kırtasiye yardımı kayıtları sydv alınmaya başlandı

mert

Üye
Üye
Benim henüz sonuçlanmadı e devletten sosyal yardım başvuru hizmeti ile yaptım süreç devam ediyor . @mert abimiz direk sosyal yardımlaşmaya gidip başvurmuş daha erken sonuçlanır diye düşünüyorum
cuma günü kardeşim kırsatiye yardım ödemeleri yapılacak dedi sydv memur arkadaş
Merhaba e devletten nasil yaptniz

e devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler BakanlığıSosyal Yardım Başvuru Hizmeti nde yapabilirsiz başvurunuzu yada baglı bulundugunuz ilde sydv başvurunuzu yapabirsiz

Merhaba e devletten nasil yaptniz
e devlet üzerinde yapalirsiniz yada baglı bulundugunuz il sydv vakfına

Son düzenleme:

veli 1500

Üye
Üye
Cuma demediler haftaya çarşamba dedi vakıf müdürü

gececi01

Üye
Üye
Edevlette kırtasiye başvuru başlığı yok sadece genel başvuru var muhtemelen oradaki isteklerinizi beyan edip extradan okuyan çocuklarınıza göre kırtasiye yardımı talep bölümüne yazılacak aile destek programı ve kömür bu formun içerisinde daha önceden başvurduğunuz paketlere başvuru tiki yok zaten ben bunu anladım acaba doğrumu dusunuyorum çünkü yukarıdaki bağlantı adresinde beni aynı bölüme götürdü

mert

Üye
Üye
benim kırtasiye yardım rededildi fesedildi yani onay verilmedi

mert

Üye
Üye

mt_44

Üye
Üye
sağlık olsun kardeşim yapacak birşey yok hane geliri fazlaymış bu keresler evin giderlerini hesaplamıyorlar piyasa almış başını gidiyor

seninki kabul edilmi peki kardeşim
Aynen haklısınız valla, Benimki hala süreç devam ediyor e devletten ama kabul olacağını sanmam

Özge52

Üye
Üye
Benim henüz sonuçlanmadı e devletten sosyal yardım başvuru hizmeti ile yaptım süreç devam ediyor . @mert abimiz direk sosyal yardımlaşmaya gidip başvurmuş daha erken sonuçlanır diye düşünüyorum
Ankara büyükşehir belediyesi sağolsun çocukların kırtasiye masraflarını karşıladılar sadece benim değil ankarada ikamet eden bütün ailelerin çocuklarınınki karşılandı

mert

Üye
Üye
Ankara büyükşehir belediyesi sağolsun çocukların kırtasiye masraflarını karşıladılar sadece benim değil ankarada ikamet eden bütün ailelerin çocuklarınınki karşılandı
Hayırlı olsun Özge hanım adınıza sevindim benim dört tane okuyan çocuğuma vermediler neden mis gelir fazlaymış bu zamanda geçinen geçişin bakalım bu parayla sadece çocukların ellerine dört çocuğu günlük yirmi TL bu bile yetmiyor çocukların okul harçlığı bir simit olmuş dört lira bir tost olmuş yirmi TL bunun yanında meyve suyu yada ayran beş TL bunu aylık hesaplasak 2.bin dört TL bunları düşünen yok tabiki

veli 1500

Üye
Üye
Bizim başvuru kabul edildi yatan para 450 tl yatan bu 1300 tl yatar diye umut etmiştik ama olmadı genede şükür

mert

Üye
Üye
Bizim başvuru kabul edildi yatan para 450 tl yatan bu 1300 tl yatar diye umut etmiştik ama olmadı genede şükür
peki kaç cocugunuz var ona göre kırtasiye yardımı çocuk okuyan sayısı kişi başı 200 tl

mt_44

Üye
Üye
Benimde e devlet başvurum bugün itibari ile başvuru şeklinde görünmeye başladı tek çocuk adına diğer eğitim yardımı diye bakalım hayırlısı.

veli 1500

Üye
Üye
450tl yarmıştır hayırlı olsun allah devlete zaval vermesin

Özge52

Üye
Üye
Benimde e devlet başvurum bugün itibari ile başvuru şeklinde görünmeye başladı tek çocuk adına diğer eğitim yardımı diye bakalım hayırlısı.
Bende 1 hafta oldu e devletten başvuralı ama hala başvuru olarak sosyal yardım bilgilerine dahaca düşmedi nedense

veli 1500

Üye
Üye
Yok 450tl kardeşim bilmiyorum kesinti yapmışsa vakıf müdürü allah ğereğini yapar allah ğörüyor teşekkür ederim bilği verdiğin için

Tekerlekli Sandalye