İkinci Engelliler Konulu Öykü Yarışması

hatac

Üye
Ben çok roman yazdım ama öyküye hiç bulaşmadım, bir ara liseli bir kızın öyküyle ilgili dersi vardı ona bir öykü yazmıştım 90 almıştı kız, becerir miyim acaba?

Sairane

Üye
Üye
sevgili hatac, demek romanlarınız var. merak ettim doğrusu. isimlerini söylerseniz okumak isterim.

sezen

Üye
Üye
Öyküyü gönderdim. Tüm arkadaşlara başarılar. Öykü adı: Ölüyorum Tanrım.

lara

Üye
arkadaşlar ne zamn beli olur en çok geç ne zaman açıklanır

gülümse_hayata

Üye
Üye
lara defalarca sordun defalarca söylendi tekrar söylüyorum yarışma süresi tamamlanmadan dereceye girenler açıklanmayacak yarışma süresi 1 Nisanda sona erecek . Dereceye girenler ise 1- 16 Mayıs arasında açıklanacak ozamana kadar beklemekten başka yapacağınız birşey yok sürekli nezaman açıklanacak diye yazmanız sadece konu başlığını gereksiz yere meşgul etmek anlamına geliyor. Umarım eseriniz başarılı olur bol şans.

tugce80

Üye
Üye
pardon,ben gene birşey sorcam.öyküler ekli dosya halınde mi gönderılecek,yoksa normal metın olarak mı?tşkler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba arkadaşlar, yarın (24 şubat 2013) TRT Ankara Radyosunda hazırlanıp sunulan Günaydın Türkiye adlı programında "ikinci engelliler konulu öykü yarışmasıyla" ilgili benimle yapılmış roportajı dinleyebilirsiniz. Program sabah 6:30 - 7:30 saatlerinde yayında oluyor. İlgili roportajı program sonrasında sitedede yayınlamayı düşünüyorum. Malum erken bi saat olduğu için dinlemek isteyipte kaçıranlar olabilir.
Programı internet üzerinden dinlemek isteyenler bu linkten dinleyebilir. RADYO 1 - Canlı Dinle - TRT

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Gönderdiğiniz öykü elimize ulaşmıştır. İlginiz için teşekkür eder, başarılar dileriz.

tugce80

Üye
Üye
bende 2 öyku yolladım.
sihırli bır gün
yeni bir yaşam
ulaştı mı acaba?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba,
Her iki öyküde elimize ulaştı. İlginiz için teşekkür eder, başarılar dileriz.

yazarlik.tutkudur

Üye
Üye
Merhabalar. Bir şey sorucam. Göndereceğimiz hikayelerin içeriğinde, engelli arkadaşlarımızın yaşadığı sorunları işlemek şart mıdır? Mesela sorunlara hiç değinmeden; bir engelli arkadaşımızın aşk hikayesi, başarı hikayesi tarzında öykülerde yazılabilir mi?

Hayırlı Cumalar. Allah'a emanet olun...

sanko86

Üye
Üye
Benimde öyküm bitmek üzere umarım hayatımda bir ilk olur benimde.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhabalar. Bir şey sorucam. Göndereceğimiz hikayelerin içeriğinde, engelli arkadaşlarımızın yaşadığı sorunları işlemek şart mıdır? Mesela sorunlara hiç değinmeden; bir engelli arkadaşımızın aşk hikayesi, başarı hikayesi tarzında öykülerde yazılabilir mi?

Hayırlı Cumalar. Allah'a emanet olun...

Merhaba, bu seneki temamız "engelliler ve yaşam." Aşk'ta başarıda yaşama dair olduğundan işlenebilir tabiki.

cerenyildizdc

Üye
Üye
bir mi iki eser mi?

ben sadece bir öykü gönderdim, öykümün adı; AŞIKLAR CADDESİ

tek bir öykü ile yarışmaya katılabiliyor muyuz? sadece iki eser ile katılabiliyor yazışmış, başvuru koşullarına. lütfen cevap.

oktay0677

Üye
Üye
bence kaybedenler biz engellilere kaybetmiş gözüyle bakanlardır. bende bi eser yazcam aslında biraz kendi hayatımla harmanladığım bir yazı. hepinize başarılar..

Tekerlekli Sandalye