Kasım ayı bakım ücretleri kurban bayramı öncesi verilebilir mi?

thecoool2

Üye
Üye
diyarbakır 16:16 yatmamış 17:00 vaktimiz var yatarsa yattı yoksa bayramda sonra alıcaz :S

YassaX

Üye
Üye
özcan bey istanbuldan haber varmı bilginiz varmı

Sanırım zeynep gül hanım bana sordunuz ( İsmim Özkan ) .. istanbul'dan şu ana kadar herhangi bir bilgi almadık.. Büyükşehirler olarak istanbul, Ankara , İzmir biraz dezavantajlı görünüyor.. Sebebi şu: Ankara Genel Müdürlükten tüm illerin Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne ödenekler gönderilmiş. İldeki Sosyal hizmetlerin muhasebe kısımları para aktarımlarını yapıyorlar Ziraat Bankasına.. Takdir edersiniz ki Ziraat Bankası'da bayram tatili öncesi aşırı yoğunluk yaşamaktalar.. Gecikme nedenleri bu şekilde. Evde Bakım Maaşı alan illerdeki kişi sayısı fazla olan ( İstanbul, izmir, ankara , adana vs ) yerlerin gecikmeleri daha uzun süreli olma ihtimali var.. İnşallah Tüm İller Bayram öncesi yatar Arkadaşlar.

YassaX

Üye
Üye
bilgisayardan nasıl bakıyosunuz başinızın yatım yatmadıgına

neşem bilgisayardan bakan arkadaşlar şu şekilde bakabilirler ancak: Ziraat Bankası'ndan Evde Bakım Maaşı'nı alan kişinin hesabı var..Ziraat Bankası'na gidiyorsunuz ve bu hesabı olan kişi adına Bireysel İnternet Bankacılığı alıyorsunuz. Daha sonra bilgisayardan gerekli girişleri yapip hesabınıza bakabiliyorsunuz.. Sistem bu şekilde. Ya da telefondan başına alan kodu koymadan 444 0 000 arayarak'ta hesabınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 444 lü hatların maliyeti vardır bilginiz olsun.

YassaX

Üye
Üye
Özkan Bey Diyarbakırdan Haber varmı ?

thecoool2 malesef şu ana kadar yattığına dair bir bilgi gelmedi. Ancak yukarıda da açıkladığımız üzere bugün akşam ve yarın hesaplarınıza bakın, yatması yüksek bir ihtimal .

melek06

Üye
Üye
ankara yattımı acaba bilgisi olan varmı arkadaşlar şimdiden hepinize iyi bayramlar

M

musti baba

Guest
bakıcı maaşı

maalesf adanada bakıcı maaşı saat 14 00 itibarıyla yatmamıştır arkadaşlar herkesin kurban bayramı mubarek olsun iyi bayramlar

M

musti baba

Guest
özkan cey bey sizin oralarda maaş alan varmı ilde yani

YassaX

Üye
Üye
özkan cey bey sizin oralarda maaş alan varmı ilde yani

musti baba şu ana kadar Sakarya'da yattığına dair bir bilgi almadım arkadaşlardan.. Nasipse 1 saat sonra bizzat kendim ATM den bakıp, buradan sizlerle paylaşacağım. Ayrıca diğer illerde yatıpta haber aldıklarım olursa o illeri de burada paylaşacağım..Zayıf bir ihtimal olarak görünse de umarım bugün akşama kadar tüm illerin Evde Bakım Maaşının yattı haberlerini buradan paylaşırız..

mabedim54

Üye
Üye
bu saatten sonra yatması imkansız gıbı zaten bankalar kapalı dımı hafta sonu mılletı umutlandırmayada gerek yok geçmiş olsun herkese .)

YassaX

Üye
Üye
Evet malesef Sakarya 15:45 itibariyle yatmamiştir. Akşam 19:00 a kadar yine de bakip bilgilendirme yapacağım.

bakım parası

arkadaşlar artık kimse umutlanmasın..bu saatten sonra olmayacak duaya amin demeyelim..bayram sonrasına kaldı..

etkileyici

Üye
Üye
Ben düzce sosyal hizmetleri aramiştim cuma günü paralarin pazar günü yatacagini söylemişlerdi bu mümkünmü acaba yarin bayram ve para yatarmi bana bu konuda bi cvp yazarsaniz cok sevinicemm cünkü o paraya ihtiyacim warr

sinandeniz

Üye
Üye
Herkezin bayrami mübarek olsun sağlik olsun arkadaşlar vardir devletimizin bir bildiyi maaşlar yatirmayarak

Aycan

Üye
Üye
arkadaşlar sakarya 17.50 itibariyle yatmamıştır..... herkesin bayramı şimdiden mubarek olsun..

sakaryalı54

Üye
Üye
Neden yatmadı of ya yanlış hatırlamıyorsam pazar günü yattıgıda olmuştu bence bayram sabahı hesaplara yatabilir.herkesin bayramlarını en içten dileklerimle kutlarım.

M

musti baba

Guest
bakıcı maaşı

adanalı arkadaşlar saat 18 10 itibarıyla bakıcı maaşları yatmamıştır amaa bazı sordugum adanalı arkadaşlar aldıklarını söylüyor ne kadar dogru bilemiyorum bilginize

etkileyici

Üye
Üye
bu sosyal hizmetlerdeki yetkililerin umruda degilki bide alay geciyolar milleti bekletiyolar banada bayramını 1 ci günü yatıcak demişlerdi ama hala yatmamamış allah belasını wersin hepsinin sanki isteseler yatıramazlardıı

Tekerlekli Sandalye