ÖMSS Kamu Hastaneleri Kurumuna atanan arkadaşlar başvuru bilgilerini paylaşalım

frankenstein

Üye
Üye
Belgeleri teslim ettikten sonra eve zarf falan gelecek mi? Yada gelecekse ne zaman gelir?

marcus_oredius

Üye
Üye
bu konuda tam tahminde bulunamıyorum yarın bir arkadaşımız belgelerini verecek. ancak eğer eve zarf gelmesi olacaksa bu en az 15 gün sürebilir.

ezel2102

Üye
Üye
Arkadaşlar ben dün evraklari sağlik il müdürlüğüne teslim ettim. Zaten ilk teslim eden de bendim sanirim. Oradaki kevser hanim bana her konuda yardimci oldu ve şunlari söyledi. Eylül ayinin 6'sina kadar evraklar teslim alinacak. 10 eylül itibariyle evraklar şube müdürü tarafindan incelenip bazi evraklarin fotokopisi alinip asillari tekrar bize iade edilecek. 10 eylülde ayni evraklar ankara'ya gönderilecek ve incelendikten sonra atamasi yapilan kişiler sirasiyla il sağlik müdürlüğünün sistemine düşecek. Daha sonra oradaki görevli memurlar bizi telefonla arayacak ve ister iş başi evraklarini elden teslim alacağiz istersekte mernisteki güncel adresimize posta ile yollanacak. Bu şekilde evraklari alan kişilerde işbaşi yapabilecekler. Inşallah bu açiklamam kafanizdaki sorulari giderir.

sebboy

Üye
Üye
ek tercihler yapılması eylülün 10 15 ini bulur ozaman:D

Nonamex

Üye
Üye
Arkadaşlar ben dün evraklari sağlik il müdürlüğüne teslim ettim. Zaten ilk teslim eden de bendim sanirim. Oradaki kevser hanim bana her konuda yardimci oldu ve şunlari söyledi. Eylül ayinin 6'sina kadar evraklar teslim alinacak. 10 eylül itibariyle evraklar şube müdürü tarafindan incelenip bazi evraklarin fotokopisi alinip asillari tekrar bize iade edilecek. 10 eylülde ayni evraklar ankara'ya gönderilecek ve incelendikten sonra atamasi yapilan kişiler sirasiyla il sağlik müdürlüğünün sistemine düşecek. Daha sonra oradaki görevli memurlar bizi telefonla arayacak ve ister iş başi evraklarini elden teslim alacağiz istersekte mernisteki güncel adresimize posta ile yollanacak. Bu şekilde evraklari alan kişilerde işbaşi yapabilecekler. Inşallah bu açiklamam kafanizdaki sorulari giderir.

Herşeyi anladımda şu nereye atandığımızı (hangi ilçe-hastane) kim bize ne zaman söyleyecek bu durum iyice canımı sıkıyor arkadaş istanbula atandık ama hadi atandınız yarın gelin dediklerinde istanbul orası kalacağım yeri nasıl ne arada ayarlayacağım... Bu konuda bişey söylemediler mi size ?

laylaylom

Üye
Üye
Bende 1 saat kadar önce belgeleri kendi ilime teslim ettim çok yardımcı oldular ayrıca fotolarda sorun çıktı 4,5x6 cm olmasına dikkat edin, Mal bildirim formunu doldururken; mirasçı iseniz belediyedeki değer beyanına göre doldurun ayrıca ben belgeleri teslim ederken asıllarına personel müd. baktı aslı gibidir diye kaşeleyip imzaladı raporumun aslını ve aslı gibidir kaşeli olanını götürdüm fotokopilerini aldılar asıllarını geri verdiler ayrıca malbildirim formu ve başvuru formunu özel sarı zarfa ayrı ayrı koydular ve zımbaladılar ayrıca atama sürecini sorduğumda ayın 6 sında Ankaraya elden teslim edeceklerini ve ayın 10 dan sonraki 2 haftalık süreçte anca açıklanacağını söylediler tabi bu tarihler personel şefinin görüşleridir.

