İkinci Engelliler Konulu Öykü Yarışması

BurakMetin

Üye
Üye
Anladım, teşekkürler...

onur407

Üye
Üye
İyi günler, "Su" isimli öyküm tarafınıza ulaştı mı?

Eylül Sari

Üye
Üye
Merhaba Halil Bey!
Öncelikle böyle bir yarışma hazırlayarak bizlere fırsat sunduğunuz için teşekkür ediyorum. Benim bu yarışmadan geç haberim oldu ama ben yine de ümidimi kesmeyerek kısa zamanda bir hikaye oluşturdum. Bu akşam hikayeyi göndermeyi planlıyorum. Hikayenin size ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili bilgi verecek misiniz bize. Son güne bıraktığım için telaşlıyım. Yönlendirirseniz memnun olurum.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
@onur407, "Su" isimli öykü tarafımıza ulaştı. İlginiz için teşekkür ederiz.

@Eylül Sarı, öyküyü yolladığınızda "mailin alındığına dair not düşerseniz size geri dönüş yaparız. İlginiz için teşekkür eder, kolaylıklar dilerim....

Sisyphos

Üye
Üye
Böyle bir yarışmaya ve vesile olduğunuz ve bize böyle bir fırsat sunduğunuz için teşekkürler.
"Sisyphos" adlı bir eser gönderdim. Ulaştı mı acaba?
Cevabınız için de şimdiden teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba, "Sisyphos" adlı eseriniz elimize ulaşmıştır. İlginiz için teşekkür eder, başarılar dileriz...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar lütfen bir öyküyü "bir kere yollayın."... Çok yoğun bir şekilde öykü geliyor. Bu yoğunlukta birde çift hatta 4-5 kez aynı öyküyü yollayanların öykülerini ayıklamak inanın bizi çok yoruyor. Eğer öykünün yollanmadığına dair bir tereddüt yaşıyorsanız tekrardan yollayın. Başka türlü yollamayın lütfen. Bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyor, yoğun ilginiz için bir kere daha teşekkür ediyorum...

Emine Güzel

Üye
Üye
Halil bey emin olamadığım için iki öyküyü de yeniden yollayanlardanım. Ancak bir değil iki öyküyle katıldım. Elinize yanlışlıkla dört öykü birden ulaşmış olabilir, bunun için ben de sizden özür diliyorum. Ama öykülerimizin elinize ulaşıp ulaşmadığına dair bir bilgi verirseniz sevinirim. ''Tutamak'' ve ''bir umut'' adlı öyküler.

yazarlik.tutkudur

Üye
Üye
Merhabalar. Yarışma bittiğine ve öykü sayısı belli olduğuna göre; sonuçların belli olacağı tarih için, daha net veya kesin bir şey söylemeniz mümkün müdür? İnşaallah, hayırlısıyla yürür her şey.

tugce80

Üye
Üye
bende emin olmadığım için 2 öykümüde 4-5 defa yolladım.özür dılerım,kusura bakmayın.

s.e.y.

Üye
Üye
sürenin bitimine dakikalar kala Balkon adlı öykümü gönderdim, umarım ki ulaşmıştır. Saygılar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba, "Balkon" adlı öykü elimize sorunsuz şekilde ulaştı. İlginiz için teşekkür ederiz.

laydalay

Üye
Üye
ne zaman açıklanacak dereceye giren eserler belirlenen güç geçti

Tekerlekli Sandalye