Kasım ayı bakım ücretleri kurban bayramı öncesi verilebilir mi?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Şuan hayır böyle bir resmi açıklama olmadı sanırım bayram öncesi verilmeyecek

M

musti baba

Guest
devlet bakanı az önce açıkladı memur maaşları bayramdan önce yani 4 kasımda verilecek diye ama bakıcı maaşıyla ilgili henüz bir açıklama yok arkadaşlar herhalde verilmeyecek

Yalnız Kartal

Üye
Üye
bugün de söylenmezse umudumu kestim ama söylense tabiki şok bir haber olur

lucky luke

Üye
Arkadaşlar şimdi sosyal hizmetler antalya il müdürlüğünden geliyorum. şu an için zor gözüküyoooooooo

M

musti baba

Guest
arkadaşlar az önce özürlüler idaresi genel müdürlügünü aradım bayram öncesi bakıcı maaşı ödemelerini gönderdik ama iller yetiştirebilirmi bilmiyoruz dediler isteyen arayabilir tel 0312 229 55 11 dahili 1256 deniz hanım yetkili adana sosyal hizmetler bakım maaşı tel nu 0322 228 84 74 herkes bulundugu ili ararsa bence yatırırlar

zeynep gül

Üye
Üye
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım kasım ayı bayram ncesi yatarsa çok iyi olacak

zeynep gül

Üye
Üye
son umut ayın 4 cuma pek umudum yok ama yine bekliyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu dakikadan sonra maaşların erken yatması söz konusu olamaz çünkü en az 10 gün önce duyuru yapılmalıydı ki paralar hesaplara illere akarılabilsin o sebepten bu dakikadan sonra açıklama gelmez gelsede maaşlar yetişmez. Bu maaş neticede emekli maaşı gibi degil illerden shçek genel müdürlüğüne evraklar gidecek vs.vs o yüzden bu maaş imkansızlaştı.

lucky luke

Üye
lütfen herkes başbakanlık iletişim merkezini yorum bombardımanına tutsun. tepki gösterin lütfen. bugün antalya sosyal hizmetler il müdürlüğündeydim valla herkesin keyfi iyi onlar cumagünü maaşlarını alıyolar....birde yetişmez diye birşey yok. istenilirse yetiştirilir. yeterki istenilsin

ilyaskirmanci

Üye
Üye
arkadşalar şimdi bayramdan önce verilmeyecek galiba maaşlar ama bayram ayın 6sında 9unda bitiyor bayram ve 14ünde devlet memurları iş başı yapacaklar normalde a4üne kadar bir çok ilde bakım aylıkları ödeniyor çanakkele mesela ayın 5 i bursada her ay 10unda yatıyo acaba nasıl bir şey yapılcak bu bayram için il il ödeme mi oluşturdular acaba bilgisi olan varmı???

M

musti baba

Guest
Bu dakikadan sonra maaşların erken yatması söz konusu olamaz çünkü en az 10 gün önce duyuru yapılmalıydı ki paralar hesaplara illere akarılabilsin o sebepten bu dakikadan sonra açıklama gelmez gelsede maaşlar yetişmez. Bu maaş neticede emekli maaşı gibi degil illerden shçek genel müdürlüğüne evraklar gidecek vs.vs o yüzden bu maaş imkansızlaştı.

ama mehmet bey ben bugün özürlüler genel müdürlügünü aradım yetkili dediki ismide deniz hanım biz illere ödeneklerini gönderdik ama iller yetiştirebilirmi onu bilemiyoruz dedi yani yatıp yatmayacagı tam bir muamma herkese iyi akşamlar

Aycan

Üye
Üye
evet musti baba bende aradım banada aynısını söylediler ödenekler gönderilmiş.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Umarım sizin dediğiniz gibi olur ancak öyle bir durum söz konusu olsa devlet en azından bunun reklamını yapar maaşları erken verecegiz diye belirtirdi neyse görelim bekleyelim umarm siz haklı çıkarsınız herkes bayram öncesi alır bayrama paralı girer..

