Malulen emeklilikte kontrol şerhi?

bilmemek ayıp degil ögrenmemek ayıp halil bey bazı seyleri basımıza gelmeden ögrenmemekte inatcıyız malesef bilmedigim bircok konu var aklımıza geldikçe yazıyoruz sagolun varolan lakin sizin her koldan uzman arkadaslaınızın oldugunu bildigim için sordum mumkunse beni aydınlatırsanız sevnirim emekli aylıgı diyor siz özel aylık diyorsunuz neye tabiyim yani işyerim den bir türlü işyerinde calısıtıgıma dair dilekceyi alamadım vermediler oyalıyorlar anlamadım daha öncede belirttim yuzde 40 oranım var daha önceden aldıgım süresiz raporumda var 18 yıl 4080 prim gun sayısında emekli hakkım var bilemedim kafam karıstı özel aylık tutarı nedir acaba! tesekkürler

özel aylık tutarının ne olduğunu bilmediğimi daha önce kaç kez yazdım. Sizi inandırmak için daha ne yazayım? Ayrıca bu sitede günde 10 larca soruya yanıt veriyoruz. Sizinkini bilsek niye cevap vermeyelim ki?

Ben size önceki yazımda da belirttigim üzere bilmemenizin ayıp olmadıgı sadece geniş bir uzman kadrosu oldugunu ve ögrenilwmiyecek bir konu olmadıgını belirttim ve yardım istedim tabi ki herkese cvp yazamayabilirsiniz neyse kolay gelsin

Geri