ÖMSS Ataması yapılanlar atandıkları kurumu arayarak hangi belgelerin istendiğini?

G

güz gülleri

Guest
Mesut Onur: anlamadım şimdi ?hangi ili kazanırsan kazan belgeleri ankara genel müdürlüğüne mi teslim edeceğiz.onu mu anladım.??

Birey

Üye
Üye
Güz gülleri, hangi ilde olunursa olunsun o evraklar Ankara Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığının Genel Müdürşüğüne götürülmesi ( siz ya da yakınınız) ve ya gönderilmesi ( Posta ya da kargo vs ile) gerekiyor.

Duyurular sayfasının altında ş adres var: Eskişehir Yolu 9. km. 06530 Lodumlu/Ankara

G

güz gülleri

Guest
ben ankara da yım zaten.bende erzuruma gitmenin yollarını arıyordum.erzurumu kazandım çünkü:)
eğer öyleyse buraya gitmem sorun değil.:)

Birey

Üye
Üye
:)) Ankaradasınız evraklarınızı teslim etmek için neyi bekliyorsunuz ki

Hem Merak etme Erzuruma gidince Ankarayı ne kadar özleyeceğini şimdiden tahmin ediyorum, acele etme bence Ankarada olmanın tadını çıkar gidene kadar :)

G

güz gülleri

Guest
ankara dan bıkmış durumdayım özel sektör bir bankada çalışıyorum.beni çıkarın dedim çıkarmıyorlar:)istifa etmek zorunda kalacağım sanırım.

bende erzurum gıda tarım bak .sitesine giriyorum duyuru göremiyorum demekki o yüzdenmiş he?

Birey

Üye
Üye
Özel sektörden kurtulacağınız için sizin adınıza sevindim. Ben de D.bakırdan bıktım, buralardan gideyim de neresi olursa olsun yeter ki gideyim diyorum ama bir yandan da sorunun D.bakır olmadığının farkındayım. Biz çevreden kurtulmak istiyoruz aslında yoksa Gerçek şu ki: Ankara Erzurumdan daha güzeldir.

Bu arada Bayan bir arkadaş da Erzuruma mebe atandı, ikinizde bu sitedensiniz ( ondan habersiz isim vermek istemıyorum) Tanışmanızda ve beraber ev tutmanızda fayda var bence...

Bu arada duyuru Tarımpersonel.gov.trden yayımlandı, il sitelerinde bulunmaz sanırım. Buyrun duyuru linki ...:::TKB PERSONEL GENEL M

G

güz gülleri

Guest
teşekkür edrim. valla gerçekten o arkadaşla tanışmak isterim:)
bir konuş o zaman.benim erzurum da tanıdığım çok ben erzurumluyum.ama kendime ev tutmayı düşünüyordum.anlaşırsak neden olmasın süper olur:)
bide geçen gün marcus_:un dediği iş emrini almak lazım dediği olay ne??

Birey

Üye
Üye
Tamam o zaman ben kendisine söylerım o senınle irtibata geçer sanırım ( Siteden) Şimdi erzurumu neden sevdiğini anladım aslında tanışmanız daha çok onun faydasına olacak zira o Erzurumlu değil yani tanıdığı yok.

iş emri sanırım şu olmalı: evraklarımızı kuruma verecez ve kurum bize başka bir evrak verecek işe alındınız gidip başlayabilirsiniz gibisinden.

O emir elinize geçtiği andan 15 güne kadar işe başlamak zorundasınız bunu unutmamanız lazım.

Tabi o emir nasıl ve ne zaman gelecek o konuda fikrim yok, Ankaralılar gidip Kurumun genel müdürlüğüne sormuyor biz Ankaradan uzaktakiler ne yapabilir :DD:

G

güz gülleri

Guest
:D haklısın.
kafam çok karışıyor zaten her kes bir şey diyor.en iyisi eblgelerimi toplayım genel müdürlüğün kapısını çalmak.
peki ben belgeleri buraya verdim. erzurum beni ne ara çağıracak o zaman????hadi bir fikir yürüt:D

Birey

Üye
Üye
Fikir yürütmek kolay da tutturması zor oluyor:D

İnan bu konuda hiç fikrim yok :D:D

hunter

Üye
Üye
az önce atandığın kurum (bursa buski)den telefon geldi mail adresimi teyit ettiler,mail adresime istenen belgeleri yollayacaklarına ve bu belgelerle beraber 27 ağustos pazartesi sabahı personel özlük işlerinde hazır bulunmamı istediler.

hunter

Üye
Üye
güz gülleri; ilginç kelimesini bana mı kullandınız acaba? bana ise neden ilginç?

