ÖMSS Tercihlerini yaptıktan sonra tercihlerde değişikliğe gidebilir miyiz?

englishman

Üye
Üye
tercihler ösyme bildirildikten sonra değiştirme yapılabiliyor mu?

sevinç

Üye
Üye
ewet 20sine kadar değiştirebiliyoruz

YassaX

Üye
Üye
Artık Son Dakikalar Arkadaşlar ... Bu Saatten Sonra cok fazla Riske Girmemek gerekir ... ALLAH Korusun Sistem donar , bazı aksaklıklar yaşanır ; ÖMSS Tercihlerinde değişiklik yapılmaması önerimdir .

marcus_oredius

Üye
Üye
bence ilk yapılan tercihler her zaman daha iyidir. sonra düşünüp şu şöyle olsaydı böyle olsaydı dediğinişz an kafa karışıklığı ve endişeden başka birşey getirmiyor.

YassaX

Üye
Üye
Sisteme İlk Girilen Tercihler ; Her Zaman Dediğiniz gibi Nihai Olanlardır Genelde .. Benim Oyle Oldu .

marcus_oredius

Üye
Üye
benimde. genelde değişiklik olunca "ya şunuda mı şöyle yapsaydım bunuda böyle yapsaydım diyip duruyoruz"

YassaX

Üye
Üye
Umarım Hayırlı Tercihleri Yapmışızdır ...

marcus_oredius

Üye
Üye
yalnış anlamayın bu sınav kpss yi ben loto ya benzetiyorum. sınav bedel tercihler kupon ya tutar ya tutmaz.

YassaX

Üye
Üye
Değişiik bir Bakış Açısı :)

YassaX

Üye
Üye
KPSS de yine bir sistem var. 12 Yıla yakın süredir yapılan bir sınav. Gerci Son yıllarda yaşanan Sınav Skandalları ÖSYM yi cok olumsuz yonde etkiledi .. Hele ki ÖMSS başlı başlına bir bomba haline geldi ... Yapılma süreci , atama sayısı , sınav soruları ( heleki Lisans - Genel Özürlü ) . Bu Süreci Kazasız Belasız Hayırlısıyla atlatırsak ; Büyük bir iş başarılmış olacak .

marcus_oredius

Üye
Üye
sınav....atlatıldı
sonuç...atlatıldı
tercih...atlatıldı
gerisi....gel bakalım. :D

YassaX

Üye
Üye
ÖMSS -2012/1 Tercihlerde Artık Son 14 Dakika :)

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar şimdiden hayırlısıyla zorluluyla bu evreyide atlattık. umarım herkezin gönlüne göre olur diyor ama olmayacak biliyorum bazı arkadaşlar üzülecek bazı arkadaşlar sevinecek. her ne olursa olsun hepinizle tanıştığıma memnunum. artı unutmayın daha 2. atama var bir yere ayrılmayın :D

YassaX

Üye
Üye
Amin . İNŞALLAH ... Hayırlısıyla Bundan sonraki Süreci de atlatırız. Zaten Hakkımızda Hayırlısıysa Olsun .Ola ki olmadı ki ; karamsar olmadan ikinci atamaları beklemekte fayda var .. Bunun icin Güzel Bir Söz Var : """ Üzülme ! Bir şey olmuyorsα; Yα dαhα iyisi olαcαğı için yα dα gerçekten de, Olmαmαsı gerektiği için olmuyordur.. """

YassaX

Üye
Üye
Doğru Söylemiş Büyüklerimiz .

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar bundan kelli yapılacak tek şey arkanıza yaslanıp atamaları beklemek. Fazlada kasmayın. İnsanın rızkının nereden geleceği belli olmaz. Unutmayın ÖMSS olmazsa aç kalacak değilsiniz. ÖMSS sonucu atansanızda hayattaki tüm sorunları(mız) çözülecek değil.

YassaX

Üye
Üye
Halil Yılmaz ; Kardeşim Çok Haklısın ... Söylediklerine katılıyorum ... ÖMSS ile atansakta ; atanmasakta herşey bununla bitmiyor ... Umarım Herkesin Gönlündekinin Hayırlısı OLur .

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
ÖMSS tercihleri de tamamlandığına göre artık sonuçlar ÖSYM sitesinde duyurulana kadar hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilir siniz arkadaşlar :) forumlardan izlediğim kadarıyla ve şüphesiz hepinizin haklı sebepleri mutlaka vardır ve ben sizi anlamaya çalışıyorum gerçekten ama aylardır ömss ile yaşamınızın kabusa döndüğünü de görebiliyorum.

Artık yaslanın arkanıza , rahat bir nefes alın bu güzel ramazan gecesinde , sevabıyla günahıyla bir ösym maratonunun sonuna geldiniz. Piyango kime çıkacaksa o sevinecektir elbet ama inanın piyango sadece ömss de yerleşmek değildir ve hayat ösym den de ibaret değildir :)

Amorti bile tutturamayanlara Allah yeni kapılar açacaktır mutlaka , siz yeter ki isteyin ve vazgeçmeyin...

Tekerlekli Sandalye