ÖMSS Sınavı ve Kura Yerleştirmeleri Belli Oldu

Nonamex

Üye
Üye
[TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU TEKNİKER İSTANBUL] yerleştirilmişim, bu alımlarda yerleşemeyen arkadaşlarım da umarım en kısa zamanda yerleşebilirler, herşeyin hayırlısı artık...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Ataması yapılmayanlar fazlada üzüşmesinler Eylül ayında bi yerleştirme daha olacak.

yolcu

Üye
Üye
yerleşemedim. ek yerleş. bekliycem ::((
puanıma çok yakın, bir arkadaşım ankara kara kuv. yerleşmiş. 9.dereceden maaş nasıl diye soryor master da yapmış, acaba lojman verilir mi?

bendane27

Üye
Üye
yerleşemedim. ek yerleş. bekliycem ::((
puanıma çok yakın, bir arkadaşım ankara kara kuv. yerleşmiş. 9.dereceden maaş nasıl diye soryor master da yapmış, acaba lojman verilir mi?

arkadaşınız kaç puanla yerleşti acaba?

adore

Üye
Üye
Yerleştirme Puanı ÖMSSP1 - 94,03150
Kurum Adı GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
Kadro Unvanı MEMUR (ADANA / TÜM İLÇELER - TAŞRA)

yolcu

Üye
Üye
benimki 77 küsür onunki de 77 küsüratlı ama tam olrak bilmiyorum.

laylaylom

Üye
Üye
Allahıma şükürler olsun TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU - MANİSA atandım önlisans 81,922 - 483 sıralama

umittosun

Üye
Üye
arkadaşlar kurra sonuçlarından haber varmı açıklandı ise nereden öğreneceğiz sonuçları ?

cole08

Üye
Üye
halil bey atandığımız kuruma başvurular ne zaman olcak bilginiz var mı acaba

merzifonlu

Üye
Üye
Arkadaşım Denizli Kamu Hastaneleri Teknisyenlik kadrosuna atanmış. Çok sevindim.

sevecen53

Üye
Üye
Atanan kardeşlerimi tebrik ediyor allah utandırmasın inşallah diyorum.Atanamayan kardeşlerimede allah sabırlar ihsan eylesin rızık kapılarını daha güzel yerlerden versin..bende kura dan katıldım henüz açıklanmadı bekliyorum hayırlısı allahtan..

ezel2102

Üye
Üye
Allahım herkes için hayırlısını versin inşallah. ben Kayseri Türkiye Hastaneleri / Elektrik Teknisyeni olarak atandım. darısı atnamayanlara

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kura sonucu atananların sisteme girmesi zaman alacak deniliyor. Az önce bende ösym yi bu numaradan aradım (312) 298 80 50 birazdan açıklanacak dediler. Aramak isteyenler arayabilir.

bigboss

Üye
Üye
Birazlar bitmiyor ki heyecan dorukta gerçi 60 kişidn bir şansımız var yani 100 de bir şans ile atandık yada atanamadık herkez için hayırlısı olsun bekliyoruz

mltyalı44

Üye
Üye
arkadaslar atanana arkadasları tebrık edıyorum allah utandırmasın ınsallah .. atanamayan arkadaslara umutlarını kayıp etmemlerını dılıyorum herseyın hayırlısı allahtan onun ıcın sabır nasıp kısmet herseyın sımdı osymı aradım tam saat bılmyrz dedıler onun ıcın takıp ettın benım ıcımden yarım saate kadar acıklanır dıe gecyr hayrlısı artık bende lıse terk kura ıle gırdım allah kaderımızde nasıpımızde varsa olur ... herkese basarılar dılyrum

secil

Üye
Üye
Atanan arkadaşlarımı tebrik ediyorum,iyi çalışmalar diliyorum, Allah kimseyi utandırmasın...Ben de hiç bir tercihime yerleşemedim,hepimizin hakkında hayırlısı ne ise olsun.bizlerde yeni kadroları yine yeni umutlarla bekliycez...

aytac_001

Üye
Üye
Dostlar Birisi Bilgi Verecekmi Acaba Atanamayan Arkadaşlar İçin Üzgünüm Herkesin Hakkında Hayırlısı Olsun Fakat Benim Anlamadığım Ben Sınava Girmedim Direk Kuraya Tabi Tutuldum Ben Sonucumu Nerden Öğrenecem Verilen Link Sınava Girenler İçin Lütfen Bir Arkadaş Yardımcı Olsun Bilgi Versin

kura ile atamalar daha sonra açıklanacak galiba. benim de kaydı yoktur diyor

Tekerlekli Sandalye