Kasım ayı bakım ücretleri kurban bayramı öncesi verilebilir mi?

Tülayca

Üye
Üye
Her yıl bayrama denk gelen maaşları hükümet bayram öncesi verme kararı alıyordu. Bu yılda kurban bayramı öncesi evde bakım maaşlarının verilme ihtimali varmı sizce?
Yanılmıyorsam bayram kasım ayının 7 yada 8 inde. bi sürpriz olabilirmi? :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bilmem ki. Geçen yıl kasım ayındaki bakım ücretleri kurban bayramı öncesi verilmişti ama o zaman kurban bayramı ayın 17-18 lerine geliyordu. Şimdi ay başı gibi olacak. Verirler yada vermezler diyemiyorum. Eğer veriliirse sitemizde duyuru yapılır zaten...

Tülayca

Üye
Üye
İnşallah bu yılda geçen yılki gibi bayram öncesi verilir.

lucky luke

Üye
2011 Kasım ayı evde bakım maaşı kurban bayramı öncesi verilebilir mi?

evde bakım kaım ayı ücreti kurban bayramı öncesi yatacak mı bilen duyan varmı???

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Şuana kadar kasım ayı evde bakım maaşlarının daha önce ödenmesine ilişkin bir açıklama gelmemiştir gelmesi halinde derhal duyuru yapacagız

M

musti baba

Guest
bakıcı maaşı bayram öncesi verilecekmi

bakıcı maaşları kurban bayramı öncesi verilecekmi bilgisi olan varmı

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Halen bir duyuru yada bilgi almadık olumlu yada olumsuz bilgi alır almaz sizlerle paylaşacağız.

DREAM

Üye
Üye
Edinilen bilgiye göre, Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf'ın talimatı üzerine evde bakım ücretlerine ilişkin ödenekler, 2 Eylülde Sosyal Hizmetler İl Müdürlüklerinin hesaplarına aktarıldı. Talimata göre, il müdürlükleri, evde bakım ücretlerini yarın mesai bitimine kadar 262 bin 257 özürlü yakınının hesabına aktaracak. inş doğrudur bayram öncesi verilecekmi diyen arkadaşlara inş yardımcı olabilmişimdir

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Haberin yayınlandığı tarihe bakarsanız 2010 yılı diyor. Bu yıl için (2011) bir açıklama yapılmadı henüz.

çhehov

Üye
Üye
bir açıklama duymadım! memur maaşlarıda bayramdan önce ödense iyi olur hemde nasıll:D bayramda ezecek paramız olurdu:D am bi açıklama yok! memur maaşları için söylerim bu ihtimal zor gibi çünkü bayram ayın 5 i 10 günlük bir fark var buda çok gibi..

umarım bakım parasıda memur maaşlarıda erken ödenir!

çhehov

Üye
Üye
arkadaşalr merakımdan soruyorum bu bakım aylığı buyıl ne kadar oldu örneğin eliniaze ne kadar geçecek?

melek06

Üye
Üye
mrb ben geçenay 4 tl bankamatik vermedigi için hs bırakmıştım ekim ayının maaşını çekerkende hs 597 tl vardı normalde 603 tl olması gerekmiyomouydu hs kalan paralar iptalmi oluyor acaba neden benim para 597 tl acaba kesintimi yapılıyo bilgi verirseniz sevinirim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Her yıl ziraat bankası işlem paras dalan diye para kesiyor nedendir anlamış degilim. Bu arada evde bakım maaşı İkinci altı aydan geçerli olmak üzere 599.21 liradır.

Yalnız Kartal

Üye
Üye
mehmet06 ben devamlı takip ediyorum bu haberi nerden aldınız inşallah dedikleri doğru olur bu hepimiz için bayram öncesi iyi olur

M

musti baba

Guest
Arkadaşlar azönce sosyal hizmetler genel müd. Aradim kurban bayrami öncesi bakici maaşlari verilip verilemiyecegi belli degilmiş isteyen arayabilir tel 0312 229 55 11

magvali

Üye
sevgili bakanımız açıklama yaptı.evde bakım maaşı bayramdan önce verilecekmiş..............:D:p diye bir açıklama duyan yokmu yav bizi sevindirecek bir haber yokmuuuuuu

Tekerlekli Sandalye