ÖMSS Ataması yapılanlar atandıkları kurumu arayarak hangi belgelerin istendiğini?

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar şu anda atandınız. yapılması gereken atandığınız kurumun bakanlığının telefon numarasını arayarak ne türden belgeler istediklerini öğrenmek. genel olarak sabıka kaydı 5-6 fotoğraf sağlık raporu vs isteniyor. ben bugün gıda tarımı aradım elimize devlet personel başkanlığından daha yazı gelmedi bir iki gün içinde gelir buna göre biz duyurmaya çalışırız ancak bizi arasıra arayarak bilgi edinebilirsiniz dendi

saygılar

Birey

Üye
Üye
Benim de Hakkari geldi, ilk tercihimdi. Gıda Tarım ve Hayvancılık..

Diğer başlıkta okuduğum kadarıyla sen de Siirti kazanmışsın hayırlı olsun MArcus Oredius.

Birey

Üye
Üye
Ben de teşekkür ederim Marcus

meredith

Üye
Üye
Marcus, hayırlı uğurlu olsun kardeşim, ben de ilk tercihim Kırıkkale'ye atanmışım. Gıda Tarım ve Hayvancılık atama konusunda önemli bir haber alırsan özelime mesaj yazar mısın? Allah razı olsun sizlerden verdiğiniz bilgiler çok önemli :). Atamanız sizin ve aileniz için hayırlara vesile olsun.

marcus_oredius

Üye
Üye
tabi ki meredith ancak paylaşım daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için buraya yazarım sana da link atarım

Birey

Üye
Üye
Eyvallah abı teşekkürler.

adore

Üye
Üye
Ben de Adana Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığını kazandım.Bugün Adana il müdürlüğünü aradım,henüz bize bir yazı gelmedi dediler.Bakanlığı aradım orada personelden bir bayan pazartesi günü bakanlığın sitesinde konu ile ilgili açıklama olacak dedi.Yeni işiniz hayırlı olsun,görünüşe bakılırsa aynı bakanlıkta çalışmaya başlayacağız :)

marcus_oredius

Üye
Üye
öyle adore sizinde hayırlı olsun. burda gerekli bilgileri ve düşüncelerimiz bu atama sürecinde paylaşalım böylece hepimiz faydalanalım.

adore

Üye
Üye
teşekkürler en azından biraz fikrim oldu :)

elazigg23

Üye
Üye
Arkadaş Öncelikle hepiniz için hayırlı olsun Ben 75,764 puan aldım fakat atanamadım, hayırlısı olsun peki 2 yerliştermede atanma şansım nedir. yani şuan en alt puan kaç puana kadar atandı diyarbakırlı kardeşim senin puanın kaçtı Tekrar hayırlı uğurlu olsun

elazigg23

Üye
Üye
arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun tüm atanan kardeşlerimize Allah daha da mesut etsin hepinizi ben 75,765 aldım tercihlerimde atanamadım, en küçük puan olarak kaç puan alanlar atandı, 2. yerleştirmede şansım nedir. birde diyar bakırlı hakkariyi kazanmış kardeşim senin puanın kaçtı

marcus_oredius

Üye
Üye
elazigg23 öncelikle önden bir kısım atandığı için her atamada şansın artıyor. kabul puanın ortalarda ancak ben eğer mantıklı ve kutunun dışında tercihler yaparsan kazanabileceğini inanıyorumben öyle yaptım

elazigg23

Üye
Üye
yani makul bir puan dimi marcus_oredius atanma şansımız yüksek

marcus_oredius

Üye
Üye
tabiki ama dediğim gibi eğer tercih yaparsan illeri çeşitlendirmende fayda var.

mives

Üye
Üye
arkadaşlar bende 9.cu tercihim sakaryaya atanmışım.benimkide gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı veri hazırlama ve kontrol işletmeni.bende ankarayı bakanlığı aradım pazartesi hangi evrakları isteyeceklerini yayınlayacaklarmış.hayırlı uğurlu olsun.ya bide şunu merak ediyorum evraklrı tamamladıktan sonra ankarayamı götürecez yoksa bakanlığın il müdürlüğünemi.

Tekerlekli Sandalye