YassaX

Üye
Üye
"Ordu İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü olarak ödeme için gerekli evraksal işlemler tamamlanmış olup; Bakım ücretlerinin ödemesi bayramdan önce yapılacaktır. (Muhtemel Tarih: 04/11/2011) "

Arkadaşlar Ordu İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne görevli bir arkadaş bu şekilde bilgi vermektedir. Ayrıca Sakarya İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nü bizzat aradım ve yetkili kişilerle görüşmem sonucunda Evde Bakım Maaşlarının Bayram Öncesi Ödenmesi Hususunun netleşmediğini, sadece Ankara Genel Müdürlüğünün Ödeme Yazısı Gelmesi Halinde, Ödemelerin Yetişebileceğini ifade etmiştir.. Ayrıca Evde Bakım Maaşı Alan Yoğun İllerin ise bayram öncesine yetişmesinde sıkıntılar olabileceğini ifade etmişlerdir.. Bilgilerinize..

magvali

Üye
yani uzun sözün kısası bayramdan önce yatmıcak.arkadaşlar boşuna umutlanmayın yatarsada şansımıza.

YassaX

Üye
Üye
yani uzun sözün kısası bayramdan önce yatmıcak.arkadaşlar boşuna umutlanmayın yatarsada şansımıza.

Benim yazimdan neden olumsuz bir sonuc çıkardın ki magvali ... bence olumlu düşünüp , beklemekte fayda var ..

ilyaskirmanci

Üye
Üye
arkadaşlar ben bursadan yazıyorum bugün sosyal hizmetlere gittim maaşları sormaya yatacakmı diye bursa bayramdan önce yatıyormuş ödemeler gelmiş cuma günü sabahı çekebilirsininiz dediler bursalılar cuma günü maaşlarınızı almaya gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz inşallah diğer illerde de yetişir

YassaX

Üye
Üye
arkadaşlar ben bursadan yazıyorum bugün sosyal hizmetlere gittim maaşları sormaya yatacakmı diye bursa bayramdan önce yatıyormuş ödemeler gelmiş cuma günü sabahı çekebilirsininiz dediler bursalılar cuma günü maaşlarınızı almaya gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz inşallah diğer illerde de yetişir

Benim tahminim de İstanbul, Ankara, İzmir hariç diğer illerinin çoğunun yatacağı yönünde.. Bu 3 ilin Evde Bakım Maaşı alan kişi sayısı ve işlemleri cok daha fazla olduğu icin , yetişemeyebileceği için.. Ancak gönül ister ki İnşallah Bayram Öncesi Tüm illerin yatması..

ilyaskirmanci

Üye
Üye
Benim tahminim de İstanbul, Ankara, İzmir hariç diğer illerinin çoğunun yatacağı yönünde.. Bu 3 ilin Evde Bakım Maaşı alan kişi sayısı ve işlemleri cok daha fazla olduğu icin , yetişemeyebileceği için.. Ancak gönül ister ki İnşallah Bayram Öncesi Tüm illerin yatması..
bugün shçek ya gittiğimde diğer iller içinde şöyle bi yol sunulmuş olabilir dendi bana da doğrumu yalan mı bilmiyorum ayın 15inden sonra alan illerin maaşları verilmecek bayram tatilinde bankaların açık olmadığından ve bayram tatili de 9 gün olduundan iş başı günüde ayın 13 ü olduğundan bursa o yüzden erken yatıyor ama diğer iller tam olarak belli değil dendi yani şu ana kadar yapılmış bir açıklama olmadığıu için herkes yarın bağlı oldukları illerdeki shçek ya gidp bilgi alsın derim en azından ayağınızı yorgana göre uzatmış olursunuz

magvali

Üye
arkadaşlar tabiki olumsuz sonuç çıkarmıyorum yzdıklarınızdan.ben sadecekimsenin üzülmesini istemiyorum.o parayı dörtgözle bekleyen gerçekten ihtiyacı olanlar olduğunu biliyorum.sadece bayramdaan önce yatacagı kesinleşmeden umut bağlamasınlar diye düşündüm.inşallah bütün iller yatarda herkes mutlu bir bayram geçirir.allaha emanet olun hayırlı bayramlar

Tekerlekli Sandalye