G

güz gülleri

Guest
:)kurumun telefon açması ve gün vermesi.burda her kes ne yapacağını şaşırmışken size telefon geliyor. güzel bir olay.vede ilginç:)

razz

Üye
Üye
Mal bildirim beyannamesini internetten indirdim, malesef linki unuttum... Kırtasiyeden de alabilirsiniz.

Diploma konusunda net bilgim yok...

Belgeler ayın 24üne kadar GTvH genel müdürlüğüne ulaşmış olması gerekiyor. Kargoya güveniyorsanız kargoya verirsinz, güvenmiyorsanız kendını ankaraya gidip verirsiniz.

Bu arada sana hayırlı olsun, Ben Diyarbakırlıyım D.bakır hakkında merak ettiklerin varsa sorabilirsin belki cevaplayabilirim.

Dipnot: Geç cevap verebilirim...

Teşekkür ederim...

Ben daha önce yerleşmiş bir yakınımdan öğrendim tasdikli diplomayı üniversitenin ilgili bölüm dekanlığından onaylı fotokopisini alıyormuşuz...

Mal bildirim beyannamesinide internetten indirip yada kırtasiyeden alarak dolduracakmışız...

Sağlık raporunuda sürekli ibaresi olduğu halde hastanenin başhekimine rapor geçerlidir diye onaylatıyormuşuz...

Evrakları tamamladıktan sonra 24.08.2012 tarihinde mesai bitimine kadar ellerinde olacak şekilde

Beyan formu ile birlikte gönderecekmişiz fakat ben bakanlığa gidip teslim etmeyi düşünüyorum...

hunter

Üye
Üye
güz gülleri;buski yerel bir kuruluş topu topu aldığı 11 kişi,diğer bakanlıklar yüzlerce kişi alıyor ondan olmasın ??

hunter

Üye
Üye
güz gülleri; tşk ederim,size de hayırlı olsun.

AxSİ

Üye
Üye
Özel sektörden kurtulacağınız için sizin adınıza sevindim. Ben de D.bakırdan bıktım, buralardan gideyim de neresi olursa olsun yeter ki gideyim diyorum ama bir yandan da sorunun D.bakır olmadığının farkındayım. Biz çevreden kurtulmak istiyoruz aslında yoksa Gerçek şu ki: Ankara Erzurumdan daha güzeldir.

Bu arada Bayan bir arkadaş da Erzuruma mebe atandı, ikinizde bu sitedensiniz ( ondan habersiz isim vermek istemıyorum) Tanışmanızda ve beraber ev tutmanızda fayda var bence...

Bu arada duyuru Tarımpersonel.gov.trden yayımlandı, il sitelerinde bulunmaz sanırım. Buyrun duyuru linki ...:::TKB PERSONEL GENEL M

Teşekkurler Mesut :)

AxSİ

Üye
Üye
teşekkür edrim. valla gerçekten o arkadaşla tanışmak isterim:)
bir konuş o zaman.benim erzurum da tanıdığım çok ben erzurumluyum.ama kendime ev tutmayı düşünüyordum.anlaşırsak neden olmasın süper olur:)
bide geçen gün marcus_:un dediği iş emrini almak lazım dediği olay ne??
Merhaba Atanmanız hayırlı olsun...
Mesut Onur Arkadaşımın bahsettiyi kişi benim :) Ben de tanışmak isterim sizinle.Şu an zamanın kısıtlı olduğu için buradan yazıyorum.Ama detaylı konuşmak ve tanışmak isterim tabi ki.Görüşmek üzere....

Tekerlekli Sandalye