ÖMSS sınavında sağlık raporu izdihamı yaşanır mı?

YassaX

Üye
Üye
selmanduzgun kardeşim SINAV KILAVUZU açıklanmadan bende Net olarak bu soruna cevap veremiyorum... Az kaldı Kılavuzun yayınlanmasına.. Biraz daha beklemek gerekir... 4-5 aydır Raporlar konusunda herkesin kafasında soru işaretleri vardı, yorumlar yapıldı.. Yani 6 yıl onceki bir raporunuz, ne olursa olsun sürekli de olsa, üzerinden 3 tane yönetmelik yenilenmiş, en son 14 Ocak 2012 tarihinde Özürlü Rapları Yönetmeliği çıkmış, keşke yenileseydiniz de bu şekilde tereddüt yaşamasaydınız.. Şu anda ÖMSS Başvurularına cok az bir zaman kaldi... Sınav Kılavuzunun yayınlanmasına da cok az bir zaman kaldı.. Rapor yenilemeye kalksaniz yetişir mi ? Yenilemesseniz Klavuzda yukarıda size bilgi veren yetkilinin dediği gibi bişey olursa ne olacak..İşte bunlar insani cok huzursuz ediyor.. Ben size raporunuzu yenileyin de diyemem, yenilemeyinde diyemem.. Cunu boyle bir sorumluluk icine giremem...Sadece fotografı ortaya koyabilirim.. Vereceğim LİNK'ten ÖMSS Hakkında En cok sorulan 15 Soru ve Cevabını okumanızı tavsiye ederim..Genel olarak bilgi edinmeniz açısından.. Sınav Kılavuzu yayınlanıncaya kadar bu bilgiler işe yarar... Hakkınızda Hayırlısı Neyse O Olsun .... LİNK : http://engelliler.gen.tr/f58/ozurlu...inda;-en-cok-sorulan-15-soru-ve-cevabi-12063/

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ÖMSS Başvuru Tarihi ve Sınav Kılavuzunun yayınlanması ile ilgili olarak, yaptığım yazışmayı aynen aktarıyorum : " Özkan az önce bende ÖSYM' yi aradım; Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü | Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı | nin duyuru yaptığı yazışmadan haberleri var ve 20 şubat başvuru tarihi dediler yanlız sağlık bakanlığıyla alakalı bir durum söz konusu o yüzden daha ileri bir tarihede alınabilir dendi sınav kılavuzu yayınlanana kadar ne raporlarla ne sınav soruları ile alakalı resmi olmayan hiç bir yazıya inanmayın dedi aile ve sosyal politikalar bakanlığının talimatını bekliyoruz bir yazı gelirse kılavuzu yayınlıyacağız dediler.... "

Tekerlekli Sandalye