ÖMSS Ataması yapılanlar atandıkları kurumu arayarak hangi belgelerin istendiğini?

vuslat

Üye
Üye
ataması olan arkadaşları tebrik edrim.ben de tüm kamu hastaneleri kurumu ankara atandım 80 puanla hayırlı olur inş.

marcus_oredius

Üye
Üye
şimdi arkadaşlar kesin gerekeçek olan belgeler var bunları bir an önce hazırlayın isterseniz

ikametgah
5-6 fotoraf (12 tane alın yanınıza)
adli sicil kaydı
sağlık raporu (özür raporuna ayrıyeten)

meredith

Üye
Üye
Anlamadım özür raporundan ayrı sağlık raporu mu? Nasıl neden?

marcus_oredius

Üye
Üye
sağlık raporu iş yapabilir raporu. bu sadece doktor size bakıyor ve iş yapabilir diyor eğer özür raporunuzu yanınıza alırsanız bunu da bilgi olarak ekliyor. ssklı çalışıp her yıl girdi çıktı yapanlar bu rapora aşinadır.

meredith

Üye
Üye
Cevapların için teşekkür ederim, inan sanal alem de değerli bilgileriniz benim için çok önemli. Allah razı olsun.

Özür raporu mu aldığım hastaneden almam yeterli mi? Yoksa kurumun istediği belirli hastaneler mi olacak?

mahmutsertdemir

Üye
Üye
Selamun Aleykum ben ilkokul mezunuyum dün kuralar çekildi kura sonucunda herhangi bir kadroya yerleşemedim kura ile yerleşemeyenler
ne yapmalıdır bundan sonra tekrar kura çekilecekmiş kura ile alınacak kişilerin ne yapmaları lazım ayrıca bu siteye az önce üye oldum soruma cevap verirseniz sevinirim saygılar...

marcus_oredius

Üye
Üye
kurada atama çıkmayan adaylar bir sonraki kurayı bekleyecekler. bir ihtimal atanan adaylardan gitmeyenler olursa ek kura yapılma ihtimali vardır. ancak her tercihte kura hakkınız olacağını düşünüyorum.

mahmutsertdemir

Üye
Üye
tamam demek istediğim ikinci kura için tekrardan tercih işlemi olacakmı olacaksa ne zaman?

marcus_oredius

Üye
Üye
bu ancak ösym tarafından duyrulur ama tahmin ediyorum ki 2013ün ilk aylarında veya 2012nin son 2 ayında olma ihtimali var. şu anda daha yeni lk tercihler bitti ilersi hakkında daha tam net bir bilgi verilmedi.

mahmutsertdemir

Üye
Üye
ayrıca bu kura çekiminde şaibe vardır çünkü kura çekimini basına kapalı tuttular yine torpil sözkonusu

marcus_oredius

Üye
Üye
bu arada 2 kura için elbetteki yeniden tercih olacak. bu tercihleriniz sadece bu kura için olan listelerden seçtiniz ikinci kurada yepyeni bir liste olacak.

mahmutsertdemir

Üye
Üye
anladım genelde ilkokul mezunu olanlar son planda kalıyor bu devletin sınıflandırma metodu

marcus_oredius

Üye
Üye
hayır kardeşim size sınavsız bir şekilde kura ile bir hak tanındı. bu ne lise ne önlisans nede lisans mezununa tanınan bir haktır.

mahmutsertdemir

Üye
Üye
tamam ama yönetmenlik diyorki en başta ön lisans üniversite daha sonra lise mezunu sonra ortaokul ve sonra ilkokul yani ilkokul herzaman son planda kalıyor

marcus_oredius

Üye
Üye
lisans önlisan ve lise sınava girdiği için öncelikleri var. ancak şunu da hesaba katın bu eğitim düzeylerinden mezun olan arkadaşlar birbiriyle yarışıyor.

umutbitmedi

Üye
Üye
arkadaslar ben gida tarimi kazandim, veteriner teknikeri olarak, ise tahminen ne zaman baslarifz, benim tahminimcw , en erken 17 eylulde, yada 24 eylulde baslariz, ama sizce daja erken baslama olasiligi varmi, ne zaman, cunku istifa etmem gerek ozel sorde calisiyom

marcus_oredius

Üye
Üye
elden takip ederseniz daha erken başlama şansınız var çünkü bütün posta işlemlerini siz kendiniz yapacağınızdan posta müdürlüğünün geçikmelerini ve personelin o postayla ilgilenme sürecinin önüne geçmiş olursunuz. hayırlı olsun neresi oldu. aynı sorun bendede var bugün şefime sordum istifa yazın eline geçince yap dedi .

umutbitmedi

Üye
Üye
en erken ne zaman baslamak zorunda kaliriz, kendimiz hizlandirmazsak, yani kimisi bayramdan hemen sonra diyo, bense 17eylulden once olmaz, diyom, , , bi sorum daha bvar, sik sik hastalik raporu alirsak isten cikarip tazminat verirlermi acaba, 5yildir calisiyom

marcus_oredius

Üye
Üye
tazminat konusunu ben araştırıyorum ancak eğer hastalık raporu alırsanız sık sık ne olur bilemem. ama elden takip edilen belge daha hızlı olacağından daha önce işe başlama şansınız var. ben elden takip edecem umudum bayram sonrasında 5-6 gün meyir müddetti kullanıp eskişehirdeki işlerimi hale yola koyup öyle gitmek.

teamtech

Üye
Üye
SELAMLAR ARKADAŞLAR BEN ATANAMADIM AMA SAYIN TAYİP ERDOGAN ABİ İNTERNET SİTESİNDEN OKUDUM , KURA İLE ATANAMAYANLAR ÜZÜLMESİN BOŞ KADROLARA ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİ YERLEŞTİRECEGİZ DEDİ

KAYNAK: Erdoğan engelli memurları sevindirdi

ŞİMDİ VARKİ NOTER HUZURUNDA YAPILDI VE BİZLERE ACIKLANDI KADERİMİZ NEYİ GÖSTERİYORSA ONU CEKECEZ BUNDADA VARDIR BIR HAYIR

Tekerlekli Sandalye