ÖMSS Ortaogretim mezunlarina ait kadrolar...

Mehmet07

Üye
Üye
Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Açıkçası başvurudan önce tek tek kurumları arayıp iş koşullarını araştıracağım.

YassaX

Üye
Üye
Mehmet07 Bey ; Rica Ederim ...Güzel bir düşünce ... Çok Çok iyi analiz edip, araştırıp , kararlarınızı o şekilde vermeniz en uygunudur ... Hakkınızda & Hakkımızda En Hayırlısı Neyse O Olsun ...

Saygılar ...

crazy63

Üye
Üye
sayın yassax bey kardeşim benim puanim 84.04134 sizce atanma durumum nedir ben ilk on dört tercihime memurluk yazmayı düşünüyorum en sona da hizmetli yazacam ne dersiniz saygılar..

derderbo

Üye
Üye
sayın yassax bey kardeşim benim puanim 84.04134 sizce atanma durumum nedir ben ilk on dört tercihime memurluk yazmayı düşünüyorum en sona da hizmetli yazacam ne dersiniz saygılar..
Sanırım ortaöğretimden tercihte bulunacaksınız.Değerli kardeşim tercih klavuzu yayınlanmadan bir tahminde bulunmak biraz yanıltmaca olabilir.Anlaadığımız kadarıyla kadro artırımları olacak her halde,ozaman memur ve hizmetli için açılan kadroların sayısı netleşeceği için size daha faydalı bilgi verme şansımız olur.
Ama puanınız güzel memurluk için şansınızın yüksek olduğunu düşünüyorum.

crazy63

Üye
Üye
eyvallah derderbo kardeşim beni birazcık da olsa umutlandırdın Allah senden ve emeği geçen herkesten razı olsun çok sağolun sen ve yassax kardeşin emeği çok bu sitede sizlerin sayesinde önemli bilgiler ediniyoruz bütün engelli arkadaşlarım adına sizlere birkez daha teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum..

derderbo

Üye
Üye
Ben ve YassaX kardeşim adına bizde hayırlı atamalar dileriz.Hayırlısı olsun atama bekliyen arkadaşlar adına

crazy63

Üye
Üye
yassax kardeşim olacaktı yanlışlık olmuş özür dilerim derderbo kardeş hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah. kadro sayıları umarım artar saygılar..

fcbülent

Üye
Üye
mrb yassax ömms için tercihler başladımı ilk ve son günü ne zaman

derderbo

Üye
Üye
fcbülent;
Tercihler daha yayınlanmadı.DPB kurumlardan daha kadro talebi var.Onun için tercihler biraz geç açıklanacak.
ÖSYM tercih klavuzunu yayınladığı an sitemizdende takip edebilirsiniz gelişmeleri.

BURCUU

Üye
Üye
Merhaba,

Ben ÖMSS den 83.91 puan ile 2325. sıradayım. Ankara da ikamet ediyorum. Ama bu tercihlerde Antalya, Muğla ve Aydın ağırlıklı tercih düşünüyorum. Tabi bende ilk 10-12 tercihi memurluktan diğer tercihleri ise hizmetli kadrosundan yana yapmayı düşünüyorum. Ama hizmetli kadrosu, beni verilen iş ve ücret konusunda düşündürüyor. Sizce tercih illerim de atanma sansım tahminen nasıl olur ve hizmetli kadrosunda yersiz mi tereddütlerim var ? Yanıtlarsanız çok sevinirim.

derderbo

Üye
Üye
Burcu hanım;Şuanda memurluk yada hizmetli tercihini yorumlamak senin adına erken veya yanlış yönlendirme olabilir.Tercih klavuzunu beklememiz en mantıklısı olur.İlgili Bakanlarımızın son açıklamalarına göre kurumlarımızdan ömss 2.atamalar için kadro alımları devam ediyor.Bkn.Faruk Çelik in dün açıkladığı sağlık bakanlğı gibi.Oyüzden kadrolar dahada yükselecek.Buda senin bu puanınla memurluk şansının yükselmesi demektir.
Kendi görüşüm olarak memurluk şansının çok yüksek olduğunu düsünüyorum.Sabırlı olmanı bekliyorum

ömer123

Üye
Üye
Selam arkadaşlar ben 79,6 puanla 4668 siradayim 2 atamalarda atanma olasiliğim nedir değerli ğörüşlerinizi benimle paylaşmanizi bekliyorum

derderbo

Üye
Üye
Ömer kardeşim 2.atamalarda elbetteki atanma şansın vardır.Puanın fena değil,herhangi bir sertvika belge veya meslek varsada alanındanda kadro açılırsa atanma şansını dahada yükseltir.
Bu aşamada size ancak bu şekilde cvp verebiliyorum.tercih klavuzu yayınlansın o zaman biraz daha bilgi verme şansımız olur.

ömer123

Üye
Üye
ömer kardeşim 2.atamalarda elbetteki atanma şansın vardır.puanın fena değil,herhangi bir sertvika belge veya meslek varsada alanındanda kadro açılırsa atanma şansını dahada yükseltir.
Bu aşamada size ancak bu şekilde cvp verebiliyorum.tercih klavuzu yayınlansın o zaman biraz daha bilgi verme şansımız olur.

8, 9 tane hizmetli yazmayi düşünüyorum o zaman atanirim diye düşünüyorum siz ne dersini biliyorum klavuz yayinlanmadi ama farazi olarak soruyorum nereleri yazim sizce

derderbo

Üye
Üye
Daha klavuz yok çünkü kadrolar Dpb nın bir ay önce yayınladığı kurumlar ve il bazındaki kadrolar mutlaka değişik olacaktır.sabret bekle.

Tekerlekli Sandalye