ÖMSS 88.6 puan sıralamam 890 orta öğretim atanamadım?

marcus_oredius

Üye
Üye
teşekkür eder.

inşallah sizde atanacaksınız. bu inancı kaybetmeyin. eğer tercihler sırasında yardıma ihtiyaç duyarsanız ben burda olacam

J

JACK_HUNTER

Guest
teşekkür eder.

inşallah sizde atanacaksınız. bu inancı kaybetmeyin. eğer tercihler sırasında yardıma ihtiyaç duyarsanız ben burda olacam

Çok sağol marcus, Allah bu yardımlarının karşılığını verecektir inşallah. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun, Allah ın sözünden öte söz yok, buna inancımız tam. Herkese sabır diliyorum.

umutsuz olmayın

Üye
Üye
bende engelli annesiyim.eskişehirde yaşıyoruz.marcus_oredius seni ve atananları tebrik ediyorum.inşallah darısı oğluma ve diğer atama bekleyenlere...
oğlum 86.6... almıştı sınavdan genel engelli lise mezunu.hakkari kars yazsaydı gidecekti,ama ben uzak illeri istemedim.2. atamalarda bizede yardımcı olursan sevinirim.Allaha emanet olun...bu arada sılaması 1351 di.

umutsuz olmayın

Üye
Üye
bu arada sıralaması 1351 di. bayağı umutlanmıştık ama olmadı hayırlısı olsun.

umutsuz olmayın

Üye
Üye
marcus teşekkür ederim.sanırım siz görev yerinde olursunuz 2. atamalarda
ama tel de de konuşabiliriz.ben buradan özel mesaj yazmayı bilmiyorum,gerekirse nasıl yazacağım

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Özel mesaj yazmanın en kısa yollarından biri şu şekildedir.
Ekranın solundaki üye adına bir kere tıklayın, açılan pencerede Profil Bilgileri Özel Mesaj v.b gibi seçenekler çıkacaktır. Oradan ÖZEL MESAJ yazanına tıklayıp özel mesajınızı atabilirsiniz.

masal internet

Üye
Üye
3427.oldum atanamadım , ama atananların puan ve listelerine baktığımda sadece hizmetlilerin benden düşük puanla bazı yerlere atandığını gördüm..çok normal bence atamalar..sorun varsa da tabii bildirmek hakkını aramak gerekir.. ancak düşünüyorum da benim üstümde puan alanların birçoğu atandığı için ve de 2. atamada 13-14 bin kişiyle ilkinin 2 katı olduğunu düşündüğümde , sanırım yaşadığım şehirde bir atamam sözkonusu olacak gibi..hayırlısı olmasa bile başka şehirleri de mutlaka atanmak için yazaıcam..

magdur

Üye
Üye
Arkadaşlar nasıl tahmin ediyosunuz 400. sıraya falan geldim diye? bende 1544.yüm kaçıncı sıraya gelmişimdir yardımcı olabilirseniz sevinirim

marcus_oredius

Üye
Üye
800 ortalama olarak önden atanan kişi sayısı olarak al ıyoruz o süretle sizin 744 oluyor sıralamanız.

hasan66600

Üye
Üye
hakkında hayırlısı olsun ama birşey yaılamıyor:)

Tekerlekli Sandalye