ÖMSS (Özürlü Memur Seçme Sınavı) İçin Kaynak Kitap, Notlar, Dökümanlar

mevce

Üye
Üye
Rica ederim ne demek yarın daha detaylı inceleyeceğim.

YassaX

Üye
Üye
her zaman bekleriz mevce.. bu arada ozida ya gittikten sonra da oradaki görüşmelerle ilgili paylaşımlarını da buradan bekliyoruz .

Alper58

Üye
Üye
Yanlis linki vermisimde dogrusu asagida ................................

YassaX

Üye
Üye
Alper58 gönderdiğin 7 tane MP3 dosyasını da bilgisayarıma indirdim hatta Alper58 ismiyle bir klasör açtım. Bu konularla ilgili devamı varsa beklemedeyim ve diğer arkadaşlarımız icinde ekstra farklı bir kaynak olmuş olur . Kimisi dinleyerek başarılı oluyor, kimisi okuyarak kimiside benim gibi yazarak. :)

Alper58

Üye
Üye
Yardimci olabilirsem ne mutlu, inkilap tarihi kayitlarini dün aksam yaptim ve hemen yolladim. Digerleri vardi zaten. Ben cok yolculuk yapiyorum yolculuk sirasinda takip dinliyorum yada o gün canim ders calismak istemiyorsa söyle bir uzanip bir ses kaydi acip onu dinliyorum. Kulagima carpanlar yetiyor. ben yine kayit yaptikca yollarim ama dedigim gibi o web sayfasindan bir ayin icinde indirilebiliyor. Daha sonra siliniyor. Ses kayitlarinin özellikle görme özürlü kardeslerimize faydali olacagini düsünüyorum. Selamlar...

YassaX

Üye
Üye
Teşekkürler Alper58 yardimci oldun.. Sen MP3 olduğu zaman yükle kardeşim :)

berkemeteatasoy

Üye
Üye
Günaydin
özkan bey kpss lise mezunlari için müracatlar ne zaman nereye yapilacak bilginiz varmi?

muneza

Üye
Üye
Merhaba özkan bey Size bir sorum olacak işitme engelli %46 raporum var ön lisans memur olarak bende 2012 de gireceğim allah nasip ederse acaba konu dağılımları nasıl bulabilirim lise dengi ile biraz fark var gibi önereceğiniz bir kitap varmı

YassaX

Üye
Üye
muneza Öncelikle sizde biliyorsunuz ki ÖMSS ( Özürlü Memur Seçme Sınavı ) ilk defa bu sene yapılacak. O sebeple bizim yaptığımız iş şu : geçmiş yıllardaki Özürlü Personel Sınavları üzerinden çalışmalarımızı yapmaktayız. Gecen sınavlarda 50 soru idi ve cevaplar 4 şıklı. Ancak gecen sinavlari Milli Eğitim Bakanlığı ( EĞİTEK ) düzenliyordu. ÖMSS'yi cok yüksek bir ihtimal ÖSYM düzenleyecek. O sebeple herşey değişebilir. Buna hazırlıklı olarak geniş yelpaze de çalışmanızı öneririm. Net bir konu dağılımı malesef yok. Ancak Devlet Personel Başkanlığı'nın hazırladığı Sınav Klavuzu ( Sınav Yönetmeliği ) çıkınca bir çok soruya cevap bulacağız.

Tüm Arkadaşların Dikkatine. Yargı Yayınevi Yeni 1-2 kitap Çıkarmış.Ancak inceleme fırsatımız malesef olmadığı için sadece Link'i Paylaşıyorum :

Yarg

Yukarıdaki Yargı Yayınevinin linkinde olan 16 TL - 18 TL ve 0 TL ( Tükenen) olan Kitaplar yeni basılmış olan Kitaplardır. Bilginize ..

muneza

Üye
Üye
özkan bey ben sağlık bakanlığının 2010 da yaptığı sınava girdim çok hızlı ve dikkatsiz yaptım istediğim puanı alamadım... buda ikinci sınavım olcak ösym düzenlerse sanırım bu biraz daha zorlaşabilir

İyi forumlar iyi akşamlar..

Son düzenleme:
Tekerlekli Sandalye