Lenfoma hastaları malulen emekli olabilir mi?

Siz SGK'ya malulen emeklilik için başvurmuşsunuz, onlarda sizin malul olup olmadığınıza karar vermek için size bu kağıdı vererek hastaneye sevk etmiş. Benim anladığım bu. Kusura bakma yazıların biraz karmaşık anlamakta zorlanıyorum. O yüzden anladığım kısmı yazıverdim.

Benim anladığım kurumlar arasında olan bir yazışma sizin elinize geçen yazı. Size bilgi için gönderilmiş. Siz şu anda bekliyeceksiniz. size sonuç bildirilecektir....

ewwt iskender bey aynen sızın dedıgınız gıbı kurumlar arası yazısmalr imiş raporun degerlendırmeye gıttıgıni bılgılendırmek içinmiş bize gelen yazı

Serkan hangi siteden evrağı takip ediyorsun. Sitenin linkini verirsen yardımcı olmaya çalışayım.

Ama sana tavsiyem internetten daha çok telefonla evrak takibi yap. Başvurduğun il SGK nun telefonuna ve senin işini takip eden memurla telefonla irtibat kur. Daha sağlıklı takip edersin...

iskender bey halil beyın gösterdıgı siteden( 2022 Sayılı Kanuna Göre Evrak Takibi İşlemleri ) olan yerden gırdım ama kayıt bulununamadı dıyor tc kımlık no ıstıyor gırıyorum yok kayıt bulunamadı denılıyor

Serkan, o dediğin yer 2022 maaşına başvuranların evraklarını takip etmek için var. Seninle alakası yok oranın.

slm iskender bey neden bız ınternetten vermıs oldugunuz evrak takıbe gırıyorum bulamıyorum bır sonuc yazıyorum ( evrak bulunamadı dıyor) iskender bey telefonlada takıp edıyoruz ama ınternetten de belkı ögrenebılırız dıyorum ama sonuc vermıyor

Serkan, internette evrağınızla ilgili işlemi göremiyorsanız SGK nete evrağınızı kayda geçmemişlerdir. O önemli değil. Siz telefonla durumunuzu gelişmeleri biliyorsanız internet önemli değildir. Size tavsiyem ya giderek yada telefonla birebir evrağınızı takip etmektir.

Geri