ÖMSS Sınavı ve Kura Yerleştirmeleri Belli Oldu

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Kura sonuçları henüz açıklanmadı. Halen devam ediyor. Birazdan oda açıklanır. Takipte olun. Bu arada atananları tebrik ederim.

dorubey

Üye
Üye
Öncelikle ataması gerçekleşen arkadaşlarımızı yürekten kutluyor yeni iş hayatlarında başarılar diliyorum...

Ben 65,5 puanla atama beklemiyordum ve öyle de oldu...
Atanan arkadaşlar hangi puan türüyle nereye kaç puanla atandılar? Bunu paylaşırlarsa faydalı olacağına inanıyorum, saygılar...

flowergirl-42

Üye
Üye
Ya beni bir türlü atayamadılar Atanamadım Atanan arkadaslarımı yürekten tebrik ediyorum

adre

Üye
Üye
94.7 puan almıştım ben atandım ankaraya atanamayan arkadaşlarımızda inşallah 2. yerleştirmelerde atanırlar allah yardımcınız olsun

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Kura çekimi tamamlanmış ama sisteme girilmesi bekleniyormuş. Birazdan ömss kura sonuçlarıda açıklanır.

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar tebrik ederim atanan arkadaşları. atanbamayan arkadaşlara sabır diliyorum

Tutulamaz19

Üye
Üye
Atanan bütün arkadaşları tebrik ediyorum , atanamayan arkadaşlarada diyorumki ; Rabbim hayırlısını versin inşallah başka bir kapı açılır ve istediniz en iyisi olur.

Kura sonuçlarını bekliyorum bende , atanamasamda üzülmem vardır ondada bir hayır ;)

cole08

Üye
Üye
ben ön lisans mezunuyum 77 puan atandım 12.tercihim istanbul trt genel müdürlüğü geldi atanan arkadaşlarımı tebrik ederim atanamayan arkadaşlarada bi sonraki tercih döneminde atanmanları temenleri ederim

iyimser

Üye
Üye
bunların kurayı açıklamaya niyetleri yok

cole08

Üye
Üye
atandığımız kuruma başvurular ne zaman olcak bilgisi olan var mı acaba

esat66

Üye
Üye
72 puan önlisans atanamadım atanan herkesi kutluyorum. Allah hayırlı etsin Benim gibi atanamayan arkadaşlar hiç üzülmeye gerek yok bizler elimizden geleni yaptık kısmet nasip işleri bunlar bi daha ki atamaya bakacaz artık

marcus_oredius

Üye
Üye
87 puanla siirt gıda tarım ve hayvancılık oldu . kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. atanamayan arkadaşlar sabır diliyorum.

jolly

Üye
Üye
marcus_oredius; hayırlı olsun gidecekmisin?

fcbülent

Üye
Üye
lise 73 puanla atanamadım hizmetli yazmıştım işler vahim desenize

esat66

Üye
Üye
72 puan önlisans atanamadım Atanan arkadaşların hepsini kutluyorum.Allah hayırlı etsin benim gibi atanamayan arkadaşlar sizlerde üzülmeyin biz elimizden gelen herşeyi yaptık bu işler birazda nasip kısmet meselesi bi daha ki atamaya inşallah

yavuzondem

Üye
Üye
87 Puanla, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi'ne yerleştim.. Herkes için hayırlısı olsun..

cole08

Üye
Üye
arkadaşlar kurumlara başvuru ne zaman başlıo bilgisi olan var mı

Tekerlekli Sandalye