İkinci Engelliler Konulu Öykü Yarışması

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhabalar Ayşe hanım, "Sek Sek Oyunu" adlı öykünüz elimize ulaşmıştır. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz...

ZaferUstun

Üye
Üye
Merhaba, hikayenin ortalama kaç sayfa sürmesi gerekmektedir ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İlk mesajda tüm detaylar mevcut ama bir kerede daha yazayım. Öyküler en az 2 word sayfası olmalı. Üst limit yok.

yazarlik.tutkudur

Üye
Üye
Merhabalar. Geçen seneki hikayeleri okudum. Baya bir katılım olmuş... Bende şunu sorucam; bu seneki temanız; "engelliler ve yaşam", peki geçen seneki temanız neydi? O hikayeler, hangi temayla yazıldı?

Allah'a emanet olun... Sevgiler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
@badaplee32, "Lakap" isimli öykünüz elimize ulaştı. İlginiz için teşekkür ederiz.

@yazarlik.tutkudur, geçen yılki yarışmamızda bir tema belirlemiş, amacı, kısmına
"Edebiyat dünyasına “engelliler’ ile ilgili öyküler kazandırmak ve farklı olmakla ilgili söylenilmek istenenleri edebiyat aracılığıyla okurla paylaşarak olabildiğince toplumun her katmanına ulaşıp farkındalık yaratmak." yazarak bi açıklamada bulunmuştuk.

lotuss

Üye
Üye
Merhabalar, bende sormak istedim "Fragman" adlı hikayem ulaştımı acaba bilde skyp de yüklü olunca nasıl gönderdim anlayamadım. Bir fikir olarak Halil bey szi böyle yormasak da her gelen hikaye isimlerini yazsanız mı acaba ?

Bu arada yazılan hikayelerin isimleri çok ilgi çekici içeriklerini merkla bekliyorum :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Fragman adlı öykü elimize ulaştı. Gelen öykülerin isimlerini tek tek yazmak daha yorucu olur. :) Ayrıca öykü yollayıpta "ulaştımı diye" teyid isteyen herkese geri dönüş yapıyoruz. Yeterki öykü gelsin biz hertürlü zorluğa katlanırız. :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba,
"en'gelin koşusu" isimli öykü elimize ukaltı. İlginiz için teşekkür ederiz.

esratnr

Üye
Üye
yarışma

alt-üst paragraf boşluğu vermeden, satır başı kullanarak oluşturacaktır. bu ne demek istiyor paragraf oluşturmayacak mıyız anlayamadım?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Paragraflar arası boşluk olmayacak kuralını şundan getirdik. Bir diğer kural olan öykülerin en az 2 word sayfası uzunluğunda olması gerektiği kuralını yerine getirmek için paragraflar arası 8-9 satır boşluk bırakan kişiler oluyordu. Onun önüne geçmek için paragraflar arası boşluk olmasın dedik. Tabi bu demek değilki 1-2 boşluk bırakan kişilerin öyküleri değerlendirmeye alınmayacak.
Bu tamamen suistimalleri önlemek amacıyla yazılmış bir kural. Makul düzeyde boşluk bırakılabilir.
Doğru
dogru.jpg
Yanlış
yanlis.jpg

esratnr

Üye
Üye
öykü

gönderdiğimiz öykülerin elinize ulaşıp ulaşmadığını nereden anlıycaz bununla ilgli mailimize mail gelcek mi?

esratnr

Üye
Üye
öykümün adı "içinizde ki umutlara.." Gönderdiğimiz öykülerin elinize ulaşıp ulaşmadığını nereden anlıycaz bununla ilgli mailimize mail gelcek mi?

teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öykü gönderenler, özel olarak öykünün alındığına dair "geri dönüş yapılmasını" isterlerse hepsine geri dönüş yapıyoruz. Kaldıki mail atılmışsa gelir mutlaka. İlgili mail adresi gün içerisinde defalarca kontrol ediliyor.

esratnr

Üye
Üye
ben yolladım ama herhangi bir cevap gelmedi ulaşıp ulaşmadığına dair

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öykü adını ve öyküyü gönderirken kullandığınız e-mail adresini bana özel mesaj olarak yollayınız kontrol edeyim.
Edit: Evet ulaşmış....

BurakMetin

Üye
Üye
öyküleri mi gönderdim ama bir başarılar maili filan gelmedi :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba Burak bey,
Yoğun bir şekilde öykü geldiğinden "özel olarak belirtilmediği zaman" öykünün elimize ulaştığı yada başarı dileklerini ileten mail göndermiyoruz. Yoğunluk diyelim.
İlginiz için teşekkür eder başarılar dileriz...

Tekerlekli Sandalye