerinde olacak bir düşün derim. Öte yandan sana önerim farklı düşün, şikayet düşünmek yerine çözüme odaklı ne yapabileceğini düşünmenizi öneririm.

kareondokuz

Üye
Üye
Hocam anlamadım bu parayı kim istedi?
Sosyal güvenlik uzmanı yanında çalışan biri istedi. Engelli raporu almak için bana yardım edeceğini söyledi. Hastane işleri, heyete girme, engelli evrak işi takibi, Ankara'da evrak takibi gibi işler için.

ahmet34

Üye
Üye
Benim çocuğum yüzde 99.99 yani yuzde 100 de bende alamıyorum parasızlıktan ve bunları gelire sayiyorlar bide orasi var Allah bize güç versin inşallah canları sağ olsun sırtımızda taşırız

bızım komsu sadece bir eli bükük,dıreksıyona topuz koymuslar yuzde 33 ıle sıfır arac aldı zırt pırt gezıyor
bıde evlenıp duruyor parayada ıhtıyacıda yok,para içinde yuzuyor karavanda aldı emeklı memurda bıde koca ustune koca..cok zengın
ama arac yınede verdıler

bır dıger komsuda 4 gelırı bankada trılyonu evlerı var oda aldı onunda bır organ dısarıda dıye verdıler..onunda durumu yuksek ıyı zırt pırt gezıyor

ama yatalaklara vermıyorlar bazen işte

xsatsu

Üye
Üye
bızım komsu sadece bir eli bükük,dıreksıyona topuz koymuslar yuzde 33 ıle sıfır arac aldı zırt pırt gezıyor
bıde evlenıp duruyor parayada ıhtıyacıda yok,para içinde yuzuyor karavanda aldı emeklı memurda bıde koca ustune koca..cok zengın
ama arac yınede verdıler

bır dıger komsuda 4 gelırı bankada trılyonu evlerı var oda aldı onunda bır organ dısarıda dıye verdıler..onunda durumu yuksek ıyı zırt pırt gezıyor

ama yatalaklara vermıyorlar bazen işte
Ortopedik sıkıntı olunca yüzde 90a gerek kalmıyor mu?

Tekerlekli Sandalye