ÖMSS Ataması yapılanlar atandıkları kurumu arayarak hangi belgelerin istendiğini?

mesutttt

Üye
Üye
herkese hayırlı olsun. bende kırklareli gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı veri hazırlama ve kontrol işletmenliğini kazanmışım. Ankarayı aradım ama hep meşguldü. Bilgisi olan sürekli bilgi paylaşırsa sevinirim.

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar bende 9.cu tercihim sakaryaya atanmışım.benimkide gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı veri hazırlama ve kontrol işletmeni.bende ankarayı bakanlığı aradım pazartesi hangi evrakları isteyeceklerini yayınlayacaklarmış.hayırlı uğurlu olsun.ya bide şunu merak ediyorum evraklrı tamamladıktan sonra ankarayamı götürecez yoksa bakanlığın il müdürlüğünemi.

evet ankaraya götüreceğiz.

marcus_oredius

Üye
Üye
herkese hayırlı olsun. bende kırklareli gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı veri hazırlama ve kontrol işletmenliğini kazanmışım. Ankarayı aradım ama hep meşguldü. Bilgisi olan sürekli bilgi paylaşırsa sevinirim.

bana verilen cevap evraklarla ilgili yazı sitemizde yayınlanacak ancak arada bir bizi arayın dendi. gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı numarasından 2430 ulaşmaya deneyin.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

ÖMSS 2012 ataması yapılan tüm arkadaşları tebrik ederim. Kendilerine ve ailelerine hayırlı olması dileklerimle...

marcus_oredius

Üye
Üye
mektup yoluylada olabilir ancak ben elden takipetmenin daha pratik olacağı kanısındayım . şu ana kadar bütün işlerimi elden takip ettim ve hatasız belasız kurtuldum.

erolktll

Üye
Üye
yaa herkese hayırlı olsun banada gıda tarım bakanlığı ankara tüm ilçeler (merkez) çıktı bu bakanlık binası olabilir mi, birde ben santral memurluğuna atandım ne iş yapacam orada sölermisiniz

blues

Üye
Üye
erolktll
hayırlı olsun..kardeş kaç puanla girdin hangi gruptan..

sebboy

Üye
Üye
arkadaşlar şu anda atandınız. yapılması gereken atandığınız kurumun bakanlığının telefon numarasını arayarak ne türden belgeler istediklerini öğrenmek. genel olarak sabıka kaydı 5-6 fotoğraf sağlık raporu vs isteniyor. ben bugün gıda tarımı aradım elimize devlet personel başkanlığından daha yazı gelmedi bir iki gün içinde gelir buna göre biz duyurmaya çalışırız ancak bizi arasıra arayarak bilgi edinebilirsiniz dendi

saygılar
bu yerleştin demek oluyor tebrik ederim arkadaşım bn 70 puanla açıkta kaldım:((

erolktll

Üye
Üye
teşekkürler hakkaniyet allah herkese nasip etsin ben 92 ,16 puanla yerleştim istediğim yer değildi ama bunada şükür 10. tercihimle lise görme engelli grubundan girdim

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba Arkadaşım,

İstediğin yer değildi biliyorum ama olsun senin adına çok sevindim :) tebrik ederim. Santral memurluğu yaptım ben de öğrencilik yıllarımda inan çok zevklidir :) sen insanları görmesen de onlar seni sesinden tanır, görür sanki :) tüm yaşamın , sesinin tınısına gizlenecektir ve inan güzel bir işin olduğu için mutluyum senin adına gönlüm İstanbul üniversitesini isterdi ama demek hayırlısı buymuş. Sana abla tavsiyesi asla yaptığın işi küçümseme çünkü sen ; seni arayanların yani santrali arayanların ışığı olacaksın! Onlara yardımcı olmak için karşı tarafta bekleyen o sesin sahibini de bir gün mutlaka merak edip görmeye gelecekler ve sen de çok sevindiğin anılar yaşayacaksın :)

Sen işini sahiplen ve yaptığın iş ne olursa olsun en iyisini yapmaya çalış kardeşim :) Umuyorum ki bulunduğun o devlet memurluğu görevine sahip çıktığın sürece çok değer katacaksın :)

Tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Sağlıcakla kal, sevgiyle kal,

erolktll

Üye
Üye
gerçekten duygulandım söylediklerinizden sonra bu işe daha farklı bakmamı sağyayacak bu peki mesela başımızda bi müdür filan duruyo mu masamızda bilgisayar vs. ekipman var mı yoksa sadece telefon mu var kusura bakmayın ben daha tecrübesizim yaş 18 olunca tecrübede o kadar oluyo detay olursa sev,n,r,m tekrar teşekkürler bu güzel yazı için :) :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Sevgili Kardeşim,

Benim yaptığım santral memurluğu vardiyalı sistemdi ve saatleri belliydi, bir odada 3 arkadaştık, bilgisayarlarımız vardı ve tabii ki telefonlarımız. Arayanları zamanla ezberlediğimiz dahili telefonlara bağlıyorduk ama sistem şimdi çok daha gelişmiştir. başımızda müdür falan da yoktu. Düşün biz işimizi keyifli hale getirmeye öyle alışmıştık ki aramızda yarışma düzenlerdik. Bugün en fazla kim hat alacak yarışması :) 1. ye gofret, çikolata ısmarlardık :)

kendini seni arayanların yerine koy sadece :) başarılı olmak için tek yapacağın sen seni arayanların duymak istediği ses olmalısın :) o seste yaşama sevincini yansıtan cıvıl cıvıl bir tonlama olmalı :), zamanla doğru hat aktarmayı elinde olmasa bile beynin hafızaya alacağı için zaten hızlı bir şekilde başaracaksın :) sen bu devlet memurluğunu hakettin ! artık bir işin var! seni bekleyen bir masan var! senin yardımını isteyen buna ihtiyacı olan insanlar var ! Hadi ne duruyorsun telefonu açsana :)

Şaka bir yana güzel kardeşim senin yaşın daha 18 olabilir evet küçüksün daha ama sen de kocaman bir yürek var :) ve o yürek şimdi mutlulukla çarpıyor değil mi?

Hayatın sana tüm istediklerini cömertce vermesi dileğimle,

marcus_oredius

Üye
Üye
sebboy evet atandam teşekkür ederim. ancak ben hala burda olacam aklınıza takılan sorularda yardımcı olmaya çalışacam. ek yerleştirme ve 2. atamada şansının daha iyi gidebileceğini tahmin ediyorum.

erolktll tebrikler kardeşim. umarım istediğin gibi bir yerdesindir.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Hey arkadaşım nereye :)

Tebrikler sevgili arkadaşım marcus , tamam devlet memuru oldun ama bu siteyi bırakmak yok her nerede ne görevde olursan ol :) güle güle git yeni görevine ama yüreğini de götür gittiğin yere :)

erolktll

Üye
Üye
teşekkürler gazoz abla edebi bir kişiliğiniz var bunu eminim herkes söler size sizin yazdıklarınızı okurken içime mutluluk doldu teşekkürler marcs abi diyim o zaman sizede bakalım bizde gofretine yarısırız belki :)))

ervah

Üye
Üye
Kazanan tüm arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum.Haklarında böyle hayırlıymış...88 puanla yerleşemedim ben fakat umudumu kaybetmiyorum çünki geç yerine gelsede verilmiş sözler var.Gercekleşiyorda...2 yıl içerisinde bi çok arkadaşım memur olacak sabırla tüm gelişmeleri takip edelim ve sitemizin kıymetini bilelim:)

marcus_oredius

Üye
Üye
gelecek dün burdaydı

Tekerlekli Sandalye