ÖMSS 2013/ 2.alım yapılacak: Müjde

sevme_

Üye
Üye
derderbo arkadaşım burada olman insanlara yardım etmeye çalışman güzel yalnız şunları öğrenmek isterim bilgin varsa sanırım 5 bin veya 6 bin kişi açık var ömss de bunların 3. atama olması lazım diyete ve öğretmenden ataması haricinde ve insanların kaderleri ile oynanmaz bu kadar defalarca yazdım yine yazacağım 5 sınava girdim benden düşük alanlar girdi bunu YassaX arkadaşımla da konuştuk bana ispatlayabilirsin gerekli mevcilere git dedi ispatliyamam asla çamur at izi kalsın değil değil asla bileğinin hakkı ile kazanan arkadaşlar elbette vardır BEN VAKKO arkadaşımn sonuna kadar yanındayım kpss de tvler dedi sorular çalınmış dediler eee nerde kim ispat etti ?? ben 2 kpss 2 ömss 1 de başka sınava girdim hepsini kazandım doğuyu yazdım olmadı ama adam 1 kere sınava girdi memur oldu veya kura ile memur oldu kimse ayrıca benden düşük alanlar memur şu anda bunu TÜM TÜRKİYE BİLİYOR kimse ama kimse bana bu ömss dahil şefaf demesin ben inanmıyorum ayrıca benim gibi sanırım bir çok kişi inanmıyorum sorun atanmak veya atanmamk değil sorun haksızlık yapılması emeğimizle oynanması

derderbo

Üye
Üye
Eğer söyledikleriniz olaki doğruysa sevme kardeşim ellbetteki onun vebali torpil yapanların boynunda olacaktır,lakin öyle bir şey yoksada bunuda vebali iddayı söyleyenlerin boynuna olacaktır çünkü bu ağır bir ithamdır.

derderbo

Üye
Üye
Artık Allah bilir derim.sevme kardeşim sizin yapacağınız şudur tercih yaptığınız kadrolara sizin puanınızdan düşük puanlı aday atanmışsa ozaman haklısınız hakınızın peşine düşün savcılığa suç duyurusunda bulununuz,şayet öyle değilse bilmediğiniz insanların günahını almayınız,burda sizin msjlarınızı binlerce kişi okur onlarıda günahlara ortak edersiniz.

berke

Üye
Üye
milletvekili tanıdığınız da olsa belge sahteciliğine girip suç teşkil ettiğinden torpil olamaz ben bizzat biliyorum . var diyenler yanlış biliyorlar , direk bakanın aracılığıyla olursa belki zaten kimse kimsenin hakkını yemek istemez , kazandığı paranın nasıl hayrını bekler .

sevme_

Üye
Üye
derderbo kpss de demediler mi arkadaşım tv ler yayın yaptı sorular çalındı diye değil mi ispat edemem asla edemem ama bunlar illaki var yani ben sana kpss den örnek verim sorular çalışmış dediler hatta bazı soruları iptal ettiler neyse ben uzatmak istemiyorum çünkü uzadıkça uzar bu konu ama hakkımı asla HELAL etmem

sevme_

Üye
Üye
derderbo 3.atama hakkıda bir bilgin var mı ben 2014 diye duydum ocak 2014

derderbo

Üye
Üye
İnşallah 2013 ocak-şubatında bir alım daha olur,gelişmeler bu yönde gider.

celil06

Üye
Arkadaşlar...
ömss sonuçlari açiklandi.
Ben hiç bir kadroya yerleşemedim.
***yeni tercihler ne zaman yapilacak ömssde

celil06

Üye
2013 de 2.engelli memur atamalari ne zaman yapilacak?

Sungur_Fırat

Üye
Üye
varmı bi gelişme...

Tekerlekli Sandalye