ÖMSS Sınavı ve Kura Yerleştirmeleri Belli Oldu

marcus_oredius

Üye
Üye
amin inşallah. darende umarım gönlündeki gibi olur.

feyt

Üye
Üye
slm kolay gelsin halil kardeşim bişi sorucak sana sınava girmeyenlerin yani kuraya katılıpta atanma işlemlerini nerden takıp edebiliriz yada nasıl örenebiliriz bide yayınlanıp yayınlanmadını sorucaktım??

teamtech

Üye
Üye
herkeze hayırlı olsun ben ımkı fiyasko cıktı yanı herhangı bır kurumu yerleşemediniz... bukadarmış sansa cıkanlara hayırlı olsun.

Tutulamaz19

Üye
Üye
Aynen Herhangi bir kadroya yerleşemediniz yazıyor , yerleşsek zaten şaşardım. Çoğu kişi önceden ayarlanmıştır bile tabiki bize yer kalmaz.

taktiklal

Üye
Üye
HERHANGİ BİR KADROYA YERLEŞEMEDİNİZ.
ADAYLARA SONUÇ BELGESİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.

Zaten beklemiyordum kabak gibi torpil ... tayyibin gelmesinden belliydi

DREAM_LiFE

Üye
Üye
halil bey lise mezunu 73 puan 10192 aday sıram.. her 16 kişiden biri demişiniz alınıcakmış bu demekki 46.000 kişi girmişti matematiksel olarak yaklaşık 8300 kişi alınıcak liseden yani bizim durum çok zor hizmetliye bile verdim atanamadık 16 kişi olayını iyice acarmısınız??
elimden geldiğince ben anlatayım kardeşim.yaklaşık 48000 kişi lise düzeyinden sınava girdi,bunun 16'da biri 3000 kişi eder.zaten 3000 kişi lise mezunu alındı.anlatatabildiğimi umarım kardeşim;bu arada bende 81,6 puanla atanamadım:(

serkanonline

Üye
Üye
HERHANGİ BİR KADROYA YERLEŞEMEDİNİZ.
ADAYLARA SONUÇ BELGESİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.

Zaten beklemiyordum kabak gibi torpil ... tayyibin gelmesinden belliydi

ne torpili arkadaşım ben akp ilçe yönetimindeyim ben bile atanamadım sen atansan torpil yok atanamayınca torpil var sende bende tercihde hata yapmışız hatamızı kabul etsek kimseye çamur atmasak daha iyi olur sanırım

marcus_oredius

Üye
Üye
şu anda kazanamayan arkaadaşların üzgün olduğunu ve bunun nedeni başkalarını suçlamakla rahatlayacaklaını anlıyorum. ancak bu bir bayrak yarışı elbette kazanan ve kazanamayan olacak. ama umarım ilerde şansız daha yaver gitmesini umarım.

aytac_001

Üye
Üye
canım kardeşimin yerleşmesini çok istedim ama olmadı Allah onun hakkında hayırlısını versin. her şey Allah tan ama varsa bir hile hurda elbet herkes birgün bedelini öder...

taktiklal

Üye
Üye
Tercih yanlış yapsam böyle bir şey demezdi bile direk sistemde hata verirdi sanmıyorum ben atansam değil torpilin de olduğunu söyledim torpil ayarlamasını bilene umudum bu yüzden yoktu sayısal loto oynasak şansımız daha yüksek olur misali neyse arada kazananlarda oldu hayırlı olsun kazananlara ...

mltyalı44

Üye
Üye
kazananları yurekten tebrık edıyorum allah utantırmasın ınsallah bende ömss kuraya tabı tutuldum lıse terk acaba bu eylul ayında kura varmı bı bılgı verırsenız ıyı olur arkadaslar allah hepınızın gonlune gore versın ınsallah sımdıden allah razı olsun arkadaslar ... !! kazanamayan arkadaslarda sakın uzulmesınler gun dogmadan neler dogar kımse bılmez onun ıcın ınsallah hak eden hak eddgı yere gelır allah yardımcımız olsun arkadaslar..

fcbülent

Üye
Üye
teşk kardeş inş. atanırsın ben özel sektördeyim bıktım vallahi hizmetli yazdım yine olmadı lise 73 puan bakalım artık kader neyi göstericek

marcus_oredius

Üye
Üye
fcbülent umarım illerleyen aylarda hayırlısı olur. bende özel sektördeyim şu anda senin neler yaşadığını nelere katlandığını biliyorum. allah sana sabır versin. mityalı44 şu anda eylül ayında kura olup olmadığı belli değil tahminimce 2 tercihe kadar olmayabilir çünküeylülde açıkta kalan kadrolar için ek yerleştirmeler olacak.

bigboss

Üye
Üye
Kuraya girdik yerleşemedik ama bize yerleştirdiler saolasnlar tşkler ösym

extreme42

Üye
Üye
kuraya girdim çıkmadı forumdada çıkan görmedim herkes çıkmadı diyor nasıl iş bu ösym sitesinde okudum 988 kişi kurayla alınmış bumudur yani 53 bin kişi içinden 988 kişinin işi oldu morelim sıfır ayda yılda bi şans gülecek dedik ondada havamızı aldık bu işte bile torpil olduysa eğer allahda o torpili yapanları bizden bin kat beter yapsın

marcus_oredius

Üye
Üye
extreme42 kurada 900 kişi alınacağı daha başından beribelliydi.şu anda bu forumda kuradan kimin adıçıktı bilmiyoruz. bence torpil yoktu. ancak sayının az olması katılanların çok olması biraz işleri karıştırdı. anladığım kadarıyla kadro katılmcı oranı 1e 54 gibi bir sayı ile ifade ediliyor.

jolly

Üye
Üye
liseyi sağlık sorunlarından bitiremedim ve kuraya katıldım. şuan ortaokul mezunuyum dışardan liseyi bitireceğim Allah nasip ederse en geç 2 sene içinde.
23 eylülde orta öğretim ön lisans kpss sınavı var bu sınava katıldım inşallah bu sınav da şansım iyi gider.
ömss sınavına girsem idim benim kategorimde ki sorulara baktım da sınavı kazanmam kesindi! bundan bu kadar emindim. ama ösym sınavın yapılacağı aynı sene mezuniyet şartı getirerek benim gibi bir çok kişiyi mağdur etti!!!
kpss bile sınavın yapılacağından sonra ki 2 sene boyunca mezun olma şartkı getiriyor düşününün.

sonuç; kura ile yerleşemedim, Allah nasip ederse 23 eylül'deki kpss sınavında birşeyler yapmaya çalışacağım.
selamlar.

Tekerlekli Sandalye