ezel2102

Üye
Üye
Nonamex kardeş nereye atandığını evrakları teslim ettiğin İl sağlık Müdürlüğünün numarasını alarak 10 Eylülden sonra arayarak öğrenebilirsin. yani illa ki evine evrak gelmesine gerek yok. sen gidip atama belgelerini İl Sağlık Müdürlüğünden elden alabilirsin. Zaten atamalarımız yapıldıkça onların sistemine düşecekmiş. Kayseri İl Sağlık Müdürlüğündeki Kevser Hanım bu şekilde bilgi verdi bana kurumun numarasını ve dahili numaralarını da verdi. 10 Eylülden sonra arayın buradan yardımcı olurum dedi. zaten bizim numaralarımızda onlarda mevcut. nereye atandığımız ancak bu tarihten sonra belli olacak. şu an bkleyip dua etmekten başka yapabilceğimiz birşey yok

hfatih

Üye
Üye
ÖZÜRLÜLERİN DEVLET MEMURLUĞUNA ALINMA ŞARTLARI İLE YAPILACAK MERKEZİ SINAV VE KURA USULÜ HAKKINDA YÖNETMELİK" HÜKÜMLERİ ÇERÇEVESİNDE ÖSYM TARAFINDAN YAPILAN MERKEZİ YERLEŞTİRME SONUCU KURUMUMUZUN TAŞRA TEŞKİLATI KADROLARINA YERLEŞENLER, VALİLİK GENELGESİ VE AÇIKLAMALAR METNİNDE BELİRTİLEN BAŞVURU EVRAKLARINI BULUNDUKLARI İLİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Arkadaşlar yukardaki alıntı TKHK resmi sitesinden alıntıdır."ULUNDUKLARI İLİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR."ibaresinde anlatılmak istenen nedir. ben istanbuldayım ve atamam izmire düştü. istanbuldaki il sağlım müd. teslim edebiliyormuyum evraklarımı. bu konuyu doğru anlamışmıyım acaba ?

laylaylom

Üye
Üye
hfatih şuan bulunduğunuz ile teslim edeceksiniz yani istanbula onlar ayın 5 inde belgeleri Ankaraya götürecekler ben Manisaya atandım ama belgelerimi ikamet yerim olan Aydına teslim ettim.

Nonamex

Üye
Üye
Nonamex kardeş nereye atandığını evrakları teslim ettiğin İl sağlık Müdürlüğünün numarasını alarak 10 Eylülden sonra arayarak öğrenebilirsin. yani illa ki evine evrak gelmesine gerek yok. sen gidip atama belgelerini İl Sağlık Müdürlüğünden elden alabilirsin. Zaten atamalarımız yapıldıkça onların sistemine düşecekmiş. Kayseri İl Sağlık Müdürlüğündeki Kevser Hanım bu şekilde bilgi verdi bana kurumun numarasını ve dahili numaralarını da verdi. 10 Eylülden sonra arayın buradan yardımcı olurum dedi. zaten bizim numaralarımızda onlarda mevcut. nereye atandığımız ancak bu tarihten sonra belli olacak. şu an bkleyip dua etmekten başka yapabilceğimiz birşey yok

Yazdığından anladığım kadarıyla, 10 eylülden sonra il mdürlüğünden atama yerimizle ilgili bilgiyi alabiliriz, benim amacım atandığım yeri öğrendikten sonra en az 1 hafta süremin olması atandığım il ve ikametimin olduğu il istanbul ama istanbulun bir ucundan diğer ucuna gidip gelmek kolay bir şey değil o yüzden telefonla atandığım yeri öğrenip tebligatın gelmesini tercih edebilirim, ve imzamı attıktan 1 gün sonra başlayabilirim. ?

sebboy

Üye
Üye
Yazdığından anladığım kadarıyla, 10 eylülden sonra il mdürlüğünden atama yerimizle ilgili bilgiyi alabiliriz, benim amacım atandığım yeri öğrendikten sonra en az 1 hafta süremin olması atandığım il ve ikametimin olduğu il istanbul ama istanbulun bir ucundan diğer ucuna gidip gelmek kolay bir şey değil o yüzden telefonla atandığım yeri öğrenip tebligatın gelmesini tercih edebilirim, ve imzamı attıktan 1 gün sonra başlayabilirim. ?
bulunduğunuz ilden başka bir şehre atandıysanız 15 gün sonra işe başlayacaksınız bildiğim kadarıyla

marcus_oredius

Üye
Üye
evet 15 gün mehir müddeti var aynı şehirdeyse aynı gün içinde başvurulması gerek.

Nonamex

Üye
Üye
sorun da orda zaten benim için ikisi de istanbul ama 1 gün yeterli bir süre değil, çok ters bi yerde olması halinde avrupandan anadolu yada tersini git-gel zor iş dostum.. :(

Tekerlekli Sandalye