keyifli zaman geçirilebilecek bir site: http://onedio.com

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Testi yaptım ama sonucu bulamadım ki? sonuç nerede yazıyor ?
explorer, chrome, mozilla gibi tarayıcılardan kaynaklanan bir sorun olabilir. (ben chrome kullanıyorum.)
tüm sorulara bir cevap verdikten sonra sonucu ekranda görebilirsiniz..

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
tamamen kadınlar için oluşturulmuş bir site: kadınlarkulubu.com.
forum bölümünün düzenlemesi engelliler.gen.tr ile aynı tarzda.
Kadınlar Kulübü

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam unuttum.29,

Sitemize olan katkılarından dolayı teşekkür ederim. onedio.com gerçekten çok hoş bir site her ne kadar engelliler.gen.tr den farklı olsa da çok beğendiğimi söylemek istedim.

Paylaşımla kalın dileklerimle...

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
selam Gazoz Ağacı,
diğer mecralarda bulduğum kırıntıları paylaşmaya çalışıyorum,
teşekkürler,

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
[video]http://onedio.com/haber/kusursuz-kadin-algisini-yikan-kisa-film-supervenus-366790[/video]

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Test sonucu inanılmaz :) vay anasını bu neydi şimdi akşam akşam bi daha geç vakitte test mest yok ama deneyin mutlaka doğruluk payı büyük...benden söylemesi

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Selam Gazoz Ağacı,
ben paylaşayım o zaman..
Sizin bilinçaltınız kaybetme endişesine takıntılı!

Seçtiğiniz fotoğraflara göre, kendinizden çok büyük beklentileri olan biri olduğunuzu söylemek elzem ve bu hep böyleydi. Bu sizi yıllar için eğitti ve zeki, başarılı bir yetişkin oldunuz. Fakat bu süreçte sizin en büyük yardımcınız zihninizi kaplayan kaybetme korkusu. Bu, zaman zaman anksiyeteye (kaygı) neden olsa da, entelektüel ve yaratıcı insanın bu türden sorunları çok normaldir. Ancak yine de size kötümser demek yanlış olmaz. Çünkü bilinçaltınız hep kaybettiklerinizi hatırlıyor. Fakat başarılarınız kefede her türlü ağır basar, sıkıntı yok!

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam unuttum.29,

Test sonucunun doğruluğuna hayret ettiğim kadar şu anda bu sonucu sizin nasıl tespit edebildiğinize de şaşırdım doğrusu... umarım ufak bir açıklama yaparsınız çünkü sonuçlar tahminde bulunamayacak kadar fazla sayıda :)

Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim evet itiraf etmem gerekirse sonuç sevdiklerimi kaybetme korkusuna takıntılı olmam çıktı :( siz zaten bunu biliyorsunuz ama eklemek istediğim şu ki ;

Bugün dünyada oğlundan başka kimsesi kalmamış olan bir kadın yüreğinin, hayattaki sevdiklerini kaybetme korkusuyla dolu olarak yaşamasından daha doğal ne olabilir? Belki de bu korku beni sevdiklerime daha çok bağlıyor ve belki de sırf bu korkunun yüzünden onların hatalarını çoğu kez görmezden gelerek, çok kızdığım zamanlarda bile affederek yeniden bağrıma basacak kadar çok sahiplenebiliyorum.

Yaşamımın bundan sonrasında hiçbir sevdiğimi kaybetmeyi göze alamayacak kadar çok seviyorum ve çok da korkuyorum ama önemli olan korkmak değil bu korkunun onlar ve kendim için fayda oluşturabilecek sonuçlarını yaşayabilmek, yaşatabilmek değil mi?

Tekerlekli Sandalye