ÖMSS 2012 sınavı nasıl geçti?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle sınava girenlere geçmiş olsun.
Bana göre fen değildi. Çok boş bıraktım, yanlış doğruyu götürdüğü için.
Sizler ?

Birey

Üye
Üye
mat hiç yapmadım diğer soruların 43 tanesini işaretledım, yanlış beklemiyorum ama yine de bilinmez. Sorular fena değildi güzeldi ama bilmediklerım vardı ( iki tane)

Mcaglar

Üye
Üye
ben 3 tane boş bıraktım ama türkçe sorularından emin değilim orta öğretim ön lisans ve lisans soruları farklı

mevce

Üye
Üye
Sorular zordu sürede azdı bana göre.Bu arada ben siteye 2 saattir giremedim sizde de aynı sorun oldu mu?

Mcaglar

Üye
Üye
hayır direk açıldı benim bana türkçe soruları zor geldi

laylaylom

Üye
Üye
Ben Önlisans düzeyinde girdim önce genel kültür yaptım vakit kazanmak için,genel kültür gerçekten kolaydı fakat türkçede ne anlatım bozukluğu ne yazım kuralları vardı bol bol paragraf vardı matematiğe son 15 dk bakabildim ve zaman Türkçe yüzünden yetmedi herkes için hayırlısı olur inşallah.Bu arada kadro sayısı 7 bine çıkmış

Ali Gürler

Üye
Üye
Sorular bence basitti zaten üniversite ögrencisiyim ben umutluyum sizlerede şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar. sonuçlar açıklanınca yine neticeyi bildiririm size herkes için en hayırlı olan neyse o olsun...

frankenstein

Üye
Üye
Arkadaşlar LİSANS kademesinde girdim. Sınav umduğum gibi geçmedi. Açıkçası; KPSS bile ÖMSS Lisans'tan kolay demekle abartmış sayılmam!

ÖSYM'yi tebrik ederim. Ayrıntısına kadar sormuşlar, helal olsun (!) ÖMSS Lisans'tan full çıkaran olursa alnından öperim onun..

Birey

Üye
Üye
Kazık sorular vardı yok değil sorular açıklansa da doğru ve yanlışlarımızı öğrensek. Sonuçlar nerede ve ne zaman yayınlanacak, bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Mcaglar

Üye
Üye
soru ve cevapları nezaman verırler bilen var mı?

mevce

Üye
Üye
15.00ten sonra öss sorularını açıklıyorlardı ama ömssyı ne zaman açıklarlar bilmiyorum.Benim beklediğimden kötü geçti.Görüldüğü kadarıyla ortalamalar düşük olur.Zaten kolay olsaydı herkes yapardı ortalama artardı.

Mcaglar

Üye
Üye
acayip sorular var dı ne bileyim güreşin nerede yapıldığını

mekansız67

Üye
Üye
Böle bi sacmalık olamaz ya 15 tane edebıyat 15 paragraf orada 35 dakıka yedım surem yetmedı 10 tane mateamtk sorusuna bakamdm
sallayamadımda 1,30dk olsa ne olurdu bıldıgım sorulara yetısemedım...

AxSİ

Üye
Üye
beklediğimden kötü geçti ve süre yetmedi....

nezaket00

Üye
Üye
SELAM ARKADAŞLAR
ortaögretim soruları normal umarım herkes yapmiştir. bu yükü üzerimizden attık sıra sonuçlara geldi.
inşallah herkes rahatlığa kavuşur. AMIN......
HERKESE KOLAY GELSİN.. YARIN SORULAR İNTERNETE VERİLECEK HABERİNİZ OLSUN. VE CEVAPLAR......

mevce

Üye
Üye
Ayın 22 sinde yapılan tus ve dus sınav soru ve cevaplarını bugun yayınlamışlar.İnşallah bızımkınıde 1 hafta sonra yayınlamazlar.Çok merak ediyorum.

egribey

Üye
Üye
saaat kadçda acıklancak

Tekerlekli Sandalye