ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

Ankarayi arayarak Gida Tarim bakanlik arayarak barkot numarasini alarak takip edebilirmiyiz

şimdi gıdayı aradım ve aldığım bilgiler şunlardır.

il il imzaya gönderiyorlarmış şu anda girasun gümüşhanedeymişler. bu haftasonuna kadar bitirmeyi bekliyorlar

elden alabilirmiyim dediğimde evet alabilirsiniz sadece cumaya kadararayıp imzada olup olmadığını kontrol edin dediler.

umarım yardımcı olur

giresun gümüşhane imza işi bitmiş bugün bunlardan sonrakilerle uğraşacaklarmış hafta sonuna kadar bitircez. elden alabilirsiniz ama önceden arayıp imzadan geçip geçmediğini kontrol edin dendi.

Marcus teşekkürler abı, imza işi bitiriliyorsa demek ki aynı gün tebligatları da yolluyorlardır. Sizce İmza işi biten illerin tebligatları sahiplerine ne zaman ulaşır?

Benımki Hakkariydi illerin baş harflerinin alfabe sırasına göre Gümüşhaneden sonra Hakkari geliyor. İnş bu gün imzadan çıkar ve Cumaya kadar bana ulaşır. Cevaplar için tekrar teşekkürler abı

birşey değil umarım en kısa zamanda gelir ve hemen işbaşı yaparsın. bu zorunlu tatil perhizi bana bayattadı verdi. emeklilik bile gözümde kötü geldi. olmayacam ben emekli..... :D

Marcus kardes su bakanligin tel numarasini yazabilirmisin tekrardan bide ben ariyim giresuna kadar gitmislerse bursadan coktan gecmisler benimtebligatan ses cikmasi lazimdi evragimi unutmasinlarmi biryerlerde

Illerin harfine gorede gidiyorum yine Ses yok gecen hafta aradim sesin tamm komisyondan gecmisin denildi simdide imza isini cikti piyasaya komisyona giren kalemsizmi girdi simdi tek tek imzaya gonderiliyor

komisyon imza atmıyor. bakan veya bakan adına imza yetkisi müdür atar imzayı. komisyonun görevi sadece belgeleri inceleyip göreve uygundur demek.

Geri